Pages:
Author

Topic: Faiz Veren Coinler. - page 3. (Read 411 times)

jr. member
Activity: 546
Merit: 2
June 20, 2018, 06:19:37 PM
Faiz veren coinler benim çok ilgimi çekiyor sadece onlar için bir cüzdan alıp toplamayı düşünüyorum. 1 tanesi tutsa hepsine bedel olur. Ama o kadar çok coin var ki bulmak çok aşırı zaman alıyor.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
June 20, 2018, 06:17:43 PM
Faiz veren coin önerisi var mı pundix gibi %7 veriyor ama aylık. Günlük veren böyle scam olmayan yani günlük 100$ hacmi spam exchangelerde olmayan bilmediğimiz varsa arastıralım teşekkürler. Günlük oranlarıda yazarsanız sevinirim günlük su kadar veriyor gibi.

Hocam PundiX konusunda biraz daha detay verebilir misiniz? Konuyu merak ettim de...
Bu arada PundiX 1 saat sonra Binance'de işlem görmeye başlayacak.

hocam pundix alıp mew de yahut airdrop destekleyen borsalarda tuttuğunuzda tuttuğunuz miktar kadar 2018 yılında %7 2019 yılında yüzde 2 küsür 2020 yılında yüzde 0 küsür faiz yolluyor binance ve gate io da listelenecek diye biliyorum iyi hacim alacaktır

aynen misal aylık değilde günlük olsaydı pundix kesin girerdim banada günlük lazım arkadaşlar. Pundix treni kaçtı
member
Activity: 476
Merit: 31
June 20, 2018, 06:11:48 PM
Faiz veren coin önerisi var mı pundix gibi %7 veriyor ama aylık. Günlük veren böyle scam olmayan yani günlük 100$ hacmi spam exchangelerde olmayan bilmediğimiz varsa arastıralım teşekkürler. Günlük oranlarıda yazarsanız sevinirim günlük su kadar veriyor gibi.

Hocam PundiX konusunda biraz daha detay verebilir misiniz? Konuyu merak ettim de...

hocam pundix alıp mew de yahut airdrop destekleyen borsalarda tuttuğunuzda tuttuğunuz miktar kadar 2018 yılında %7 2019 yılında yüzde 2 küsür 2020 yılında yüzde 0 küsür faiz yolluyor binance ve gate io da listelenecek diye biliyorum iyi hacim alacaktır
member
Activity: 504
Merit: 11
June 20, 2018, 06:03:52 PM

Edit: Türkiye saati ile sabah 05:00 de işlem görecekmiş  Grin
member
Activity: 742
Merit: 15
June 20, 2018, 05:51:39 PM
Valla bu işlere bulaşmayın derim ama tabi kendi bileceğiniz işler özellikle bu tür bir nevi bedavadan para vereceğini vadedenlerin sonu hep kötü olmuştur. Günlük 100 usd az para değil tabi de yinede bu işler bana göre ters geliyor
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
June 20, 2018, 05:49:31 PM
Minexcoin var, minexbank üzerinden günlük, haftalık, aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık park (vadeli hesap gibi) seçenekleri var ve şimdiye kadar hiç sıkıntı çıkmadı. Icolarını çok temiz yaptılar, o kadar ki gönderilecek hesaplar belliydi ve ne kadar topladıklarını öğrenmek için beyanlarına gerek kalmadı, hesabı kontrol ederek gördük. Ico coinlerini ve bountyleri hemen dağıttılar, yapı kurulurken ufak tefek aksamalar ve gecikmeler oldu tabii ama o hemen hemen kaçınılmaz bir durum.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
June 20, 2018, 05:37:30 PM
Pages:
Jump to: