Pages:
Author

Topic: Eth'nin pos'a geçisinde ortaya çıkabilecek forklar ve ihtimaller - page 2. (Read 218 times)

legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
Madenciler neden etc'ye geçsinki ozamanda zorluk artacak ve madencilik ciddi anlamda etc tarafında anlamsız hale gelecek.
Bu kadar yüksek hash'in etcye gitmesi pek mantıklı durmuyor. Sonuçta etc'nin bir albenisi yok. Madencinin geliri sadece block ödülü değildir en önemlisi txlerden gelen feelerdir.
ETH tarafında forkların çıkması ciddi anlamda olası duruyor. Forklar sadece madenciye yaramaz forklardan gelen bakiyeler sahiplerine bedava para kazandırır.
Bakalım topluluk kaç çeşit fork ortaya çıkaracak.
member
Activity: 662
Merit: 48
Etc'ye geçecek madenciler. O kadar fork olur mu bilmem. Bana olmaz gibi geliyor ama bilemeyiz.
member
Activity: 755
Merit: 39
çoğu havuz etc yi de açtı . sanırım etc daha yoğun geçiş sağlayacak . ayrıca son 1 aydır bol miktarda etc asic görmeye başladım .
legendary
Activity: 1862
Merit: 1229
Bugün bir twet gördüm hatırladığım kadarı ile eth pos'a geçerken 5-6 farklı fork ortaya çıkabileceği ve bunların cexler tarafından destekelenebileceği ihtimali ile ilgiliydi.

Şimdi ya madenciler pos'a geçişi onaylamazsa? veya kendileri eski zinciri devam ettirirse? Veya cidden birden fazla fork ortaya çıkarsa?
Bunlar eth'ye bir zarar verebilir mi? Sonuçta madenciler veya havuz kuran kişiler ellerindeki yazılımları güncellemedikçe yeni versiyonu güncellemiş sayılmıyor ve pos'a geçiş sağlanmış olmuyor.

Yakında çok farklı sonuçlar görebiliriz. Enteresan zamanlar bizi bekliyor olabilir.
Pages:
Jump to: