Pages:
Author

Topic: Ethereum Kurucusu: Bu Yıl Dibi Gördük, Geleceğimiz Parlak - page 2. (Read 472 times)

member
Activity: 140
Merit: 10
1 ayda %100% kar birakti millete eth 80usd lere dustu suan 150usd.cok gec kaldik boga basladi btc 3200iken gircektik
jr. member
Activity: 238
Merit: 2
Bugün ETH güzel bir atak yaptı. 200 dolar seviyesi kritik tekrardan o seviyelere ulaşıp geçmesi gerekir. Yeni yıla gelecek olursak bende yeni yıldan umutluyum. Ethereum ciddi bir atak yapacaktır.
member
Activity: 252
Merit: 11
Dibi görmüş olma ihtimalimiz gerçekten yüksek ancak tedbirli davranmakta fayda var. Özellikle garantici yatırımcılar açısından biraz daha bekleyişte olmak gerekiyor. Ancak enteresan olan durum şu ki gerçekten dibi gördüysek neden yeteri kadar öldük bittik patladık haberleri çıkmadı. Veya BTC yi daha fazla düşüremeyeceklerini mi anladılar.
member
Activity: 420
Merit: 11
DAO Maker
Bu yorumlara inanmak gerekir tabii tedbiri elden bırakmadan. Kısa vadede yer değiştirmeye hazır duracaksınız ve kısa aralıklarla karınızı realize edeceksiniz. Başka şekilde zarar kaçınılmaz.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Zaten daha nasıl bir gelecek 10 dolar olurs ethereum bu piyasa neden var denir heralde artık eth seri şekilde pumplara girmesi lazım hatta ve hatta btc ye rağmen.
member
Activity: 1022
Merit: 10
Dibi gördük mü emin olamıyorum. Şu anki yükselişin sahte çıkması durumunda yeniden bir çakılma gözlemlenebilir ve daha kötü bir düşüş bile olabilir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Bu yılı geride bırakmamıza çok az bir zaman dilimi kaldı ve Ethereum güzel bir grafik çizmeye devam ediyor. 'Dibi gördük.'  yorumu belki de doğru çıkar.
member
Activity: 560
Merit: 16
Proof-of-Stake Blockchain Network
Ethereum'u Vitalik bitiriyor, böyle birşey düşünüyor olabilirsin ama en azından elinde eth tutanlar için çeneni kapamalıydın
member
Activity: 994
Merit: 20
Güzel bir hız yakalamış durumda şu an Ethereum ve umuyorum ki gerçekten dibi gördük ve umuyorum ki bu çıkış istikrarlı bir şekilde devam edecek.
member
Activity: 588
Merit: 22
Umarım gerçekten dibi görmüşüzdür. Sürekli dip diyoruz 15k dan itibaren. Her sewferinde yok boğa oyunu,yok ayını vs erken adamlar 3000 e getirdi bizi.Belki de bu 1000 dolara götürmek için bir oyundur,bilemiyorum
member
Activity: 336
Merit: 12
Ethereum‘un kurucularından Joseph Lubin, Twitter üzerinden bir gönderi paylaşarak kripto para piyasasının durumu hakkında konuştu. Lubin’e göre piyasa, bu yılın en düşük seviyesini görmüş durumda.

Ethereum’un kurucularından ve ConsenSys’in CEO’su olan Joseph Lubin, kripto para piyasasının bu yılki dip noktasını gördüğünü düşünüyor. Lubin’in düşüncelerine göre piyasada yaşanan düşüşe neden olan başlıca şeyler arasında “korku, belirsizlik ve şüphe” yer alıyor.

ConsenSys Yorumları

Blockchain şirketlerinden ConsenSys, bundan bir süre önce ekibini ciddi oranda küçültmeye başladı. Koin Bülteni üzerinden paylaştığımız yazıda belirttiğimiz üzere şirket çalışanlarının büyük bir kısmı işten çıkarılıyor.
ConsenSys’teki bu işten çıkarmalar hakkında konuşan Lubin şu yorumu yapıyor:

“ConsenSys sağlıklı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Şu anda önceliklerimizi ve bundan dokuz ay önce başlattığımız projelerimizi yeniden düzenliyoruz.”

Lubin, ConsenSys’in kripto para ve Blockchain sektörlerindeki çeşitli projelere yatırım yapmaya devam ettiğini söylüyor. Lubin’e göre yeni kurulan şirketlere yatırım yapmak, ConsenSys’in hala en büyük önceliklerinden biri.

Parlak Gelecek

Joseph Lubin, kripto para piyasasının bu yılki dip seviyesini gördüğünü ve artık bu noktadan sonra yükselişe geçmeye başlayacağını düşünüyor. Lubin’e göre Ethereum ve ConsenSys de zaman içerisinde daha sağlıklı bir performans yakalayacak:

“Kıyamet kopmuyor. Şahsen geleceğin çok parlak olduğunu düşünüyorum. Hatta o kadar parlak ki; eğer 2019’u benim gözlerimden görüyor olsanız gözlük takmak isterdiniz.”

Lubin’e göre kripto para sektörü yeniden büyümeye başlayacak ancak bu büyüme tam olarak ne kadar kapsamlı olur bilinmiyor. Yine Ethereum’un kurucularından olan Vitalik Buterin, kısa süre önce bir yorum yaparak piyasanın bir daha asla “1000 kat” artış yaşamayacağını belirtti.
Pages:
Jump to: