Pages:
Author

Topic: EXXEN yeni abonelik ücretleri - page 2. (Read 234 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
May 03, 2023, 08:31:25 AM

Acunun kolay kolay düşeceğini sanmıyorum.Akıllı bir girişimci.Vardır bir planı.

Akıllı bir girişimci olabilir ama platformunda elle tutulacak pek bir şey olmaması onu aşağıya çekecektir, ayrıca rakipleri çok çok büyük firmalar onlarla başa çıkması bence imkansız.
Youtuberlarla da bu işin çok yürüyeceğini sanmam, platformun içeriklerine ciddi yatırımlar gerekiyor ki millet üyelik alıp izlesin.

Katılıyorum, YouTube’a video koyan insanların etkisi sosyal medya üzerinde fazla olabilir ama bu insanlar ile televizyon platformu yürütmek çok kolay değil. Bu seneki Survivor’da da gördük, her videosu milyonlar izlenen gençleri yanına topladı ama geçtiğimiz yıllarda tutturduğu izlenme oranlarının yanına bile yaklaşamıyor, sokakta kimse bu yarışmayı konuşmuyor.
Bu kadar çok rakip olan bir sektörde çok büyük değilseniz zamanla kaybolur gidersiniz, bu paraları her ay vermek yerine internetten düşük kalitesini bayıla bayıla izleyecek bir yaş grubuna hitap ediyorsanız Smiley
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
May 03, 2023, 03:28:27 AM

Akıllı bir girişimci olabilir ama platformunda elle tutulacak pek bir şey olmaması onu aşağıya çekecektir, ayrıca rakipleri çok çok büyük firmalar onlarla başa çıkması bence imkansız.
Youtuberlarla da bu işin çok yürüyeceğini sanmam, platformun içeriklerine ciddi yatırımlar gerekiyor ki millet üyelik alıp izlesin.

Exxen'in elinde sadece şampiyonlar ligi var ( yani elle tutulur ve bir çok insan tarafında tercih edildiği için) Avrupa ligini pek sallayan yok. Ayrıca zaten sosyal medya da bir çok korsan yayın var. Bizim takımlarımız Avrupa da başarılı değil. En fazla guruptan çıkıyor sonra Avrupa'nın sıradan takımlarına elenip evine dönüyor.
Exxen'in bu maçlar haricinde bir etkinliği var mı? Belgesel sinema vs gibi.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
May 02, 2023, 05:47:45 PM

legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
May 02, 2023, 02:50:10 PM
Bunlar da iyice abarttı. İzlediğim 2 program vardı bunun için de bu kadar para vermek açıkcası saçma gelmee başladı. Konuşanlar ve Gibi dizisinden başka bir şey izlediğim yok. Sadece bu ikisi için bu zamandır fahiş fiyatına katlanıyordum fakat bu iş çığrından çıkmaya başladı. Duruma göre iptal etmeyi düşünüyorum.

Zaten başka adam akıllı programları da yok. Bir de Avrupa kupalarında olan maçları satın almışlardı. Türk takımlarının elenmesiyle de takip eden neredeyse yok seviyesine geldi. Fiyat politikasının da artmasıyla birlikte sizin gibi düşünen ve üyeliğini iptal edecek bir çok kullanıcı olacağına eminim.

Acun kanalı da 2 programla idare ediyor zaten. Bakıyorsunuz TV 8’de ya Masterchef var ya da Survivor. Bu iki program olmasa kendi kanalı dahi izlenmeyecek. Hull ise ligi orta sıralarda bitirdi. Şimdi Acun’un biraz daha düşüş seviyeleri zamanları gelmiş olabilir belki.

Vardı da bitirme kararı aldılar sanırsam.Bir ara ali biçim ve mesut can tomayın sunuculuğunu yaptığı bir yarışma programı da vardı.Sırf onlar için izliyordum fakat onu da bitirmişler. Ondan sonra özcan show da güzeldi.Youtube'da ünlenen bir diğer kanal diyebilirim.Acun beğenmiş olacak ki bir ara exxende yayınlamış.Konu başlığını da açmıştım geçenlerde.
https://bitcointalksearch.org/topic/ozcan-show-5448899

Avrupa maçları zaten genelde izlemiyorum izlediğim zaman ise bir mekana arkadaşlarla beraber izlemeye giderek daha zevkli oluyor.

hero member
Activity: 756
Merit: 701
May 02, 2023, 12:41:50 PM
Ben çok fazla spor yayını izleyen birisiyim. Direkt olarak bakmasam bile arkada kesinlikle açıktır. O sese alışmışım bir kere. Çalıştığım anda bile arkada eğer maç varsa açarım. Etkilemez beni. Şimdi durum böyleyken nasıl bir abonelik alayım. Hangi birine yetişebilirim. Ama insanım, istiyorum da izlemek. Neden bu kadar çok farklı aboneliklerle insanları bezdiriyorlar. Tenis maçı izleyeceğim şu platformda. Şampiyonlar ligi şurada. Formula şurada. Çok mu meraklı insanlar kaçak yayınlarda 480p kalitede yayın izlemeye. Her şeyimizi böyle böyle kalitesizleştirdik. Ama bu durum kimin umurunda ki. Konu platformlara abonelik olduğunda gerçekten haklı isyan ediyor insanlar. Bir memur bir öğretmen hangi birine yetişsin. Başka sınıfları da ekleyebilirim buraya. Ama sınıf kalmadı ki ortada artık. Kimse yetişemiyor. Zevk olarak görülen her şey lüks olmuş.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
May 02, 2023, 03:53:04 AM
Bunlar da iyice abarttı. İzlediğim 2 program vardı bunun için de bu kadar para vermek açıkcası saçma gelmee başladı. Konuşanlar ve Gibi dizisinden başka bir şey izlediğim yok. Sadece bu ikisi için bu zamandır fahiş fiyatına katlanıyordum fakat bu iş çığrından çıkmaya başladı. Duruma göre iptal etmeyi düşünüyorum.

Zaten başka adam akıllı programları da yok. Bir de Avrupa kupalarında olan maçları satın almışlardı. Türk takımlarının elenmesiyle de takip eden neredeyse yok seviyesine geldi. Fiyat politikasının da artmasıyla birlikte sizin gibi düşünen ve üyeliğini iptal edecek bir çok kullanıcı olacağına eminim.

Acun kanalı da 2 programla idare ediyor zaten. Bakıyorsunuz TV 8’de ya Masterchef var ya da Survivor. Bu iki program olmasa kendi kanalı dahi izlenmeyecek. Hull ise ligi orta sıralarda bitirdi. Şimdi Acun’un biraz daha düşüş seviyeleri zamanları gelmiş olabilir belki.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
May 01, 2023, 10:45:28 AM
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
April 30, 2023, 07:03:20 PM
Kendi adıma konuşayım 1 kere bile üyelik almadım bu platforma çünkü içerik olarak sıfır bir platform olduğunu düşünüyorum.
Sadece avrupa ligi maçları var, izlemesekte olur diye düşünüyorum, dizi desen yok denecek kadar, alternatif bir şey arasan yok.
Zam gelmiş iyi olmuş, üye sayısı daha da düşer yakında da kapanır.

Bugüne kadar 2 platforma para verdim 1 tanesi Netflix diğeri Amazon Prime bence bunlar parayı en çok hak eden platformlar.
Amazon Prime neden diye sorarsanız sadece dizi, film yok, alışverişte de çok faydası var Prime üyeliğin.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
April 30, 2023, 01:05:28 PM
Reklamsız Exxen Spor
Aylık: 149,90 TL > 169,90 TL

Sezonluk: 119,50 TL > 139 TL x 5

bu lanet şey sadece şampiyonlar ligi ile de bitmiyor ki anasını satayım. basketbolu ayrı, kendi ligimiz ayrı, dizisi ayrı ulan yeter. sırf şu maçlar için senelik 1.500 lira vermek gerçekten ülke şartları açısından çok saçma. sonra da kalkıp vay neden kaçak yayın bu kadar artmış diye düşünmesinler. 1.500 lirayı sadece kendiniz için düşünmeyin dostlar. bu parayı veremeyecek bir sürü insan, genç, işsiz, zor geçinen insanlar var.

50 tane abonelik yapıyoruz gerçekten bıktık, exxen kullanmıyorum da hadi kullandığımı varsayalım, exxen, youtube premium, netflix, Amazon vb abonelikler ile aylık 300 lira veriyorsunuz yazık yani, bir de üstüne hala zam üstüne zam yapıyorlar, bence exxen abone kaybeder, zaten çok yüksek kitlelere ulaşamadılar, şampiyonlar ligi yayınları sayesinde izleniyorlardı bence, zamdan sonra çok abone iptal eder bence,
sr. member
Activity: 1064
Merit: 350
April 30, 2023, 12:31:06 PM
Sonra insanlar neden daha çok kaçak yayına yöneliyor derler işte. Bu fiyatlar olduğu ve artmaya da devam ettiği sürece hedefledikleri sayıda abone çekebileceklerini düşünmüyorum. EXXEN Spor da iyice fiyat politikasında Bein'den farksız hale gelecekse o zaman o işten ne anladık ki? Avrupa maçlarını bari insanlar rahatlıkla uygun bir fiyata seyredebilsinler. EXXEN'in diğer içeriklerine ve fiyatına gelince de ben fiyat/performans durumu göremiyorum. Disney Plus, Prime Video, Netflix gibi alternatifler varken insanları fazla cezbedeceğini sanmam.
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
April 30, 2023, 09:35:25 AM
Benim için yeri apayrı olan Leyla ile Mecnun dizisi için üye olmuştum, ayrıca Avrupa ligi maçları, Feyyaz Yiğit in gibisi ve Tolga Çevik in Tolgshow da bu platformda olunca bir sene kadar üyeliğim sürdü ama dediğiniz gibİ diğerleri de parça parça hep farklı platformlarda olması bütçeyi zorlamaya başlayınca sadece Digitürk ile devam etme kararı aldık.
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
April 30, 2023, 08:55:25 AM
Reklamsız Exxen Spor

bu lanet şey sadece şampiyonlar ligi ile de bitmiyor ki anasını satayım. basketbolu ayrı, kendi ligimiz ayrı, dizisi ayrı ulan yeter. sırf şu maçlar için senelik 1.500 lira vermek gerçekten ülke şartları açısından çok saçma. sonra da kalkıp vay neden kaçak yayın bu kadar artmış diye düşünmesinler. 1.500 lirayı sadece kendiniz için düşünmeyin dostlar. bu parayı veremeyecek bir sürü insan, genç, işsiz, zor geçinen insanlar var.
Hocam baktığımız zaman kaç tane platform var hepsi belli yapımın yada ligin telifini almış. Hangi birine üye olalım ben artık bütün üyeliklerimi iptal ettirdim. Pandemi zamanında sadece iki aboneliğim vardı. Amazon aşırı uygun olduğu için ve diğer avantajlarından dolayı kullanıyordum şimdi onu da iptal ettim yoksa önüne geçilmiyor bu üyeliklerin.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
April 30, 2023, 07:20:41 AM
Reklamsız Exxen Spor

full member
Activity: 406
Merit: 188
April 30, 2023, 07:15:16 AM
Şampiyonlar ligi ve Avrupa liginin yayın haklarını elinde bulunduran EXXEN bütün aboneliklerine zam yapacağını duyurdu. Sıra sıra zam yapmaya başladılar yine. Zamanında EXXEN duyurulduğunda maçları şifresiz izleyebileceğimize sevinmiştik. Fiyatlarda artışların gelmesi çok normal şöyle bir ekonomide, eleştirim bu tarz platformlara değil. Tüm maçları ve platformları izlemek isteyen birinin vereceği toplam ücret çok yüksek olduğu için eleştiriyorum.

Reklamlı Exxen
Aylık: 49,90 TL > 64,90 TL

Yıllık: 41,90 TL > 54 TL x 12

Reklamsız Exxen
Aylık: 69,90 TL > 89,90 TL

Yıllık: 58,50 TL > 74,90 TL x 12

Reklamlı Exxen Spor
Aylık: 129,90 TL > 144,90 TL

Sezonluk: 102,90 TL > 119 TL x 5

Reklamsız Exxen Spor

Kaynak: https://www.donanimhaber.com/exxen-uyelik-ucretleri-2023-exxen-ne-kadar--152298
Pages:
Jump to: