Pages:
Author

Topic: Eski PayPal CEO’su: “Bitcoin Sıfırlanacak” - page 2. (Read 425 times)

full member
Activity: 1176
Merit: 159
paypal zamanında kur farkından iyi geçiriyordu millete, bıraksın bu işleri bu arkadaş. gerçi şuan yokluğu hissedilmiyor değil ama halen paypal'ın dünyada bu kadar yaygın olmasıda düşündürücü aslında, kaç sene geçti kripto paralar halen paypal gibi kullanılamadı.
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye! Sanırım buraya cuk oturdu!!! Bence de Paypal sıfırlanacak gelecekte herkesin her söylediği önemli mi?
sr. member
Activity: 518
Merit: 250
Dünya çapında kabul edilmediğini söyleyemeyiz. Açıkçası bitcoin neredeyse tüm dünya çapında bilinen tek kripto para. Birçok insan kripto dünyasına ilk adımını bir parça btc alarak yapıyor. Sıfırlanacak gibi söylemler çok ağır ve ciddi, gerek yok bu laflara.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
böyle bir şey söz konusu ise tüm kripto piyasası mahvolur
jr. member
Activity: 378
Merit: 2
İnsanları korkutuyorlar iyice ezip alttan toplamak istiyorlar sanırım. İçinde olduğumuz dönemde olumsuz haberler ve olumsuz analizler iyice arttı, dikkat ederseniz negatif veya pozitif açıklamalar birden artıyor. Ben bu tip hareketlerin piyasaya yön vermek için bilinçli olarak yapıldığını düşünüyorum. Ama şayet bu adam ve bazı analistler doğru ise vay halimize.
sr. member
Activity: 518
Merit: 251
Kurulu düzenleri dışında bir piyasa gelişecek diye ödleri patlıyor bunların. Bitcoin sıfırlanacaksa bu benim riskim sende satın almazsın olur biter.
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Adam bence halt etmiş. Böyle birşey olma olasılığı yok. Bitcoinin değeri düşebilir ama asla sıfırlanamaz.
jr. member
Activity: 196
Merit: 1
Bitcoin gelecekte evrensel olarak kabul görürse paypal ın artık işlevselliği de kalkmış olacak.Hani eskiden at arabaları varmış otomobiller icat edilmeden önce sonra otomobiller yerini alınca onlara gerek kalmamış ya. Tıpkı ona benzeyecek bu olayda .O paypal ın kurucusunun böyle bir şeyi söylemesi de çok doğal.
member
Activity: 980
Merit: 12
Nedir bu Bitcoin'in çektiği sizden arkadaş. Şimdi de PayPal CEO'su Bitcoin'e sallama peşinde. Yahu tabi ki 0'ı görme ihtimali var piyasadaki herhangi bir kripto paranın. Fakat bunu sürekli dile getirip insanları yanlış yönlendirmenize gerek yok.
member
Activity: 994
Merit: 20
Bitcoin sıfırlanma yönünde hiçbir sinyal vermiyor fakat piyasa çok dalgalanma yaşayabilen bir piyasa olduğundan dolayı bu ihtimal tabi ki her zaman var olacaktır. Sıfırlanmasından ziyade yeni bir rekor kırmasını tercih ederim.  Grin
jr. member
Activity: 52
Merit: 2
( https://www.sterlingsovereign.co.uk/)
paypal sıfırlanmış haberi yok Smiley
jr. member
Activity: 896
Merit: 9
Bitcoinin vaatleri hakkında söylediklerine katılıyorum, şimdilik neredeyse hiçbirini gerçekleştiremiyor Bitcoin. Bedava işlem yok, hız deseniz hak getire, verimlilik yine yok, ve şimdilik neredeyse sadece  yatırımcılarınca kabul görüyor. Fakat sırf bu sebeplerle sıfırlanacak diye iddiada bulunmakta yanlış. Artık geri dönüşü yok, bitcoin bir miladın ilk adımı ve referans noktası. Sıfır falanda olmaz, çok değerlenecek aksine.
member
Activity: 448
Merit: 33
Bu tür haberleri duydukça seviniyorum. Çünkü bu tür haberler bana göre bitcoinin artacağının ayak sesleri. Piyasada ne zaman bitcoin hakkında olumlu haberler yapılca bitcoin çakılıyor. Ne zaman olumsuz haberler artmaya başladıysa bitcoin yükseliyor. Bakalım neler olacak??
member
Activity: 322
Merit: 23
Paypalın eski ceosunun bu şekilde konuşması apaçık milleti korkutma politikasıdır. Paypalın belki de sonunu getirecek olan sistemdir blokchain!.
jr. member
Activity: 34
Merit: 1
bitcoinden başkası yalan diyorum bende, ne olacak şimdi?
sr. member
Activity: 672
Merit: 254
PayPal'ın adamının bitcoini övmesini mi bekliyorduk? İsim yapmış, çevresi olan kişilerin bitcoin ya da altcoinleri övmesi için ya yatırım yapmış olması ya da reklam için yüklü bir ücret almış olması gerekiyor.
newbie
Activity: 238
Bitcoin sıfırlansada bu piyasada bitcoiden ciddi kazanç sağlamış ve buna gerçekten gönül vermiş kişilerin bu piyasada yer alacağını ve bu tür spkülasyonlara kulak vermediğini biliyoruz.
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Eski PayPal'ın kurucusu acaba bitcoinin nereden nereye gelip insanların bitconi artık para transfer aracından çıkarıp bir yatırım aracı gözüyle bakmaya başladığından sanırım haberi yok ya da işine gelmiyor yani bu tarz söylemler sadece laf .. ama benim edindiğim tecrübe ne zaman bitcoin bitti sıfırlanacak tarzı haberler çıksa bitcoin bir çıkış yaşıyor bakalım bu sefer nasıl olacak!
member
Activity: 1022
Merit: 10
Tüm kripto paraların sıfırlanma ihtimali illa ki bulunuyor ona bir şey söyleyemem. Fakat Bitcoin beklenenin aksi yönde belli seviyelerde tutunmaya devam ediyor. Bitcoin'in 0'ı görebilmesi için derinden etkileyecek gelişmeler olması lazım.
newbie
Activity: 41
Bence de sıfırlansın en azından o zaman umudumuz olur.
Pages:
Jump to: