Pages:
Author

Topic: everyone good bye - page 3. (Read 617 times)

full member
Activity: 413
Merit: 100
July 28, 2018, 07:34:39 PM
Olduktan sonra yorumlamak kolay tabi, evdeki hesaplar çarşıya uymayınca kimse ortada yok, hodl babam olsa tanımam bu saatten sonra satışımı yaparım keyfime bakarım yok öyle silkelenmek.
full member
Activity: 630
Merit: 102
July 28, 2018, 07:12:32 PM
En büyük pişmanlığım dogeyi 15statsken almamaktı  Grin sonrasında 75lere çıkmıştı ne güzel 5x havadan. Nerde var böyle kazanç. Bunun dısında INS'ten baya umutluyum ve iyi bir borsaya girerse DIW
legendary
Activity: 1456
Merit: 1005
July 28, 2018, 03:22:29 PM
piyasa yükselirken hold tamam ama piyasa bir ileri bir geri yapıyor bu aralar. hold yapmanın manası yok. günlük al sat yaparak eldeki altcoin miktarının artırarak boğa sezonunu beklemek alternatif yöntem. bazı altcoinlerden günlük %10-20 fiyat değişimi var.
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
July 22, 2018, 01:42:10 PM
bu yazıdan anladığım ben bu işi çok iyi biliyorum ne söylesem çıkıyor demek istemiş arkadaşımız ve yön göstermiş ama ben orada en tehlikeli olan şeyin  ytd olduğunu düşünüyorum 10 satişi 1 satoşiye düşmeyecek diye birşey yoktur dip herzaman bir dip daha vardır bir güzel haber iyi bir borsaya girecek gibi birşeyse tamam ama sadece dip alın demek doğru olduğunu düşünmüyorum           

öyle bir şey demedim, benim her dediğim çıkar kesin alın demedim. bana göre dip fiyat dedim. ve bu para için gerçekten dip. daha önce 10 satoşi görmedi hiç. elbette dibin dibi vardır. ama kesin alın falan demedim abicim.

ya valla iyi niyetle birşeyler yapmaya çalışıyorum ama canım sıkılıyor.

Bu şekilde iyilik mümkünse yapma zaten. Twitter'da iyi iş yaparsın. Forumda ki çoğu kişi neyin ne olduğunu biliyor zaten.

off sanane be arkadaşım ya. ulan forumda bir defa hayra geçecek bir şey yapmamışsın. bounty , airdrop peşinde koşmuşsun sürekli. gelip burada 4-5 defa faydalı konu açtığım halde bunu söylüyorsun ya yazık.

ulan parazit milleti eleştiriyorsun sen çok mu şey yaptın hayra geçecek boş adam seni forumda parazit yapma burada prim yapamazsın yallah twittera

hadi işine 131243125 kat artmış ripple canavarı seni. sen git xrp'nin %10 artışına sevin.
newbie
Activity: 44
Merit: 0
July 23, 2018, 07:10:04 PM
bence hold hold diye tutturmamak lazım çünkü he hold kazandırmıyor bizzat ben yaşadım işte yeni başladığımda aldım sakladım bir miktar coin falan ama takip yok bi şey yok kaybettim abi hold yetmez sadece.
Cheesy başka hold bu dostum
jr. member
July 22, 2018, 01:06:40 PM
bu yazıdan anladığım ben bu işi çok iyi biliyorum ne söylesem çıkıyor demek istemiş arkadaşımız ve yön göstermiş ama ben orada en tehlikeli olan şeyin  ytd olduğunu düşünüyorum 10 satişi 1 satoşiye düşmeyecek diye birşey yoktur dip herzaman bir dip daha vardır bir güzel haber iyi bir borsaya girecek gibi birşeyse tamam ama sadece dip alın demek doğru olduğunu düşünmüyorum           

öyle bir şey demedim, benim her dediğim çıkar kesin alın demedim. bana göre dip fiyat dedim. ve bu para için gerçekten dip. daha önce 10 satoşi görmedi hiç. elbette dibin dibi vardır. ama kesin alın falan demedim abicim.

Bu şekilde iyilik mümkünse yapma zaten. Twitter'da iyi iş yaparsın. Forumda ki çoğu kişi neyin ne olduğunu biliyor zaten.

off sanane be arkadaşım ya. ulan forumda bir defa hayra geçecek bir şey yapmamışsın. bounty , airdrop peşinde koşmuşsun sürekli. gelip burada 4-5 defa faydalı konu açtığım halde bunu söylüyorsun ya yazık.
member
Activity: 560
Merit: 12
July 23, 2018, 07:04:38 PM
Geçenki açtığın dev konusuna da bakmıştım.Gerçekten ozman fırsatı teptik. Şuan takipteyim birde seni  birde ozman yatırım için elimde birşey yoktu o yuzden de fırsatı kaçırdım. Hold her zaman kazandırır.
member
Activity: 294
Merit: 11
July 23, 2018, 06:49:02 PM
bence hold hold diye tutturmamak lazım çünkü he hold kazandırmıyor bizzat ben yaşadım işte yeni başladığımda aldım sakladım bir miktar coin falan ama takip yok bi şey yok kaybettim abi hold yetmez sadece.
jr. member
July 22, 2018, 12:29:08 PM

legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
July 23, 2018, 02:33:57 PM
su mal adamla niye muhattap oldugunuzu anlamak gercekten mümkün degil Cheesy

coinin günlük hacmi 0.4 btc Cheesy

kendi 0.1 btc alsa ki sözde yüklü almıs Cheesy (adamın yüklü alımı bile max 600-1000 dolar aralıgı Cheesy ) , gaza getirip buradan 10 kişiye 0.02 btc alim yapsa zaten kendisi %20- %30 pumpını yapmıs oluyor Cheesy

sonra konuya geri dönüp  " ben size dememişmiydim " falan diyor Cheesy

trajikomik Cheesy

Matematiksel olarak bahsettiğiniz şey mümkün benimde aklıma gelen şey oydu. Hacmi olmayan bir coini pumplatmak çok kolay 10 kişi etkile yüzde 20 cepte . Hacimsiz coinlerden şansınızı deneyecekseniz iddaa oynayın aynı hesap
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
July 23, 2018, 01:28:44 PM
su mal adamla niye muhattap oldugunuzu anlamak gercekten mümkün degil Cheesy

coinin günlük hacmi 0.4 btc Cheesy

kendi 0.1 btc alsa ki sözde yüklü almıs Cheesy (adamın yüklü alımı bile max 600-1000 dolar aralıgı Cheesy ) , gaza getirip buradan 10 kişiye 0.02 btc alim yapsa zaten kendisi %20- %30 pumpını yapmıs oluyor Cheesy

sonra konuya geri dönüp  " ben size dememişmiydim " falan diyor Cheesy

trajikomik Cheesy
newbie
Activity: 168
Merit: 0
July 23, 2018, 10:14:58 AM
bilgilendirme için teşekkürler hocam . şu an piyasada elimizi neye atsak yanacak bir durum var o yüzden uzak duruyorum ama takip edeceğim.
member
Activity: 224
July 22, 2018, 07:57:44 PM
adam gibi hold yapmadıktan sonra bir şeye yaramaz hodl yapmak çok şanslı ya da çok sağlam bir coinde değilseniz tabi, onun dışında herkes coini alayım yatayım diye sanıyor öyle olsa ohhooo zengin olmayan kalmazdı.
legendary
Activity: 2282
Merit: 2585
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
July 22, 2018, 06:06:35 PM
Farkettiniz mi bilmiyorum ama aralıkta kurulmuş projenin şu an piyasada takımı yok.
member
Activity: 756
Merit: 16
July 22, 2018, 04:13:54 PM
Konu için teşekkürler hocam. Üç beş kendini bilmez küfür etmiş. Sonuçta adam bir şeylere dayanarak bilgi vermek istemiş ister yatırım yaparsınız ister yapamazsınız. Eleştiri yapacaksanız düzgünce bir üslup ile yapın
member
Activity: 392
July 22, 2018, 03:42:36 PM
Güzel bilgiiler veriyorsun hocam fakat fena terste kaldı çoğu insan o yüzden pek bir şey alamıyorlar sadece izlemekle yetiniyorlar. Piyasa düzelince takipçiniz olacağım önerilerinizi dikkate alacağım.
member
Activity: 630
Merit: 37
July 22, 2018, 01:13:32 PM

ulan parazit milleti eleştiriyorsun sen çok mu şey yaptın hayra geçecek boş adam seni forumda parazit yapma burada prim yapamazsın yallah twittera
jr. member
July 22, 2018, 09:14:20 AM
O hacime göre en fazla 10 $ yatırmak makul olur. O da şu şekilde; girer bakarsın adamların siteleri ne yapıyor? Takım elindeki tüm tokenı satmış mı? Yani bu token ölmüş ama canlanma ihtimali var mı? Varsa 10 $ yatır, belki 20 $ olur.  Smiley

bu mantığa göre geleceğin projeleri arasında yer alan dentacoin'e 36$ yatırmak gerekir en fazla? hacmi 18k çünkü. hocam bu hacim olayı çok saçma inanın bana . iyi dilekler için teşekkürler.
member
Activity: 532
Merit: 22
July 22, 2018, 12:46:01 PM

member
Activity: 252
Merit: 10
July 22, 2018, 11:56:29 AM
Pages:
Jump to: