Pages:
Author

Topic: Ethereum Ağında Mainnet Fırtınası Var SWAP'lara Dikkat! NİSAN Eklendi. - page 2. (Read 709 times)

member
Activity: 302
Merit: 12
Bıktık bu swaptan. Kendi mainnetlerine hızla geçiş oluyor.Smiley Ben de kendi mainneti olan coinleri daha başarılı buluyoru. Onları yakından takip ediyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
Çoğu kişinin cüzdanlarında var olan Bitcoin Token (BTK) 'da 17 Mart 2019 tarihinde swaplanacak.  https://crex24.com ve https://www.stex.com swap'ı destekleyen borsalar. 1:1 oranında değişim olacak.

İlgili açıklama aşağıda yer alıyor.

2000 tane var zaten şu an para etmiyor tam çöp, bu borsalar kyc istiyor mu? İstemiyorsa yapalım ama çöp için kyc vermeye değmez.
2000 tanesi şu an 0,04 dolar ediyor hocam. yani bu tutar için swapla uğraşmak bile gereksiz bence. ha umut gördüğünüz bir tokense sebebini bize de söylerseniz biz de swaplarık. 0,04 dolar nedir ya:)
hero member
Activity: 1204
Merit: 630
STEEM ise mainnet geçişiyle ilgili bir erteleme yayınladı! STEEM mainnet süreci MIRA entegrasyonu sebebiyle ertelendi ve sanırım yeni tarih belli değil!!!

Kaynak: https://steemit.com/steem/@steemitblog/smts-release-dates

UPDATE, March 11th, 2019: We have delayed the release of SMTs to focus on MIRA, which is software that leverages state-of-the-art database technology developed by Facebook to move the blockchain from RAM to commodity hardware. We expect the release of SMTs to dramatically increase the amount of transactions made to our blockchain (already one of the most used) and as the team behind the largest blockchain application in the world, we understand that the most urgent scaling consideration is not transaction throughput, but the cost of operating high-traffic nodes. That's why it's critical that we complete work on MIRA before releasing SMTs. That being said, much of the work on SMTs is already complete. Be sure to follow @steemitblog if you would like to remain updated on our progress.
hero member
Arkadaşlar biliyorsunuz Ethereum bir dizi fork ardından POS geçişine hazırlanıyor. Son dönemde de bu çalışmalar hız kazanmaya başladı. Ethereum için geri sayım başladı diyebiliriz. Bu süreçte Ethereum fiyatı ne durumda olacak kestirmek güç. Çünkü piyasanın ETH'nin POS geçişine nasıl tepki vereceği muamma.

Benim dikkatimi çeken bir şey oldu. Ethereum ağında belli bir potansiyeli olan tüm tokenler mainnet yapıyor. Bu nedenle dikkat edin dediğim kısım burada. Eth walletlarda tuttuğunuz bakiyelere dikkat edin. SWAP ve mainnet geçişi sonrası elinizde token kalıp mağdur olmayın.

Skywire - 4 Mart
Bytecoin - 6 Mart
Aeternity - 6 Mart
Theta - 15 Mart
Wand - 19 Mart
Steem - 24 Mart
QKC - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
ELF - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
MFT - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
QLC - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
Iotex - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
CS - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
MRPH - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
RPM - SWAP yapılacak 31 Mart (Tam tarih belli değil)
Soul - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
EVI - 31 Mart (Tam tarih belli değil)

Bunlar benim bulduklarım. Hepsinin geçiş sırasında mutlaka farklı prosedürü olacaktır. Takip edin ki zarara uğramayın.

Theta ise mainnet için snapshot aldığını açıkladı!
Kaynak: https://medium.com/theta-network/theta-mainnet-post-snapshot-faqs-c57bc3567f2b

Orada yer alan bir takım önemli açıklamalar ise şöyle;

2. When will the Theta mainnet launch?

At 7pm UTC on Friday, March 15th

3. I have my Theta Tokens in the Theta wallet, what happens now?

On Friday when they mainnet launches your Theta wallet will show that you have mainnet Theta tokens at a 1:1 ratio, as well as 1:5 Theta Fuel

4. I have my Theta Tokens in an exchange, what happens now?

Your Theta Tokens are effectively Theta mainnet tokens now. Exchanges will open up deposit/withdrawals after the mainnet launch. If you sell your Theta Tokens, then they are gone. You will not receive new ones on Friday when the mainnet launches. Exchanges will distribute Theta Fuel based solely on who held Theta Tokens at the time of the snapshot. If you sell your Theta Tokens now, you will get Theta Fuel for the number of Theta Tokens you held at the snapshot time. If you buy more Theta Tokens now, you will not receive the Theta Fuel associated with those Theta Tokens because you didn’t own them at the time of the snapshot.

*Kısaca mainnet geçişi 15 Mart 2019'da 7 UTC'ye göre 7'de gerçekleşecek!
*Theta tokenleri Theta cüzdanında olanlar, mainnet sonrası 1:1 Theta coin ve 1:5 oranda Theta fuel olacak şekilde görecekler.
*Theta tokenler borsadaysa, destekleyen borsalarda coin olarak değişeceğini ancak Theta Fuel alamayacağınızı söylüyor.
hero member
Arkadaşlar biliyorsunuz Ethereum bir dizi fork ardından POS geçişine hazırlanıyor. Son dönemde de bu çalışmalar hız kazanmaya başladı. Ethereum için geri sayım başladı diyebiliriz. Bu süreçte Ethereum fiyatı ne durumda olacak kestirmek güç. Çünkü piyasanın ETH'nin POS geçişine nasıl tepki vereceği muamma.

Benim dikkatimi çeken bir şey oldu. Ethereum ağında belli bir potansiyeli olan tüm tokenler mainnet yapıyor. Bu nedenle dikkat edin dediğim kısım burada. Eth walletlarda tuttuğunuz bakiyelere dikkat edin. SWAP ve mainnet geçişi sonrası elinizde token kalıp mağdur olmayın.

Skywire - 4 Mart
Bytecoin - 6 Mart
Aeternity - 6 Mart
Theta - 15 Mart
Wand - 19 Mart
Steem - 24 Mart
QKC - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
ELF - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
MFT - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
QLC - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
Iotex - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
CS - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
MRPH - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
RPM - SWAP yapılacak 31 Mart (Tam tarih belli değil)
Soul - 31 Mart (Tam tarih belli değil)
EVI - 31 Mart (Tam tarih belli değil)

Bunlar benim bulduklarım. Hepsinin geçiş sırasında mutlaka farklı prosedürü olacaktır. Takip edin ki zarara uğramayın.

QKC 30 Nisan olacak şekilde yeni açıklama yaptı. QKC için pozisyonlarınızı tekrar değerlendirin.

Kaynak;
https://twitter.com/Quark_Chain/status/1104929570958921728
We officially announce that #QuarkChain Mainnet Singularity v1.0 will be officially launched on April 30, 2019 (UTC+0800).  Mainnet Singularity will be the world’s first blockchain project that fully implemented state sharding technology.

Kısaca 30 Nisan 2019'da UTC +08:00'de gerçekleşeceği resmen açıklandı.
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Çoğu kişinin cüzdanlarında var olan Bitcoin Token (BTK) 'da 17 Mart 2019 tarihinde swaplanacak.  https://crex24.com ve https://www.stex.com swap'ı destekleyen borsalar. 1:1 oranında değişim olacak.

2000 tane var zaten şu an para etmiyor tam çöp, bu borsalar kyc istiyor mu? İstemiyorsa yapalım ama çöp için kyc vermeye değmez.
member
Activity: 504
Merit: 11

jr. member
Activity: 226
Merit: 5
Bu swap olayının boku çıktı.Bir proje 2 defa swap yapar mı ya ? Yapanlar oldu dikkat edin.
jr. member
Activity: 126
Merit: 1
Çoğu Ethereum tabanlı coin Swap yapmaya başladı.Kullanıcıları uğraştırmadan tüm Holders cüzdanlarına dağıtım yapılsa çok iyi olur ama çoğu uğraştırıyor.
member
Activity: 462
Merit: 42
bu swaplar bountyciler için çok sıkıntı olmaya başladı hayır nasıl takip edecğiz bir sürü token var bilmem bir sürü insan var adminlerde kimle uğraşacağınız şaşırıyor ne olacak böyle.
jr. member
Activity: 350
Merit: 2
Ne garip şey di mi bounty'ciler swap olunca sinir olurken traderlar pozşsyon açmak için swap olmasını dört gözle bekliyor.
jr. member
Merit: 2
Swap aslında iyi bir şey açıklar kapanıyor zaafiyetler gideriliyor da yeni projelerin hemen swap yapmasını ben kötü niyetli buluyorum.
member
Activity: 561
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
Bu durum olumlu bir gelişme aslında çünkü eth ağından ayrılıp kendi ağına geçen coinler değerleniyor ayrıca eth ağınında rahatlaması sağlanmış oluyor
hero member
Ne kadar başarılı olurum bilemiyorum ama sanırım talep olacak ve başlığı güncel tutmak için elimden geleni yaparım.
member
Activity: 532
Merit: 12
Dün telegramda litecoin token diye bir airdrop vardı. Daha doğru düzgün dağıtım yapmadan swap yapacakmış. Ayrıca telegram larda yönetici fotosunu çekik gözlü erkek ya da bayan koymak moda olmuş. Katılımı arttırmak için herhalde.
member
Activity: 518
Merit: 10
Swap olayı gerçekten önemli çünkü kaç aya uğraşıyoruz tokenları gönderiyorlar sonra swap yapıyorlar. Madem öyle göndermeden swap yapın, Tabi swap zamanı kaçınca eldekiler çöp oluyor. Sonra bi bakıyorsun o coin alıp başını gidiyor. Kaçırdıklarımıza yanıyoruz.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
swap yapacak tokenlar binance borsasinda listeleniyorsa, binance üzerinden swap mümkün oluyor diye biliyorum... haftalardir, belki de aylardir 2 cüzdanima gelen 80+80 TRX vardi, ne olduklarina bile bakmamistim. gecen cüzdanlarimi temizlerken dikkarimi cekti, binance borsasina gönderdim, oradan swap oldu otomatik... oradan da sattim gitti zaten:) tron mron anlamam, ilgilenmedigim coinlar arasinnda...
full member
Activity: 721
Merit: 100
Ortalık şenlenmesi lazım bir sürü yeni olay var üstelik basit şeylerde değil kullanım açısından artık temel ağlara geçiliyor bir an önce gerçek hayata entegre edilmesi lazım. Sonrası zaten gelecek
member
Merit: 10
Çok swap olmaya başladı cüzdandaki tokenşerin bazılarının bile swap zamanı geçmiş olabilir hepsi takip edilemiyor heleki son günlerde hu durum dahada arttı
member
Activity: 291
Son günlerdeki moda hareketlerden biri bounty ve airdrop ödüllerini dağıtıp kendi platformlarında KYC isteyerek swaplatmak. Böylece KYC yapmak istemeyen bir gurubu direk elemiş oluyorlar.
Biz buna halk arasında çakallık diyoruz emek hırsızlığı diyoruz......
Pages:
Jump to: