Pages:
Author

Topic: Ethereum 10.000 dolar olur mu? - page 6. (Read 755 times)

jr. member
Activity: 266
Merit: 2
October 09, 2018, 05:51:48 AM
bitcoin 100,000 dolar olursa ether 5-10 bin dolar arasında kendisini gösterebilir. tabi ralli de bitcoin kadar atak davranır ise. nasıl 20,000'i zorlayan bitcoin karşısında etherde boş durmadı. böyle davranır ise hayal değil. ama önümüzde şu an için öyle bir durum yok. hani 500-1000 dolar arasına gelse en azından icoların borsada çakılması azalır mı diye düşündürüyor beni.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
October 09, 2018, 05:26:42 AM
mevcut total ve piyasadaki miktarlara basit bir bakış açısıyla bakarsak bu oldukça zor.
ayrıca ether in 10 bin dolar olması etherden çok bitcoin in performansına bağlı olacak.
yani şu an için zor hemde çok zor ama imkansız değil diyebilirim ancak.
jr. member
Activity: 266
Merit: 1
October 09, 2018, 05:20:16 AM
https://prnt.sc/l3x2aw

Bu grafikte olduğu gibi birkaç ay daha 200'lerde dolaşıp ralli başlatma durumu var. ama tam tersi 200 dolarda oyalayıp tıpkı 500'lerde yaptıkları gibi dumpa çevirme durumları da.

ama ortada bir gerçek var ki. günlük 2 milyar dolara yaklaşan işlem hacminden dolayı ether fiyatlarını ucuz bulanlar var. bence hold yapmak için avantajlı fiyat olarak düşünenler de var. her şey uyumlu ama piyasaya topluca ittirici güç lazım.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 09, 2018, 05:19:35 AM
zaman zaman bu tarz baslıklar gördüğümde yazıyorum. ether 10bin dolar olur mu?olabilir 100bin dolar olurmu oda olabilir. bunun icin bitcoinin ne kadar olduguda önemlidir.
Pos sürecine gecince inanılmaz bir yukseliş baslayacaktır etherde. cüzdanlara kilitli kalan milyonlarca ether varken. gerek ico yapanlar gerekse ether al sat yapanlar ether bulmakta zorlanacaklardır. buda fiyatlarda peek yapmasına sebeb olacaktır. tahmini seviyem 1 ether 0.2 btc yi rahatlıkla görecektir.
full member
Activity: 1176
Merit: 159
October 09, 2018, 05:17:39 AM
Google Amazon Facebook vs ile kripto paraları bir tutamazsınız, bu şirketler yıllar boyunca sürekli yatırım yapıp teknoloji üretip sektörün öncüleri olmuş şirketler, bugün amazon sadece satıcı değil aynı zamanda üretici konumunda, netflix benzeri servisi kendi markası altında sattığı elektronik cihazlar ve çeşitli web servisleri var, hatta online satış siteside değil artık amazon go açıyor sürekli, dünyanın ilk personelsiz mağazaları. google'ı anlatmaya gerek bile görmüyorum, adamların el atmadığı hiçbirşey kalmadı, kısaca kripto paraların bu rakamları görmesi bile bir mucizeydi bana göre gelecekte şuanki piyasanın yüzde doksanı yok olucak zaten..
member
Activity: 448
Merit: 12
October 09, 2018, 05:11:58 AM
Rakamlarla ilgili herkes bir şeyler söylüyor. Bu kadar rakam odaklı olmak yerine uğraştığımız teknolojinin geleceğine odaklanmalıyız. Kripto paraların değerinin farkındayız ve bu hak ettiği değere bir gün tam anlamıyla ulaşacağımızı biliyoruz.
jr. member
Activity: 252
Merit: 6
October 09, 2018, 04:49:42 AM
"Değerli bir söz:
İnternet teknolojileri google, Amazon , Facebook milyar dolarlık piyasa hacimlerinin hedefliyordu başarılı oldularda. Kripto paralar ise trilyon dolarlık market hacimlerini hedefliyor başarılı olacaklarda."

Olmayacak iş değil bugün 200 küsür dolar değeri olan eth yarın bir hamle 2 bin sonra da 20 bin olabileceğini kimse inkar edemez. Tabi bu süreç yıllarmı sürer aylarmı onu kimse bilemez. Bu kripto dünyamıza girdi ve artık çıkmasınında pek mümkün olduğunu sanmıyorum.
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 08, 2018, 03:09:54 PM
Evet olacak. Şimdi bana bazılarınız kızacak bazilariniz hak vereceksiniz . Ethereum 1000 dolar olsa essek olurum diyenleri bile gördük ama yarışmayı 1000 dolar olacak diyenler kazandı.
Şimdi bana matematik hesabı yapıp şöyle market hacmi şöyle değeri olması lazım diyenler çıkacak. Arkadaşlar israrla belirtiyorum nasdaq ya da bistte degiliz. Dünya çapında herkesin yatırım yaptığı global bir pazardayiz. Kimin Nasdaq ta hissesi var aramızda elle sayılacak kadar az. Ama burada herkes kripto paralarda. Dunyadaki fakir bir Afrikalı Nasdaq hissesi  alamasada Ethereum almıştır veya başka bir kripto para. Ne kadar destekli gittiğimizi ve piyasanın ne kadar büyüyeceğini hayal edin. Kapasiteyi ölçmeye çalışın. Ethereum Bitcoini yerinden edecek tek kripto para. 2019 da Bitcoinin 1. Ligi ethereuma kaptiracagini düşünüyorum. Bir kerede olsa bunu göreceğiz Ethereum 1. Olarak Bitcoini 2. Olarak görebiliriz.
Bunun en büyük Nedeni ise Ethereum blok ödülü düşüyor. Ve Ethereum enflasyonu Bitcoinden daha aşağı seviyeye dusecek. Ayrıca dünya bilgisayarı projesinde Ethereum başı çekiyor gerekli güncellemeler istenilen düzeyde yenilikler gelirse Ethereum 10.000 sağlam  boğa sezonunda 30.000 dolar olacaktır.
Yok artık demeyin dünyada 8 milyara yakın insan var 40 bilemedin 50 milyon insan kripto para yatırımcısı var. Bu rakamın 300 milyona ulaştığını dusunun ya da durun bu sayının 1 milyar  kişiye ulaştığını  dusunun. Kripto paralar bir seyleri değiştirmek için var ve degistirecekler.

Değerli bir söz:
İnternet teknolojileri google, Amazon , Facebook milyar dolarlık piyasa hacimlerinin hedefliyordu başarılı oldularda. Kripto paralar ise trilyon dolarlık market hacimlerini hedefliyor başarılı olacaklarda.
Pages:
Jump to: