Pages:
Author

Topic: everyone good bye - page 2. (Read 436 times)

legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
January 04, 2020, 06:40:06 AM
Detaylı incelemek şart piyasada çok oyun projesi var hatrı sayılı başarıların altına imzasını atmış yoluna emin bir şekilde devam edenlerde oldu fakat her zaman bana sıcak gelmiyor oyun projeleri. Detaylı olarak konu güncellenirse takip listeme almayı düşünüyorum.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
January 04, 2020, 06:11:37 AM
vay be koskoca sahte shitcoin prensi arasitranadam bile x100'lerden %15 hedeflere kadar düştüyse piyasa bitmiştir demektir. cocos, hakkında son durum nedir bilmiyorum ama bitcoin'in cuma günü yükselişinden dolayı muhakkak dolar olarak değer kazanmıştır. satoshi bazında son değişmeleri arastiranadam yazarsa bilgilenmiş oluruz. keşke günlük olarak ekran görüntüsü alıp ilk posta eklese.
full member
Activity: 980
Merit: 207
January 04, 2020, 06:04:33 AM
beyler dediğim gibi çok aşırı yüksek hedefim yok. 9'dan aldım kısa vade 10-11 sats satıslarım. umarım olur. 40 bin lira attım. dolaşım sayısına bakıp proje kötülemek çok saçma. %15-20 kazanç kimse vermiyor artık piyasada kolay kolay.

Kardeş be . Yazılanları nasıl böyle anlıyorsun. Adam sorguluyor. %83 lük kısım kapalı kutu ise bu ciddi bir risk demektir. Adamın elinde ise buradan bile durekoi satış baskısı yapar. Sen istersen de piyasayı bu adamlar yapacaksa %15 beklerken. %50 bile zarar edersin. Kaldı ki bu sadece oyunnile alakalı bir token

%83'ü ekibe ait satış için değil, süreci en baştan takip etmelisiniz

Belki uçar kaçar bilemem ama yerinde olsam %15 kari alır çıkarım. Aldığım gibi satışını koyarım. Çünkü riskli gibi duruyor. İllaki pump yaptırırlar. Çok fazla risk barındıran bir token.
Uzun vade asla beklenmez.
member
Activity: 363
Merit: 17
January 02, 2020, 09:42:01 AM
2-3 sat ne var ki lan çıkar dediğin coin bir anda 4-5 sata düşünce, elindekini sıfırlamanın korkusunu bir yerlerinde hissettiğinde ne kadar mantıksız işler yaptığını anlarsın hocam.

Ha bu binance da en azından bir miktar oynayabilir ama senin önerdiğin projelerin geneli batak projeler.
full member
January 02, 2020, 07:17:50 AM
beyler dediğim gibi çok aşırı yüksek hedefim yok. 9'dan aldım kısa vade 10-11 sats satıslarım. umarım olur. 40 bin lira attım. dolaşım sayısına bakıp proje kötülemek çok saçma. %15-20 kazanç kimse vermiyor artık piyasada kolay kolay.

Kardeş be . Yazılanları nasıl böyle anlıyorsun. Adam sorguluyor. %83 lük kısım kapalı kutu ise bu ciddi bir risk demektir. Adamın elinde ise buradan bile durekoi satış baskısı yapar. Sen istersen de piyasayı bu adamlar yapacaksa %15 beklerken. %50 bile zarar edersin. Kaldı ki bu sadece oyunnile alakalı bir token

full member
Activity: 294
Merit: 193
January 02, 2020, 02:50:53 AM
dolasimdaki miktar %17
kalan %83’ü kime okutacaklar? Grin

Tabi ki böyle reklamlar sürerse bunlara kanıp okuyanlara...
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
January 01, 2020, 03:59:00 PM
dolasimdaki miktar %17

Cevap çok basit, tabii ki yeni alacak olanlara. Senin bu mesajından sonra birçok Türk yatırımcı bu projeden uzaklaşacaktır diye düşünüyorum ama yine de proje hakkındaki fikrimi belirtmek istiyorum. Evet, proje oldukça güzel fakat çeşitli riskler barındırmakta. Bu sebepledir ki yatırımcı da bu projeye yüksek yatırım yapmaktan çekiniyor, o sebeple de fiyat çok düşük seviyelerde dolaşmakta. Bahsettiğiniz arz ve kilitli koin sayısı da oldukça önemli tabii ki. Yine de olası bir scam satışının oluşması için fiyatın yükselmesinin bekleneceğini ve kademeli satışlarla bu kilitli kısımların satılacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
January 01, 2020, 03:08:51 PM
Borsalara birkaç ay önce girdiğinde 13 sat'a kadar çıkmış. Belki biraz üstünü de görmüş olabilir. Şu anda 8 sat civarında dolanıyor ama minimum 13 sat'a geri çıkması muhtemel. Binance'a girdiğinde takip ediyordum ama sonra unutmuşum. Tekrar izlemek lazım. Aslında yeni çıkan coin/tokenlerin neler yapabileceğini en iyi boğa dönemlerinde görebiliyoruz.

doğrudur hocam ama beklentim büyük, insallah boş çıkmaz. 8 yakalayamadım 9'dan aldım, 10-11 satış kısa vade hedefim. %15 gelse yeterli simdilik.

Olur hocam, olmayacak bir şey değil bu. Ne projeler gördük; içi boş olmasına rağmen yüzlerce x katladılar. Ben COCOS'un orta vadede 20 sata kadar çıkabileceğini düşünüyorum. Sadece düşünüyorum yani herhangi bir analizim yok :) Ekip çalışsın, aktif olsun yeter. Bir de boğa dönemine denk gelirse harika olur. Öyle detaylı analizlere gerek yok zaten.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
January 01, 2020, 02:43:40 PM
Oyun projeleri arasında başarılı olanlar oldu geçmişte. First blood, game credits, wax, Counterparty vs hatırladıklarım..
100 milyar supply iyiymiş, community desteği olan doge bile 20'lerde sürünüyor ama bunların napacağı da belli olmaz. Geçenlerde kimsenin iplemediği selfkeyi bindir indir yaptılar, 40 satları gösterdiler. Bunda da bir exit pump falan olabilir.
Bu proje ile ilgili bir başlık vardı
https://bitcointalksearch.org/topic/cocos-teknolojisi-oyun-sektorunde-etkili-olabilir-mi-binancede-5177582
Oradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
YTD
sr. member
Activity: 868
Merit: 265
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 01, 2020, 01:48:02 PM
dolasimdaki miktar %17

Hocam yaptığın analizler sayesinde 100 projeden 80'i bu dolaşımdaki miktar - toplam miktar olayından sınıfta kalıyor.
Zaten bu oyun projesi olup da başarılı olanı görmedim ben. Sırf bu muhabbetten ben almazdım bunu.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
January 01, 2020, 01:16:26 PM
dolasimdaki miktar %17

Projeyi kafadan vurdun Cheesy

%15 kar bence yeter. Şu devirde ne olduğu belli olmayan coinlerde durmak bence gereksiz bir risk, oyun üzerinden ilerleyen projeler içerisinde başarıya ulaşan da olmadı henüz. Ekip güven vermiyorsa vakit kaybetmemek ya da büyük yatırım yapmamak lazım Smiley
full member
January 01, 2020, 01:05:22 PM
dolasimdaki miktar %17

Tabiki yeni alanlara iteleyecekler.
Eğer bir tokene yatırım yapacaksam dolaşımda ne kadar var. Takımda ne kadar var vs hepsine bakmaya çalışıyorum. Miningi olan coinden korkmam ama bu tarz ekip elinde çok fazla bulunan token beni hep endişelendiriyor. Bazen binancede pump yediğine şahit oluyorum. Bakalım araştıran adam in araştırmasi ise yarayacak mı?
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
January 01, 2020, 12:49:05 PM
dolasimdaki miktar %17
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
January 01, 2020, 09:21:54 AM
Borsalara birkaç ay önce girdiğinde 13 sat'a kadar çıkmış. Belki biraz üstünü de görmüş olabilir. Şu anda 8 sat civarında dolanıyor ama minimum 13 sat'a geri çıkması muhtemel. Binance'a girdiğinde takip ediyordum ama sonra unutmuşum. Tekrar izlemek lazım. Aslında yeni çıkan coin/tokenlerin neler yapabileceğini en iyi boğa dönemlerinde görebiliyoruz.

doğrudur hocam ama beklentim büyük, insallah boş çıkmaz. 8 yakalayamadım 9'dan aldım, 10-11 satış kısa vade hedefim. %15 gelse yeterli simdilik.

Şaka maka çağ atladin resmen 😃
1 satoshilik coinleri bırakıp 100 kat hedefinden vazgeçip gerçekleri görmen senin adına sevindirici.  100 kat belki olur ama o da şansın varsa. 1 sat coin işi  tarih oldu. Çoğu çöp zaten.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
January 01, 2020, 09:04:27 AM
jr. member
Activity: 43
Merit: 4
January 01, 2020, 08:54:32 AM
everyone good bye
Pages:
Jump to: