Pages:
Author

Topic: ethereum ağı şişti transferler gitmiyor gas ücretleri fırladı..nolcak böyle? - page 3. (Read 396 times)

legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
1 saat önce btcturke yaptığım gönderimin tx bilgisi var o kadar, ne gitti, ne döndü, para çekmem gerekiyordu, neyse ki btc de var da onu gönderdim. Normalde hızlı olsun diye eth gönderirim, bugün şiştik.
Edit: Bence btc de şişti doğal olarak, yüksek öncelikli gönderdiğim btc neredeyse yarım saattir 2. onayı alamadı
full member
Activity: 728
Merit: 151
https://kriptokoin.in/ethereum-islem-ucretleri-1-dolara-dayandi/

böyle bi haber okudum..

"Peki tam olarak olan şey ne? Görünüşe göre Çin’deki bazı merkeziyetsiz borsalar insanların koin listelenmesi için oy vermesini istiyor ve kazanan verilen oyların kaç adres tarafından verildiği tespit edilip belirleniyor.

Bu tuhaf ve bir o kadar saçma yapılanma Çin’in kripto borsalarının yasaklamasının bir sonucu olabilir. Bu durum adres sayısını inanılmaz bir şekilde artırabilir, bazı adresler temel bilgilerden mahrum olur ve tahmin edilebileceği üzere adres sayısı tamamen anlamsız bir ölçüttür…" diye bi paragraf var haberde...tam olarak ne demeye çalışıyorlar çözemedim ama  Grin
Pages:
Jump to: