Pages:
Author

Topic: FAIL STULECIA TVN 24 BIŚ o Bitcoin - page 2. (Read 9237 times)

legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
April 07, 2014, 07:56:17 PM
#22
Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

Palm face !!!1
Ten gość powiedział, że bitcoin został stworzony, żeby ludzie mogli grać wirtualnie na giełdzie bez obaw o straty finansowe Cheesy Nie wiem jak to by miało działać ale dobra teoria, godna doktora.

hehe ... dobre Tongue świetne pojęcie ma koleś o tym czym są kryptowaluty, ale mniejsza z nim .. świadomość w społeczeństwie na szczęście rośnie Smiley i zainteresowanie też wzrośnie jak cena podskoczy ... Smiley
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
April 07, 2014, 07:50:11 PM
#21
Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

Palm face !!!1
Ten gość powiedział, że bitcoin został stworzony, żeby ludzie mogli grać wirtualnie na giełdzie bez obaw o straty finansowe Cheesy Nie wiem jak to by miało działać ale dobra teoria, godna doktora.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
April 06, 2014, 06:18:45 PM
#20
Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

Palm face !!!1
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
April 03, 2014, 06:18:43 PM
#19

Oj tam Smiley

żeby nie było, że ktoś z Was jeszcze nie wie - darmowa lekcja Smiley -> poprawna wymowa Dogecoin to: doułdżcojn.

xD ☺☻☺☻


Specjaliści z google Ci tak powiedzą (translator opcja "słuchaj") "dogicoin" po angielsku, a po polsku "dogecoin" Smiley.

Wyślijcie maile na [email protected] żeby się poprawili o BTC ciekawe czy zareagują Smiley. Ja już wysłałem.

Ja im tam nie będę nic pisał - to oni ponoć mają taką niesamowitą wiedzę i dojścia i w ogóle ... ja, prosty człowiek nie będę im uwagi zwracał - nie wypada. Heheheh. Wole mieć z nich polew jak walą byki. A swoją drogą telewizje oglądam tylko jak ktoś wrzuci linka do jakiegoś faila z TVN lub innych stacji Tongue
member
Activity: 73
Merit: 10
April 03, 2014, 05:59:07 PM
#18

Oj tam Smiley

żeby nie było, że ktoś z Was jeszcze nie wie - darmowa lekcja Smiley -> poprawna wymowa Dogecoin to: doułdżcojn.

xD ☺☻☺☻


Specjaliści z google Ci tak powiedzą (translator opcja "słuchaj") "dogicoin" po angielsku, a po polsku "dogecoin" Smiley.

Wyślijcie maile na [email protected] żeby się poprawili o BTC ciekawe czy zareagują Smiley. Ja już wysłałem.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 31, 2014, 10:38:52 AM
#17
Mnie bardziej przeraża, jak co niektórzy mówią DODGECOIN...

Oj tam Smiley

żeby nie było, że ktoś z Was jeszcze nie wie - darmowa lekcja Smiley -> poprawna wymowa Dogecoin to: doułdżcojn.

xD ☺☻☺☻
full member
Activity: 182
Merit: 100
March 31, 2014, 08:17:37 AM
#16
Mnie bardziej przeraża, jak co niektórzy mówią DODGECOIN...
member
Activity: 73
Merit: 10
March 29, 2014, 12:11:29 PM
#15
I nie potrzebnie się wypowiadał .. lepiej by było gdyby tego nie robił Smiley


Czy ja wiem w tedy x polaków oglądających chyba o 10 nie wiedzieli by że jest coś takiego jak BTC Smiley.
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 28, 2014, 07:28:13 PM
#14
Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c

I nie potrzebnie się wypowiadał .. lepiej by było gdyby tego nie robił Smiley
newbie
Activity: 57
Merit: 0
March 28, 2014, 05:21:14 PM
#13
Nie jest to pierwsza i ostatnia wpadka TVN ale może kiedyś się doczekamy że o bitcoin będą mówić poprawnie
widocznie trzeba czasu  Wink
member
Activity: 73
Merit: 10
March 21, 2014, 05:55:22 PM
#12

Jak ktoś pobiera portfel to nie staje się górnikiem. A ten pasek o którym mówi że się napełnia jak podczas pobierania pliku to pewnie pobierana baza w bitcoin-qt teraz bitcoin core Smiley.
sr. member
Activity: 476
Merit: 262
EOSABC
March 21, 2014, 02:21:20 PM
#11
Nie jest tak źle z tym "Dogikoin"  Grin

Były o wiele gorsze faile, szczególnie w polskiej TV Wink



Np słynny Kister który nic nie wie o Bitcoine a się wypowiadał...

https://www.youtube.com/watch?v=6dZvrxzb57c
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 20, 2014, 01:41:57 PM
#10
Kolejne potwierdzenie, że dziennikarze biorą się a wszystko z czego się da zrobić sensacje... wystarczy wziąć 10% faktów, 20% pogłosek i dorobić historii  Grin... a ludzie i tak uwierzą...

Dokładnie Smiley

Albo jak pokazują wykres ceny bitcoin Tongue

hehehe
Pokazują tylko fragment od górki do spadku Smiley

a co było wcześniej tego nie pokażą Smiley bo nie byłoby żadnej sensacji w spadku ceny Tongue
cena przecież i tak jest zajebiście wysoka Cheesy (w teorii)

oh media media.
Dlatego pewnie nie oglądam telewizji.
newbie
Activity: 17
Merit: 0
March 20, 2014, 08:23:37 AM
#9
Kolejne potwierdzenie, że dziennikarze biorą się a wszystko z czego się da zrobić sensacje... wystarczy wziąć 10% faktów, 20% pogłosek i dorobić historii  Grin... a ludzie i tak uwierzą...
legendary
Activity: 2212
Merit: 1199
March 04, 2014, 06:39:21 PM
#8
Polskie media to straszny syf, szczególnie TVN. Naginanie faktów, prowokacje, ploty, te zakłamane cwaniaczki typu Olejnik czy Lis, byleby kogoś ośmieszyć czy złapać za słowo, bo to się sprzedaje. To co oni robią nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

Nic dodać, nic ująć. Po prostu szkoda to oglądać. Dawno temu wyrzuciłem TV.

Hehe Smiley Ja mój jeszcze mam, ale nie oglądam Tongue

telewizję oglądam tylko u kumpla jak na niego czekam aż się ogarnie (czyli zawsze jak do niego przychodzę - raz na miesiąc)

Smiley

Debile pracują  w tej telewizji, a co gorsze nie mają pojęcia o czym mówią. Jeden z drugim pewnie dalej myślą, że ziemia jest płaska.
legendary
Activity: 1400
Merit: 1001
March 04, 2014, 09:34:13 AM
#7
Polskie media to straszny syf, szczególnie TVN. Naginanie faktów, prowokacje, ploty, te zakłamane cwaniaczki typu Olejnik czy Lis, byleby kogoś ośmieszyć czy złapać za słowo, bo to się sprzedaje. To co oni robią nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.

Nic dodać, nic ująć. Po prostu szkoda to oglądać. Dawno temu wyrzuciłem TV.
hero member
Activity: 658
Merit: 500
Small Red and Bad
March 01, 2014, 11:05:46 PM
#6
Polskie media to straszny syf, szczególnie TVN. Naginanie faktów, prowokacje, ploty, te zakłamane cwaniaczki typu Olejnik czy Lis, byleby kogoś ośmieszyć czy złapać za słowo, bo to się sprzedaje. To co oni robią nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.
legendary
Activity: 1302
Merit: 1002
March 01, 2014, 09:49:36 PM
#5
Malo sie nie udlawilem.
Crypto sie rozwija i to jest akurat OK generalnie gorzej zaatakowac wroga jak jest ich grupa.
Tzn POW/POS monetki. Generalnie to dopiero poczatek mysle ze najciekawsze dopiero przed nami a BTC bedzie królem.
Za to w altach mozna zagrac w ruletke która złapie 3000x wartosc jak np. Vertcoin. Z BTC bedzie ciezko wyciagnać 3000x w rok jak z niektorych altow.
Tylko ktory da rade niktnie wie.

 Shocked Dogikoin by go h..j  Shocked  Grin
hero member
Activity: 784
Merit: 500
February 26, 2014, 06:46:46 AM
#4
Jeśli ktoś w TV się wypowiada na jakiś temat to powinien mieć przynajmniej jakieś podstawowe informacje na temat tego. I dodam że to był TVN24 Biznes i Świat (poznaj najnowsze informacje, analizy, komentarze ekspertów) Ale jak widać w TV można się wypowiadać na każdy temat. I nie mieć zielonego pojęcia o czym się mówi... I najgorsze jest w tym to że ludzie w to wierzą.


Tu inny przykład:

newbie
Activity: 4
Merit: 0
February 25, 2014, 06:14:45 PM
#3

Tak fajnie zmontowanego klipu dawno nie widziałem  Grin
...aż musiałem założyć konto żeby to napisać.
Poprawa humoru w tych ciężkich dniach - bezcenna.
Dzięki!
Pages:
Jump to: