Pages:
Author

Topic: everyone good bye - page 2. (Read 75874 times)

jr. member
Activity: 43
Merit: 4
July 07, 2019, 04:11:04 AM
Naptınız araştıran adamı.Adam ortadan kayboldu.Ya parayı vurdu gitti.Yada 100 kat kaybetti.İkisinden biri oldu.Burada çok hırslı okursa insan çok kaybeder.Birinci kural sabretmeyi öğrenmek.Tabi göz göre de tepeden alınıp beklenmez.Dipten yakalamak mesele.

O bir yere gitmez zaten ara ara gözükür forumda. Bir iki cümle yazar çıkar. Tabi eski performansi yok. Değişik bir arkadaş ama foruma renk katan tiplerden birisi

buradayım beyler rahat olun Smiley
jr. member
June 30, 2019, 05:52:18 PM
Energi (NRG) 0,10 dolara kadar düşmüştü. Şimdi 7 dolarlarda. Hesap edin.

öyle hocam imkansız değil! Smiley
jr. member
June 27, 2019, 09:45:22 AM
güncelleme geliyor ekibe Smiley)

Gelen güncelleme taklimakan ile mi ilgili?
BTC ile ilgili güncelleme yapmana gerek yok. Konu başlığı ile ilgili olsun yeter. Zaten BTC ile ilgili önüne gelen güncelleme yapıp akabinde teknik adı altında bir sürü şey zirvaliyor. Yok şuraya iner yok burası direnç sanki bir şey biliyormus gibi

evet. siz almayın daha tkln. btc nasıl bildim? neyse siz bilirsiniz.
jr. member
June 27, 2019, 07:05:16 AM
güncelleme geliyor ekibe Smiley)
jr. member
May 28, 2019, 01:43:52 AM
konu raydan sapalı çok olmuş ama ne o takliman yobit icosu ne de herhangi bir çaba ile şu pazarda 100x yapmak kolay değil. evet, çok zor. hatta imkansıza yakın, belki margin işlem ile mümkün. onunla da patlama ihtimali çok yüksek. 100x çok zor. az olsun öz olsun, günde 3-5% al çık, yeter inş.

bence imkansız değil
jr. member
May 23, 2019, 01:30:06 AM
boğada sadece binance coinle bile 10 kat yapabilmek mümkün olacaktır ondan sonrası ise şansa girer ama zor değil.

anlıyorum hocam
jr. member
May 19, 2019, 06:21:10 AM
Şakayla karışık bu başlığın içini dolduracak dönemlere yaklaşmaya başladık. Yakında şu fiyattan aldım 100x yaptım konularını da görmeye başlarız. Forumdaki online sayısı ve eski arkadaşlar da uyku modundan aktif moda geçeceklerdir.

kesinlikle bencede!
jr. member
May 18, 2019, 03:51:13 AM
bitcoin altları çok fena ezdi sağlam bir yada birkaç coin token tespit edilip yatırım yapılsa altcoinlere boğa geldiğinde 100x olmasa bile 10x kazanma imkanı şu sıralar oldukça muhtemel görünüyor

altlar başladı toparlamaya
jr. member
May 17, 2019, 03:14:15 PM
100 kat kazanmak öyle kolay bir şey değildir,  100 kazanmanız için 100 kişinin en az 2x kaybetmesi gerekir sizin yatırdığınız miktar kadar, ki bu da o kadar kolay bir şey değil. hep kazanmaya odaknanan kişi kaybettiğinde ne yapacağını bilemez, az çok kaybetme seneryosu üzerinde de durmak gerekiyor

risk her yerde var tabi
jr. member
May 16, 2019, 04:26:19 PM
daldan dala atlayacaksın da her atladığında kazanacaksın da vs vs zor iş hocam 100x yapmak. baya zor iş.

zor ama imkansız değil be hocam
jr. member
May 11, 2019, 04:11:06 AM
Yeterince sabrınız yoksa bu tarz bir düşünce psikolojinizi yıpratıp sizi karamsarlığa iter. Ama yeterince sabrederseniz 100xten fazlasını da kazanabilirsiniz.

kesinlikle
sr. member
Activity: 840
Merit: 300
January 14, 2020, 06:04:21 AM
Yeni çıkan token yada coinlere ekibi sahip çıkmazsa kimse sahip çıkmaz, sadece parayı kıralım kafası ile bakılırsa o projeden bir cacık olmuyor.

yeri geldiğinde yatırımcısı bile "zararın neresinden dönersem kardır" diyor.
geçtiğimiz 2 yılda ico suna girdiğim, imzasına katıldığım yada takip ettiğim projelere bakıyorum da çoğu ölü doğdu.

ico aşamasında 2000 dolar yatırım yaptığım Envion ekip karayı kırışamadı mahkemelik oldular.
yine ico aşamasında girdiğim Change "ico dan sonra iyi ki" satmışım diyorum
Diw token direkt ölü doğdu, esamesi okunmuyor.

İmzasına girdiğim Jinbi CMC de listeleniyor 90 küsür dolar değer biçilmiş ama kimseye ödeme yapmadılar.

En son kar ettiğim ICO yine Komodo

envion zaten dolandırıcı bir icoymuş o zaman bile şüpheli hareketler yapıyorlarmış.  o dönem yüzlerce insan bu şekilde para kaybetti icolarda. bir de üstüne bitcoinin düşüşü de tuz biber olmuş. o büyük düşüşde kaldıraçla para kaybedenler de çok oldu
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 11, 2020, 06:51:01 AM
2018 basında okadar cok coın 100x yaptı kı herkes devamında yıne aynılarını bekledı ve hala beklıyor da, 2 yıl gectı artık bence bunların umuduyla yasamak yerıne kendını farklı yonlerden gelıstırerek kotu markette de kazanmayı ogrenmelı.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
January 07, 2020, 03:09:24 PM
Yeni çıkan token yada coinlere ekibi sahip çıkmazsa kimse sahip çıkmaz, sadece parayı kıralım kafası ile bakılırsa o projeden bir cacık olmuyor.

yeri geldiğinde yatırımcısı bile "zararın neresinden dönersem kardır" diyor.
geçtiğimiz 2 yılda ico suna girdiğim, imzasına katıldığım yada takip ettiğim projelere bakıyorum da çoğu ölü doğdu.

ico aşamasında 2000 dolar yatırım yaptığım Envion ekip karayı kırışamadı mahkemelik oldular.
yine ico aşamasında girdiğim Change "ico dan sonra iyi ki" satmışım diyorum
Diw token direkt ölü doğdu, esamesi okunmuyor.

İmzasına girdiğim Jinbi CMC de listeleniyor 90 küsür dolar değer biçilmiş ama kimseye ödeme yapmadılar.

En son kar ettiğim ICO yine Komodo
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
January 07, 2020, 12:20:52 PM
Konu başında 100 kat kazandırabileceğinden bahsedilen TKLN tokenin son durumuna bakayım dedim. CMC'de sadece "TAN" koduyla Taklimakan Network'ü gördüm. Adı mı değişti yoksa yeni bir token mi bu?
50 sat civarından girmiş piyasaya. Şu anda sadece 2 borsada listelenmiş ve fiyatı da 22 sat.

Bu token özelinden değil de piyasaya genel olarak bakacak olursak 100x kazandırabilecek projeler elbette ki çıkabiliyor. Bunları çoğunlukla boğa dönemlerinde görebiliyoruz.

Bir projenin 100x yapabilmesi; onun muhteşem bir inovasyona sahip olduğunu ya da harika ekiplerle çalışarak çok büyük şirketlerle anlaşmalar yapabildiğini göstermiyor aslında çoğu zaman. Bazen gözden düşmüş coin ve tokenlerde meydana gelen çok ufak gelişmeler bile 100x yaptırabiliyor projeye! Bunun bir formülü, mantığı yok maalesef.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
December 31, 2019, 12:41:06 PM
100 kat kazanmak piyasa şartlarında imkansız. Eski ile yeniyi ayırt etmek lazım eskiden kimse bilmiyordu artık herkes burada. Uzaylılar gelip paralarıyla kripto para almadıkça zor.
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
December 31, 2019, 11:55:44 AM
Ben bu tokeni listede bulamadım coingecko filan siteside açılmıyor  Undecided patatese bağlamış olabilir mi acaba yada isim filan mı değişti merak ettim

Patatese bağlamaması mümkün değildi zaten. Bu arkadaş belki özünde iyi birisi olabilir ama burada bir sürü 1 satoshilik coin adı verip başlık açardı. Sonra bir sürü kişi çıkar eleştirirdi haklı olarak. O 1 satoshilik coin verdiği borsalar bile tarih oldu. Bu taklamakan da tarih olmuştur.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
December 29, 2019, 04:40:35 PM
Dönemiydi, şuyuydu buyuydu derken, bekleye bekleye yaşlandık. Hani tamam market cycle dedik, çaresizlik olduğu anda çıkış başlar dedik. Hepsi oldu geçti hala boğadan ses yok. Buradan iki durum çıkar;

1-) Boğa gelecek ama hala vakit var.
2-) Boğa filan gelmeyecek, piyasa tamamen yok olacak.

Dua edelim blockchain teknolojisi gerçekten faydalı şekilde kullanılabilsin ve yayılsın. Yoksa bu teknolojiden umut kesilirse, kripto para diye bir şey kalmaz.

Teknolojiden yana şüphem yok ama beni asıl korkutan insanların gerekli gereksiz blockchain ile bir şeyler yapmaya çalışması, blockchain sadece kullanılmasının fayda sağlayacağı alanlarda kullanılmalı kesinlikle her alanda değil.
sr. member
Activity: 728
Merit: 261
December 29, 2019, 04:28:54 PM
Bu başlığı en son gördüğümün üzerine yıl geçmiş nerdeyse:) Başlığı açan arkadaş 100 kat kazanmış mı merak ediyorum ama 100 kat kaybetmiş olma olasılığı daha fazladır sanırım, 2 yıldır altların içinden geçtiler tamamen.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
December 25, 2019, 07:06:20 AM
100 kat kazanmayı bırak 10 kat kaybeden bir çok insan oldu bu son düşüşte. yani bu 100 katı. 1000 kat olarak güncellemek lazım. çok saçma sapan bir şey yani. kripto paralar kumar. çok ciddi para kaybedenler oluyor kripto paralara yatırım yapıp. akıllıca hareket etmek lazım.
Bu senenin son çeyreğinde neredeyse çoğu sepetim zarara girdi. Sağlam bi yükseliş olmadıktan sonra kimse artık adam akıllı kar edemez. 100 kat kazanmak binde bir ihtimal gibi duruyor o da bize denk gelmez zaten.
Pages:
Jump to: