Pages:
Author

Topic: Etherdelta denen ömür törpüsüne alternatif yok mu? - page 3. (Read 578 times)

legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Deltadan ana cüzdana ether yada token çekerken sıkıntı yaşıyorsanız kontratlar kısmından halledin işinizi.Bu hack olayında uyguladıktan sonra öyle yapıyorum bazen.Pek fazla fee ücreti de ödemiyorsun karşılaştırıp kontrol etmedim belki aynıdır ama farketmez en azından garanti yol.Biraz uzun sürüyor ama siteye küfretmeden hallediyorum işimi.
Doğrusu kontratlardan nasıl yapılıyor bir bilgim ve fikrim yok. Araştırayım, teşekkürler.
member
Activity: 266
Merit: 10
Deltadan ana cüzdana ether yada token çekerken sıkıntı yaşıyorsanız kontratlar kısmından halledin işinizi.Bu hack olayında uyguladıktan sonra öyle yapıyorum bazen.Pek fazla fee ücreti de ödemiyorsun karşılaştırıp kontrol etmedim belki aynıdır ama farketmez en azından garanti yol.Biraz uzun sürüyor ama siteye küfretmeden hallediyorum işimi.
full member
Activity: 162
Merit: 103
hocam yanlış anlamayında ethereum ağ yapısını bilmeden etherdeltayı suçluyorsunuz. 4 gas ile transfer mi yapılır? şu anda en az 24 olması gerekiyor gasın.
Arkadaşlar ağ yapısından haberdarım. Gas'n 4 olduğunun da farkındayım. Farkındaysanız geç geçmesinin sorununu ED'ye bağlamamışım yukarıdaki mesajımda.
Deposit etme konusunda sürekli hata veriyordu ED. Sürekli "yetersiz bakiye, eth miktarınız az" gibisinden hata veriyordu deposit etmeye çalışırken. Neyin ne olduğunun farkındayım, ben de biliyorum ne nedir.
Cüzdanda 1,6 eth varken "cüzdanınızda yeterli eth olmadığı için deposit gerçekleştirilemiyor" hatası eth ağının sorunu değil ED'nin sorunudur. Açık ve net.
Deposit etme işlemlerini denerken (en az 15 kez denedim bir ara) gwei'yi arttırarak denedim sürekli. 30 gwei'ye kadar çıktım ama sürekli bahsettiğim hatayı veriyordu. Sonunda sorunun gwei ile alakası olmadığına karar verdim, yeniden düşürdüm. Son kez deneyince hata vermedi işlem başladı. Nasıl oldu bilemiyorum...

EtherDelta bazen bende de yeterli depositin olmadığını söylüyor bunun Ethereum altyapısıyla ne alakası olduğunu anlayamıyorum. Borsa zaten verileri çok geç veriyor bu da mı Ethereum alt yapısındaki yavaşlıktan kaynaklanıyor? Site kağnı resmen.

Etherdelta'yı ne zaman açarsam açayım Order book, trades ve volume sütunlarında "yükleniyor" gif'i var. En az 30-40 saniye dönüyor geliyor. Bazen hiç gelmiyor. İnternet hızım simetrik 50 mb bu arada.
Eth ağı ile bunun bir alakası yok sanırım.
Bu mesajı yazmaya başladığımda "volume" sütunu yükleniyordu, halen yükleniyor...
Kimse bana "eth ağıyla alakalı, bilmiyorsunuz" demesin kusura bakmayın da.

aşırı yüklenmeden dolayı ya da saldırılardan dolayı "yükleniyor" olarak kalabilir fakat bakiye olduğu halde işlem yapılamamasının sebebi yine tam olarak etherdeltadan kaynaklanmıyor etherdelta tamamen açık kaynak bir servis olduğu için direk server olmadan github üzerinden de çalışabilir ve çalışıyordu da zaten bütün decentralized exchangelerin kullandığı gibi etherdelta da infura servisini kullanıyor ve oradan veriler geç geliyor yani problem yine çoğunlukla etherdeltadan dolayı değil
legendary
Etherdelta'yı ne zaman açarsam açayım Order book, trades ve volume sütunlarında "yükleniyor" gif'i var. En az 30-40 saniye dönüyor geliyor. Bazen hiç gelmiyor. İnternet hızım simetrik 50 mb bu arada.
Eth ağı ile bunun bir alakası yok sanırım.
Bu mesajı yazmaya başladığımda "volume" sütunu yükleniyordu, halen yükleniyor...
Kimse bana "eth ağıyla alakalı, bilmiyorsunuz" demesin kusura bakmayın da.
sr. member
Activity: 548
Merit: 251
EtherDelta bazen bende de yeterli depositin olmadığını söylüyor bunun Ethereum altyapısıyla ne alakası olduğunu anlayamıyorum. Borsa zaten verileri çok geç veriyor bu da mı Ethereum alt yapısındaki yavaşlıktan kaynaklanıyor? Site kağnı resmen.
legendary
hocam yanlış anlamayında ethereum ağ yapısını bilmeden etherdeltayı suçluyorsunuz. 4 gas ile transfer mi yapılır? şu anda en az 24 olması gerekiyor gasın.
Arkadaşlar ağ yapısından haberdarım. Gas'n 4 olduğunun da farkındayım. Farkındaysanız geç geçmesinin sorununu ED'ye bağlamamışım yukarıdaki mesajımda.
Deposit etme konusunda sürekli hata veriyordu ED. Sürekli "yetersiz bakiye, eth miktarınız az" gibisinden hata veriyordu deposit etmeye çalışırken. Neyin ne olduğunun farkındayım, ben de biliyorum ne nedir.
Cüzdanda 1,6 eth varken "cüzdanınızda yeterli eth olmadığı için deposit gerçekleştirilemiyor" hatası eth ağının sorunu değil ED'nin sorunudur. Açık ve net.
Deposit etme işlemlerini denerken (en az 15 kez denedim bir ara) gwei'yi arttırarak denedim sürekli. 30 gwei'ye kadar çıktım ama sürekli bahsettiğim hatayı veriyordu. Sonunda sorunun gwei ile alakası olmadığına karar verdim, yeniden düşürdüm. Son kez deneyince hata vermedi işlem başladı. Nasıl oldu bilemiyorum...
sr. member
Activity: 454
Merit: 300

gelde anlat hocam işte =) etherdeltanın bu konuda hiçbir suçu olmadığı çok aşikar bana kalırsa suç tamamen sizde. ethgas istasyonda yapılan transferler konusunda gwei ücretlerini yükseltmenzi gerkeiyor
hero member
Activity: 756
Merit: 500
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
7. kez deniyorum. Her seferinde 0.1 eth deposit etmeye çalışıyorum, tx'ler hep boş...
https://etherscan.io/tx/0x34b72c020d679a85f929354f74f03d68ac723b527407b2605d8f50542c7d56c9

ağ ile alakalı bir şey etherdeltanın suçu yok (4 Gwei) ile bu sıralar işlem yapmak çok zor
Etherdelta'nın burda suçu yok. Deposit etmemesi sürekli hata vermesi ed'nin suçu.

ed'nin suçu değil hocam deposit etme problemi de bence ether deltanın değil çünkü o transferleri başlatıyorlar ancak gwei ücretlerini düşük tuttukları içni böyle bir sıkıntı yaşıyorlar
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
bildiğim kadarıyla yok çogu token ilk buraya giriyor elden bişey gelmez bunlardada sıkıntı yok eth tıkanınca buda tıkanıyor sorun eth'de
legendary
7. kez deniyorum. Her seferinde 0.1 eth deposit etmeye çalışıyorum, tx'ler hep boş...
https://etherscan.io/tx/0x34b72c020d679a85f929354f74f03d68ac723b527407b2605d8f50542c7d56c9

ağ ile alakalı bir şey etherdeltanın suçu yok (4 Gwei) ile bu sıralar işlem yapmak çok zor
Etherdelta'nın burda suçu yok. Deposit etmemesi sürekli hata vermesi ed'nin suçu.
member
Activity: 546
Merit: 10
bende yeniyim delta konusunda. idex in gelmesini dört gözle bekliyorum. deltanın kendisine çeki düzen vermesi gerekli. son zamanlarda saldırı haberleri vs kullanıcıları da bıktırdı. deposit, withdraw sorunlarını da düzeltmezlerse millet hepten idexe geçer.
full member
Activity: 162
Merit: 103

legendary
Dün bu konu açtığımda deposit dediğim hepi topu 0,1 eth hala pending
Şaka gibi...
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Yakında Idex geliyor onun dışında bu şekilde decentralize ERC20 borsası olmaya çalışan birkaç borsa daha hatırlıyorum şu anda ico süreçleri devam ediyor. Etherdelta yakında tarihe gömülür.
member
Activity: 224
Merit: 12
etherdeltaya bende ısınamadım gitti. Bir token satayım dedim yedi ömrümüzü resmen
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
Var tabi olmaz mı? Idex piyasaya bomba gibi girecek. Daha yeni hardcap yaptı, ileride hacimleri artacaktır.
Ethereum ağındaki yoğunluk geçince Etherdelta da sorunsuz çalışır tabi.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
Bende Etherdelta'ya Snovio göndermeye çalışıyordum fakat kriptoparalarım bir türlü transfer olmuyor TXID'nin içi boş gözüküyordu. Etherdelta iyice kafayı yedi, onca komisyona rağmen utanmadan birde ico yapıyorlar önce altyapıyı düzeltin amk Ethereum ağının %8'ini bunlar oluşturuyordu bide.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
https://etherscan.io/chart/pendingtx

Ağda hala daha yoğunluk var aslında bu etherdelta hakikaten sorunlu biraz o yüzden bende illaki başka bir borsayı beklemek istiyorum ama zorlada olsa kullanmak zorunda kalabilirim ama problem daha çok ether ağından kaynaklanıyorda olabilir.
legendary
Pages:
Jump to: