Pages:
Author

Topic: Film sitelerinde ki yorumlar - page 2. (Read 301 times)

full member
Activity: 602
Merit: 118
April 08, 2019, 09:21:52 AM
Mesela bilimkurgu ya da gerilim-korku türünü sevmeyen birisi geliyor o filme olumsuz yorum yapıyor. Yani sırf sevmediği için filmi karalamış oluyor. Bu türün meraklıları da ister istemez yorumlara aldanıp izlemeyebiliyorlar.
Bir başka durum da, kafası az çalışan ve sorgulama yetisi gelişmemiş kitle. Bunlar da filmin konusunu anlayamadıkları için saçma yorumlar yapıyorlar.

Anlaşılması en zor ve ters köşe yapan filmlere birkaç örnek; Predestination ve Memento (Akıl Defteri) gösterilebilir. Bu filmler sıradan bir izleyici kitlesi tarafından beğenilmeyebilir. Ama kaliteli olmadıkları anlamına gelmez.
Yani ben artık yorumları okumadan film izlemeye çalışıyorum.

İkiside güzel filmler. Mementonun tarzı apayrı.aynisini hintliler Ghajini filmi ni çekmiş Aamir khanin filmi
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 08, 2019, 08:14:30 AM
Mesela bilimkurgu ya da gerilim-korku türünü sevmeyen birisi geliyor o filme olumsuz yorum yapıyor. Yani sırf sevmediği için filmi karalamış oluyor. Bu türün meraklıları da ister istemez yorumlara aldanıp izlemeyebiliyorlar.
Bir başka durum da, kafası az çalışan ve sorgulama yetisi gelişmemiş kitle. Bunlar da filmin konusunu anlayamadıkları için saçma yorumlar yapıyorlar.

Anlaşılması en zor ve ters köşe yapan filmlere birkaç örnek; Predestination ve Memento (Akıl Defteri) gösterilebilir. Bu filmler sıradan bir izleyici kitlesi tarafından beğenilmeyebilir. Ama kaliteli olmadıkları anlamına gelmez.
Yani ben artık yorumları okumadan film izlemeye çalışıyorum.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
April 08, 2019, 08:08:59 AM
oradaki bazı yorumları sitelerdeki adminler de yapıyor, sırf site dolu dolu gözüksün diye Cheesy
full member
Activity: 602
Merit: 118
April 08, 2019, 03:49:16 AM
Filmleri genelde indirip izliyorum. İndirmeden öncede yorumlara bakıyorum. Çoğunluk eğer güzel derse indiriyorum.
Bunun hata olduğunu dün gördüm. Kevin Costner in son filmi var. gerçek hayattan uyarlanmış. Çok güzel film diye yorumlar vardı. izleyince çok pişman oldum hele birde filme verdikleri puan 7 nin üstü olunca tamam demiştim ama öyle olmadı. Benim gözümde beş para etmez sıkıcı bir film. Hiçbir aksiyon yok son bölüm hariç.
Hele bir sahne var Costner silah dükkanına girip bir sürü silah alıyor ahah diyorsun aksiyon bol olacak. Maalesef.
Siz siz olun film sitelerinde ki yorumlara inanıp film izlemeyin derim
Pages:
Jump to: