Pages:
Author

Topic: FELIXO Türkiye'nin en güvenilir kripto para borsası. - page 2. (Read 725 times)

Bjk
member
Activity: 71
Merit: 26
1 milyon TL airdrop yazmışlar ama emin olun kişi başı 0.13 kuruş filan denk gelir Smiley neden 0.13 kuruş dağıttınız diye sorsanız.. ee ne yapalım talep çoktu derler Smiley geç...
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Hazır arkadaş sizinle ilgili bir konu açmışken, eğer okuyorsanız Felixoya bir kaç sorum olacak.
- Türkiye'nin en güveniliri olduğunuza göre, anahtarlarımızı, tapularımızı, altınlarımızı vb saklayabileceğimiz bir hizmetiniz var mı?
- Bir milyon lirayı dolara çevirip o şekilde vermeniz mümkün mü? (Taşıma kolaylığı açısından)
- Satoshi Nakamoto siz misiniz?
- Salaklığımızdan "hemen" üye olamadık, bize bir ayrıcalık yapıp yine de kabul eder misiniz?
- Zeki Müren de bizi görecek mi?
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Satoshi'ye lansman sunumu yaptıracak fantezi boyutunda ciddiye alınabilir.
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
şimdi sonuç itibariyle bu arkadaşlar için analiz istiyor musunuz? o bir deyin hele.
Yorulduğuna değmez hocam
Zz
legendary
Activity: 1820
Merit: 1077
şimdi sonuç itibariyle bu arkadaşlar için analiz istiyor musunuz? o bir deyin hele.
legendary
Adam zaten niyetini açık açık yazmış, daha ne yapsın..
Felixo, kripto para ticaretine duyulan ilginin artmasıyla kurulmuş, içinde yeni nesil ödeme sistemlerini de bulunduran ilk profesyonel platformlardan biridir.
Kripto para ticaretine duyulan ilginin artmasıyla 3-5 ördek de biz düşürelim dedik hacı!!!
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
14.1. Kullanıcı, Site’de bir yıl boyunca, tek bir işlem yapmamış ve/veya tek bir fon faaliyeti dahi gerçekleştirmemiş ise, FELIXO, bu bahsi geçen bir yıldan sonra, size bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın, ayda 10,00 (on) dolarlık (USD) bir hareketsizlik ücretini tahsil etme ve alma hakkını saklı tutar.

Bu borsa kendini banka yerine koymuş galiba. Hareketsiz hesaplardan para tahsil ediyormuş. Gerçi bankalarda tam tersi oluyordu, hareketli hesaplardan alıyordu bankalar. Bunlar bir adım öteye götürmüşler. Enteresan! Bak şimdi aklıma iş düşürdü. Paribu ya da BTCturk'de de var mı acaba böyle bir madde?
sr. member
Activity: 868
Merit: 255
Herkese merhaba.
Uçak felixo katılmak için karar verdi. Sorular vardı, şirket ICO'yu yürütmedi, IEO yatırımcıları cezbetmedi mi?
Proje kendi pahasına oluşturmak?
legendary
Birincisi benim için "Türkiye'nin ennn...." diye başlayan sloganları daima çöptür, böyle çakallıklardan hiç hoşlanmam. İkincisi, siteye girdim, altta kurumsala tıkladım, bunda amacım şirket hakkında ayrıntılı bilgi almaktı doğal olarak, ne vardı? Alt alta kurumsal logolarının indirilebilir halleri. Bir de uyarı koymuşlar, sadece tanıtım ve makale amaçlı indirilebilir diye.
Ba ba ba ba, hele bah hele şuna, büyümüş de hakkında makale yazılır olmuş, zannedersin Bittrex, Binance falan...
member
Activity: 203
Merit: 16
Bi kere ilk CEO ları Bünyamin Emeç denen fırıldak adam idi. Buradan kaybettiler.
İkincisi Satoshi geliyo o geliyo bu geliyo, soytarı bir robot ile şov yaptılar.
Üçüncüsü fırıldak Bünyas ikinci ayda bıraktı gitti, iyi oldu ama güven yerlerde.
Dördüncüsü borsanın yazılımında üstad sayılan yazılımcı hocalar varmış falan. Ama arayüz yerlerde.
Beşincisi 1 milyon TL veriyoruz şeklinde reklam yapıp çükkoin shitcoin token vs vermeleri.
Birileri feedback versin de şunlara algıyı toparlasınlar.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
Birisi en güvenilir dediği zaman bende allerji yapıyor. Bırakın müşteriler bunun kararını versin. Hic duymadıgımız borsanın 1milyon tl airdrop yaptıgına kimse inanmıyor heralde.
para yatırırken dikkatli olmakta fayda var.
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
kaldıraçlı tl işlem geliyormuş...

sell poz. + swap gelirse hemen kullanırım...
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL

Bence bu borsa 1 milyon tl'nin ne demek olduğunu bilmiyor  Grin
"...1 milyon tl değerinde airdrop coin hediye ediyor." yazıyor hocam. borsa kendi dandik tokenini basıp fiyatına da 1 lira der. isterse 500 milyon tl değerinde dağıtım yapar sıkıntı yok Grin
Orası öyle de, işin çakallığı 1 milyon tl reklamı yapmak Cheesy
Çok çakal dolu bu piyasa çooook Cheesy
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL

"...1 milyon tl değerinde airdrop coin hediye ediyor." yazıyor hocam. borsa kendi dandik tokenini basıp fiyatına da 1 lira der. isterse 500 milyon tl değerinde dağıtım yapar sıkıntı yok Grin
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL
1 milyon TL

newbie
Activity: 14
Merit: 0
Açılışına Satoshi Nakamotoyu getiricez diye her yerde haber yapmışlardı. Sahneye robot çıkartıp ''Selamın Aleyküm ben satoshi nakamoto'' dedirtip sahneden indirmişlerdi robotcazı yazık neler çekmiştir kim bilir. sonra kayboldular
member
Activity: 301
Merit: 22
libertas veritas aequitas
Burayı kullanan var mı bilmiyorum da adamlar fena Smiley

Site çakma polo olmuş...

14.1. Kullanıcı, Site’de bir yıl boyunca, tek bir işlem yapmamış ve/veya tek bir fon faaliyeti dahi gerçekleştirmemiş ise, FELIXO, bu bahsi geçen bir yıldan sonra, size bildirimde bulunarak veya bulunmaksızın, ayda 10,00 (on) dolarlık (USD) bir hareketsizlik ücretini tahsil etme ve alma hakkını saklı tutar.

Ayrıca;

https://twitter.com/felixoexchange/status/1064860489971376129

BU FIRSATI KAÇIRMA! Felixo, 1 Milyon TL değerinde airdrop hediye ediyor

Bunca adam nasıl kaçırdık biz  bu parayı ....

Valla komik işler bunlar.

Başlık benim yazdığım birşey değil kaynak kodundan kopyaladım..

Pages:
Jump to: