Pages:
Author

Topic: Eski Asic Cihazınıza Talibim - page 2. (Read 2110 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
December 05, 2016, 05:08:00 PM
İyi akşamlar arkadaşlar başlıktata belirttiğim gibi eski asic cihazlarınıza talibim neden eski arıyorsun zaten onlar kazdığından çok elektrik tüketiyor dediğinizi duyar gibiyim ancak ben bu cihazları elektrikli ısııtıcı olarak kullanmayı düşünmekteyim ısıtmak istediğim yerde doğalgaz yok ve elektrikle ısıtılıyor bende elektrikli ısıtıcı yerine miner çalıştırsak nasıl olur bunu anlama peşindeyim aklımdaki cihazlar antminer s3 veya s5 tarzı cihazlar ancak fiyatları konusunda makul konuşmak isterim verebileceğim fiyatlar minerin 2 yada 3 aylık cirosu kadar yani elektrik masrafı yokmuş gibi totelde kazdığı miktar cihazlarınızda hasarlı chip olabilir kabulümdür ancak örnek vermek gerekirse s5 de 60 chip var ve sizin cihazınızın 1 çipi yanıksa toplam fiyatta %1,7 gibi bir kesinti yapmamız gerekli bu yanan chip sayısına göre doğru orantılı şekilde artacaktır. Ayrıca yanında psu sunuda uygun fiyata verirseniz onlarıda almak isterim bana özel mesaj yoluyla ulaşıp cep numaramı alabilirsiniz ilgili arkadaşları bekliyorum.
Pages:
Jump to: