Pages:
Author

Topic: Ethereum maliyeti nedir ? matematiksel çözümü nedir - page 2. (Read 244 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Problem : Ethereum maliyeti nedir ?

Çözüm   : (son dip fiyatı x parasal genişleme ) x yatırımcı sayısındaki artış = ürünün maliyeti

(80$   x  2) x 3 = 480$

son dip 80 dolar para tabanı dünyada 2 kat artış gösterdi. kripto paraya yatırımcı sayısı 3 kat artış yaşadı desek sonuç 480$ dolar çıkıyor. 480 dolar üstünde ethereum pahalıdır. İyi günler efendim. 480 dolar üzerinde olan ethereuma ben yatırım yapmam ama traderlar kısa vadeli düşünenler 1000 dolardan alır 1100 dolardan verir onlar onların işi benim işim değil.

Parasal genişlemeden kastınız nedir hocam tam olarak?

Muhtemelen söylediği şey pandemi etkisiyle dolaşımdaki para miktarının artması ile son dip fiyatındaki dolaşım arzı arasındaki farktır Ethereum 80 dolar iken dolaşımdaki dolar ile bugünkü dolar arasında 2 kat fark olduğunu söylüyor arkadaşımız güzel bir mantık en azından kendi limitlerini kendi çizmiş ancak şöyle de bir durum var geçen senelerde olan düşüşlerde dibin dibini gördüğümüz için belki 480 altına bile kayabilir bilmiyorum
jr. member
Activity: 237
Merit: 7

Çözüm   : (son dip fiyatı x parasal genişleme ) x yatırımcı sayısındaki artış = ürünün maliyeti

(80$   x  2) x 3 = 480$

son dip 80 dolar para tabanı dünyada 2 kat artış gösterdi. kripto paraya yatırımcı sayısı 3 kat artış yaşadı desek sonuç 480$ dolar çıkıyor. 480 dolar üstünde ethereum pahalıdır. İyi günler efendim. 480 dolar üzerinde olan ethereuma ben yatırım yapmam ama traderlar kısa vadeli düşünenler 1000 dolardan alır 1100 dolardan verir onlar onların işi benim işim değil.

Parasal genişlemeden kastınız nedir hocam tam olarak?
jr. member
Activity: 84
Merit: 5

Çözüm   : (son dip fiyatı x parasal genişleme ) x yatırımcı sayısındaki artış = ürünün maliyeti

(80$   x  2) x 3 = 480$

Pages:
Jump to: