Pages:
Author

Topic: EtherDelta KULLANIMI - ( Resimli Anlatım ) WaDa Ayrıcalığıyla... - page 5. (Read 4789 times)

newbie
Activity: 78
Merit: 0
arkadaşlar merhaba ben uğur bahsi geçen kişi,

muhammed arkadaşıma ve sizlere teşekkürler ilginiz ve alakanız için

gerçekten çok acı durum

kredi ve el borcu ile girdiğim serüvende acı bir şekilde kenara atıldım
borsada kaybetsem bukadar zoruma gitmezdi

elimdeki iconun fake sayfasını yapmışlar ödül kampayası başlığı ile içerik paylaşmışlar idi bende katılmak için mew bilgilerimi girdim sonradan sitenin fake oldugunu fark ettim

mewde 0.01ether olmadan transfer olmuyormuş huzur hoca onur hoca ilgilendirler ama adamlar bizden önce davranıp 0.03 ether yolladılar benden önce işlem yaptılar

düşünceme göre biraz para kazanıp ailemi ve kendimi yaşamsal olarak biraz rahatlatmaktı.

olmadı üstüne birde kredi ve el borcuna girdik nasıl olacak bilmiyorum

saolsun bi kaç arkadaş 3-5 bişeyler gönderdi morel olarak onların iyilik severliği beni biraz kendime getirdi allah hepinizden razı olsun

ether adresimi isteyen arkadaşada teşekkür ediyorum düşünmeniz bile güzel allah hepinizden razı olsun.

waves:3P4Bw3nVQvTdvMnJsaFQf9sHWXRfaXfz5yU
ether:0xb6accd2e7c693367ad47910bfe11fc0e49ae2af1
sr. member
Activity: 770
Merit: 268
Helena Helena!
Güzel bir paylaşım olmuş gerçekten.
Sadece bunu bilmiyorum fee?  yazan kısım için şunu söyleyeyim; verilen emrin geçerli olacak block sayısı oluyor. Onu arttırıp, azaltabiliyoruz. Emri iptal ederseniz fee ether olarak cüzdandan gidiyor bunuda ayrıca belirteyim.

Bahsi geçen arkadaşın durumu nedir bilmiyorum ancak durum cok kötüyse bende katıda bulunmak isterim ETH adresi varsa daha kolay olur benim için.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
çok geçmiş olsun bizlere tecrübe olur inşlh resimden bakarak yazdım ufak bişey gönderdim ama inşlh doğru yazmşımdır

Arkadaş adına teşekkür ederim

Şöyle bırakayım bari hem iyilik yapıp hem zorluk çekmeyin Smiley

merhaba buyur hocam 3P4Bw3nVQvTdvMnJsaFQf9sHWXRfaXfz5yU
sr. member
Geçmiş olsun hocam valla üzüldüm arkadaş adına bende etherdelta kullanırken gas price ücreti ayarlaması yüzünden 10 dolara yakın bir para kaybettim dikkat edin onada

Gas priceyi bilmediğim için yazmadım biliyorsanız yazın konuya dahil edeyim teşekkürler.
full member
Activity: 532
Merit: 102
Geçmiş olsun hocam valla üzüldüm arkadaş adına bende etherdelta kullanırken gas price ücreti ayarlaması yüzünden 10 dolara yakın bir para kaybettim dikkat edin onada
member
Activity: 264
Merit: 12
çok geçmiş olsun bizlere tecrübe olur inşlh resimden bakarak yazdım ufak bişey gönderdim ama inşlh doğru yazmşımdır
sr. member
Muhammed paylaşım güzel olmuş. Teşekkürler. Bu arada uğur arkadaşımızın yaşadığı olaydan bahsetmişsin gerçekten üzücü bir durumdu korku filmi gibi izledim gelişmeleri. Büyük geçmiş olsun grupta geriye gittim ama bulamadım bana uğurun waves adresini atarsan özelden sevinirim.
Tekrar teşekkürler...

İlk cevap yazana hediyen varmıydı? Smiley

Eyw hocam hemen gönderiyorum arkadaşın waves adrssini kendisi adına teşekkür ederim.

Bundan iyi hediyemi olur  Smiley

Bu arada arkadaşımız bitcointalk hesabını satmış  Cry https://bitcointalksearch.org/topic/bu-hesabm-satyorum-2260855
Durum ciddi arkadaşlar yardımlarınızı esirgemeyin.

full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
Muhammed paylaşım güzel olmuş. Teşekkürler. Bu arada uğur arkadaşımızın yaşadığı olaydan bahsetmişsin gerçekten üzücü bir durumdu korku filmi gibi izledim gelişmeleri. Büyük geçmiş olsun grupta geriye gittim ama bulamadım bana uğurun waves adresini atarsan özelden sevinirim.
Tekrar teşekkürler...

İlk cevap yazana hediyen varmıydı? Smiley
sr. member
Pages:
Jump to: