Pages:
Author

Topic: Ferhan Şensoy Vefat etti. - page 2. (Read 202 times)

copper member
Activity: 644
Merit: 269
August 31, 2021, 07:51:17 AM
Allah rahmet eylesin. Türkiye’nin yetiştirdiği sayılı tiyatro sanatçılarından birisiydi. Kavuğu da bir süre taşımıştı. Gerçekten büyük bir değer gitti. Allah geride kalanlarına sabırlar versin. Pardon filmiyle belki ülke çapında üne kavuşmuştu ama tiyatroya hak edilen değeri verilmediği için gereken değeri görmeyen bir sanatçıydı. Gerçekten kendisi sanatçıydı bir sanat yapıyordu.
legendary
Activity: 1246
Merit: 1198
August 31, 2021, 07:35:08 AM
Sabah haberleri okuyunca görmüştüm üzüldüm valla ne diyelim, çok güzel bir sanatçı ve emektardı.
Filmlerini ve tiyatrolarını severek izlerdim. Allah mekanını cennet eylesin inşallah.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
August 31, 2021, 06:25:28 AM
Kendisinin ölümünü bu sabah öğrendim ve çok üzüldüm. Kendisi yıllardır sevdiğim gerçek tiyatroculardan ve sanatçılardan birisiydi diyebilirim. Bundan seneler önce Pardon, Şans Kapıyı Kırınca gibi filmlerini de izlemiştim ve büyük keyif almıştım. Usta oyuncular aramızdan birer birer ayrılıyorlar. Rasim Öztekin'den sonra bu haberi de duymak üzücü oldu. İnsan yaşamı işte bir yerde de. Ömrümüz sınırlı. Bir gün hepimiz bu dünyadan göçüp gideceğiz. Önemli olan ölmeden önce bıraktığımız izler. İşte bu izlerin iyi yönde olması için çaba göstermek gerek.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
August 31, 2021, 05:17:32 AM
Türk tiyatrosunun özgün ve üretken sanatçılarından biriydi, edebiyat ve sinema alanında da eserleri vardı Pardon filmini çok beğenmiştim gerçek bir hikayeden eskilerde yaşanmış olayları güzel komik bir dille anlatmıştı. Sevdiğim nadide oyunculardan biriydi aramızdan ayrılmasına üzüldüm, bir yıldız daha kaydı...

2020 Haziran ayında bir röportajında "Şahları da Vururlar" oyununu yeniden oynamak istediğini, İçinde ukde kaldığını söylemişti.

Allah rahmet eylesin ailesine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
August 31, 2021, 04:44:47 AM
Allah rahmet eylesin. Kendisini en iyi Son ders filminden tanıyorum gerçekten çok güzel bir filmde çok güzel bir oyunculuk sergilemiş hafızamdan senelerdir çıkmamıştı. Allah yakınlarına sabır versin.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
August 31, 2021, 04:24:13 AM
Çok sevdiğim bir oyuncuydu  Allah rahmet eylesin pardon filmini defalarca izledim kemal sunal gibi yeri özel olan bir oyuncumuzdur yerini kimsenin dolduracağını sanmıyorum.

Zaman çok hızlı geçiyor bu abimiz ne ara 70 yaşına gelmiş
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
August 31, 2021, 04:00:32 AM
Türk tiyatrosunun usta ismi, sinema ve televizyon oyuncusu Ferhan Şensoy, iç kanama nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Şensoy'un saat 02.30 sıralarında yaşamını yitirdiği belirtildi.Ortaoyuncular tiyatrosunun resmi hesabından yapılan açıklamada "Tiyatromuzun kurucusu, ustamız Ferhan Şensoy'u, dün gece, bir süredir tedavi gördüğü hastanede, yapılan tüm müdahalelere rağmen kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz. Tüm sevenlerinin başı sağolsun…" ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: www.sondakika.com

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Rasim abi ile birlikte rabbim cennetine alsın inşallah.
Pages:
Jump to: