Pages:
Author

Topic: Ethereum Premium ICOSU Başladı - Satışlardan %20 Ethereum verileceği söyleniyor - page 3. (Read 648 times)

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Ekibin fotoğrafı yok sitede bence çok güvenmeyin özellikle isimleri böyle olan icolara. Kısa vadede bilemem ama uzun vadede bu tokenler çöp oluyor fazlasıyla şahit oldum.
full member
Activity: 333
Merit: 103
Bu işler belli olmuyor. Hala 400 milyon dolar toplayan filecoinden ses yok. Tezos da çok fazla aktif değil. Sadece bu tarz az supply olanlar tercih edilirse artma ihtimali oluyor. Tabi projeye bağlı.
member
Activity: 280
Merit: 10
ETH nin isminden faydalanıp bir yerlere gelmeye çalışan bir koin olarak görüyorum, çok fazla para yatırmamak lazım bence.
member
Activity: 532
Merit: 12
ben inanmıyorum iyi bir proje olduğuna. zaten airdrop zamanında birçok token çıktı. ethereum adını kullanan litecoin ve bitcoin adlarını kullanan hepsi fos. tamamen acemi olan kişileri kazıklamaya endeksli bir proje. ben yatırım yapmama ama airdrop olursa katılırım. twitter larına bir bakayım airdrop yaparsa katılırım. eğer bana token gelirse ilk fırsat satar geçerim...
member
Activity: 322
Merit: 15
https://bitsdaq.com/signup?referralCode=S8RESFC8
Çöp olma riski olan projelere yatırım yapmamaya çalışıyorum. Bu tür projeleri Airdrop ile toplayabilirsen ne ala. Hatta böylesinin Bounty programı var ise ondan bile uzak durmak lazım. Ne de olsa zaman kaybı olacaktır. ETF Airdrop yapmıştı Aralık ayında. Cüzdan da olan ETH kadar ETF vermişti. 3 ay bitti neredeyse henüz işlem bile görmedi. Binance bile desteklemişti. Ne olacağını da sanırım kimse kestiremiyor. Düşünün böyle bir projeye yatırım yaptığınızı. kafanız da dünya kadar soru olur da. Ama Airdrop ile gelince insan takmıyor çok.
sr. member
Activity: 714
Merit: 250
Bu tip işler bana kolpa geliyor. eBTC iyi para etti ancak yinede istisna yani vur kaç yapılacak projeler uzun veya orta vade yatırım yapmak pek mantıklı gelmiyor.
member
Activity: 1106
Merit: 25
ben çok önemli olduğunu zannetmiyorum belkide airdrop olarak dağıtılmıştır. bir gün ethereum diamond  airdrobuna katıldım ve bana 5 tane göndermişler bende hakkım olmasa da dev e bana 5 tane yollamışsınız ne işe yara ki çok az dedim. o da bana çok değerlenecek elinde tutu yeter falan dedi. geçen günlerde baktım ortalıkta esamesi bile yok. dolayısıyla ben isiminde bitcoin geçen ethereum geçen coinlere hiç itibar etmiyorum. bunu da öyle görüyorum
member
Activity: 140
Merit: 10
Airdropu varsa katılmak lazım. sonra da bulaşmamak yani yatırım yapmamak lazı mbence.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Daha yeni Ethereum Soft kaçıp gitmişken bu tür işlere güvenmek zor.Airdrop sorun değil ama yatırım yapmamalı
full member
Ne projeler kaçtı gitti sağlam diye. Önemli olan temkinli hareket etmek. Her projeye scam demekten piyasada proje kalmadı. İş yapan, bitcoin white, ebitcoin, ethereum blue. Aklıma gelenler. $1'rı dolar bile görse onlarca kat kar elde edilebiliyor.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Ethereum varsa başında uzak durun . Daha geçen bişeyin scam olduğu anlasıldı konu monu açıldı . Çalıntı WP Ler çakma takımlar . O İş eskidendi .

Haklısınız uzak durmakta fayda var . Son zamanlarda çıkan özellikle Bitcoin - Ethereum isim bazlı projelerin SCAM ihtimali fazlalaştı .
Daha yeni bir proje toparlayıp kaçtı .
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Ethereum varsa başında uzak durun . Daha geçen bişeyin scam olduğu anlasıldı konu monu açıldı . Çalıntı WP Ler çakma takımlar . O İş eskidendi .
full member
Activity: 420
Merit: 108
İçinde Etherum Bitcoin geçen kaç proje var şuan? Daha doğrusu başarılı olan? Şuana kadar gördüğüm sadece Ethereum Blue vardı, onlarda sonradan sadece Blue olarak devam ettiler yollarına.
full member
Whitepaper açıklanınca konu açmak istedim. 3 tane daha whitepaper açıklanacağı söyleniyor. Roadmap ve takım sitede mevcut. Borsaya girdiğinde iş yapar mı yapmaz mı göreceğiz.
member
Activity: 406
Merit: 12
Geçen yıl airdrop olmuştu sonra scam dediler öylece kaldı bu o proje değil mi..6-7 ay oldu yalnız.Şimdi baktım cüzdan da E-PRİME diye bir token var.Bunlar aynı ekip mi bilmiyorum.Bence yine scam çıkabilir şimdiden uyarayım.Geçen sene telegramda 30 bin takipçi vardı övdüler övdüler sonra toz olup gittiler.Ne olur ne olmaz..

Aynı ekip değiller, eprime ethereum tokenınıydı bu tamamen farklı bir coin.

Zorunlu edit: Ethereum Future ile karıştırmışım
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Bu forkmu yoksa ethereumdark gibi erc20 tokenimi.
İki türlüde az bir risk alıp kenara atmak lazım diye düşünüyorum.

Bildiğim kadarıyla erc20 tokeni .
Herhangi bir fork durumu yoktu . Airdrop ile başlamış olmaları lazım .
Fazla bir risk alma derim ..
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Bu forkmu yoksa ethereumdark gibi erc20 tokenimi.
İki türlüde az bir risk alıp kenara atmak lazım diye düşünüyorum.
full member
Activity: 424
Geçen yıl airdrop olmuştu sonra scam dediler öylece kaldı bu o proje değil mi..6-7 ay oldu yalnız.Şimdi baktım cüzdan da E-PRİME diye bir token var.Bunlar aynı ekip mi bilmiyorum.Bence yine scam çıkabilir şimdiden uyarayım.Geçen sene telegramda 30 bin takipçi vardı övdüler övdüler sonra toz olup gittiler.Ne olur ne olmaz..
full member
Isminde bitcoin veya ethereum gecen coinler bunlar uzerinden prim yapan ve baska bir ozelligi olmayan, zamanla silinip giden scam seyler oluyor ama kim nereye yatirim yapar karismiyorum..  Smiley
Sadece gordugum genellikle bu yonde.
Kendi desteklememe sebebim disardan bir adam piyasaya baktigi zaman bu coinlere olusan ilgiden dolayi butun sisteme ponzi diyor.

Whitepaper'ı incelemek gerekir. Ethereum blue sonradan blue oldu. Elinde olanlar baya bir iş yaptı. Tanınmak için başına çoğunluğu mecburen ethereum bitcoin gibi isimler koyuyorlar.
full member
Activity: 840
Isminde bitcoin veya ethereum gecen coinler bunlar uzerinden prim yapan ve baska bir ozelligi olmayan, zamanla silinip giden scam seyler oluyor ama kim nereye yatirim yapar karismiyorum..  Smiley
Sadece gordugum genellikle bu yonde.
Kendi desteklememe sebebim disardan bir adam piyasaya baktigi zaman bu coinlere olusan ilgiden dolayi butun sisteme ponzi diyor.
Pages:
Jump to: