Pages:
Author

Topic: ETF kararı - page 3. (Read 555 times)

full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
November 19, 2018, 07:10:09 AM
Bu etfyi kim başımıza bela etti ya biz mutlu mutlu takılıyorduk etf çıktı ortaya herkes kan ağlamaya başladı
member
Activity: 364
Merit: 10
November 19, 2018, 07:00:11 AM
Açıkcası etf kararı bence dönüş noktası olabilirdi bu sene için. Dediğiniz gibi bu işin başında yüksek paralar kazanan ve işi döndüren adamlar önemli roller oynuyorlar fakat bu tarz ince dokunuşlar olmadan piyasaya yön vermek zor.
newbie
Activity: 174
Merit: 0
November 19, 2018, 06:53:58 AM
Bildiğimiz gibi sec etf'ye ilişkin açıklamalarda bulundu ve piyasayı döngüye soktu. Fakat bana göre bu haberler boş ve anlamsız. Piyasadaki para babaları ne zaman isterse piyasa o zaman istediği zaman canlanabilir. Ayrıca şu da bir gerçektir ki belli ki bu kararlar açıklanmadan önce birileri zengin ve kodoman kesime bilgileri sızdırıyor ve o kişilerde piyasanın çok kötü bir şekilde düşmesine sebebiyet verebiliyorlar. Benim diyeceğim şudur: piyasa daha düşer mi düşmez mi o kadarını bilmem fakat bundan önce ne sec ne etf ne de benzeri kararlar yoktu. Bu saatten sonra olsa da pek birşey değişeceğini sanmıyorum ben. Sadece bazı gruplar bundan istifade ederek servetine servet katıyor ve bu durum galeyanına gelmeyin diyorum.

Isvicre ETF'in babasi ETP'i kabul eddi ama piyasa dump, neden? ucuza birileri alsin diye.
https://cointelegraph.com/news/major-swiss-stock-exchange-six-lists-the-worlds-first-crypto-etp-amidst-market-collapse

İyi haber herzman düşüşlere sebep olur bunu unutmayın.Hayaller alınır gerçekler satılır diye bir laf var Grin
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
November 19, 2018, 06:07:31 AM
Bildiğimiz gibi sec etf'ye ilişkin açıklamalarda bulundu ve piyasayı döngüye soktu. Fakat bana göre bu haberler boş ve anlamsız. Piyasadaki para babaları ne zaman isterse piyasa o zaman istediği zaman canlanabilir. Ayrıca şu da bir gerçektir ki belli ki bu kararlar açıklanmadan önce birileri zengin ve kodoman kesime bilgileri sızdırıyor ve o kişilerde piyasanın çok kötü bir şekilde düşmesine sebebiyet verebiliyorlar. Benim diyeceğim şudur: piyasa daha düşer mi düşmez mi o kadarını bilmem fakat bundan önce ne sec ne etf ne de benzeri kararlar yoktu. Bu saatten sonra olsa da pek birşey değişeceğini sanmıyorum ben. Sadece bazı gruplar bundan istifade ederek servetine servet katıyor ve bu durum galeyanına gelmeyin diyorum.
Kimse de galyana gelecek bi durum kalmadı artık. Öyle bir duygu durumu mu var diyesim geldi:)) Bence yukarıda kavga çok çetinleşti. Kripto paranın geleceğine oynanmaya başladı ne kadar merkezi otorite dahilinde, hangi noktada ademi merkeziyet nereye kadar?. Umarım kripto para kazanır.
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
November 19, 2018, 06:03:01 AM

Isvicre ETF'in babasi ETP'i kabul eddi ama piyasa dump, neden? ucuza birileri alsin diye.
https://cointelegraph.com/news/major-swiss-stock-exchange-six-lists-the-worlds-first-crypto-etp-amidst-market-collapse
member
Activity: 328
Merit: 11
November 19, 2018, 05:57:11 AM
Pages:
Jump to: