Pages:
Author

Topic: FlyingAtom - Wypłaty z bankomatów , mała marża - bezawaryjne. - page 2. (Read 23160 times)

member
Activity: 201
Merit: 17
Rozszerzamy działalność naszego kantoru o możliwości wymiany kolejnych kryptowalut.

Do tej pory wymieniać u nas można było Bitcoin, Litecoin, Ethereum oraz Dash.

Obecnie do oferty dodajemy Tether.

Wymieniać u nas też można inne najpopularniejsze coiny, po wcześniejszym umówieniu.

member
Activity: 201
Merit: 17
Dziś niezwykle ważne wydarzenie dla wszystkich osób ze świata Bitcoina i kryptowalut. Zostało tylko kilka godzin do kolejnego, trzeciego już halvingu.

Wraz z blokiem 630 000 nagrody dla górników spadną z 12,5 do 6,25 Btc. Przypomnijmy, że przed pierwszym halvingiem, górnicy otrzymywali aż 50 btc za każdy wydobyty blok.

W związku z tym historycznym momentem przygotowaliśmy promocję w naszych kantorach bitcoin i złota. 12 maja możecie dokonywać transakcji Bitcoin ze zmniejszoną prowizją o 0,5% (kurs przy zakupie BTC będzie niższy o 0,5%, a przy sprzedaży wyższy o 0,5%).

W FlyingAtom Gold będzie można zakupić złoto i srebro taniej o 0,2%.

member
Activity: 201
Merit: 17
W Święta krypto to nie wszystko -
dziś Rodzinę przytul blisko,
niech się pali żar miłości, zdrowia oraz pomyślności.
Psst! Pamiętaj o prezentach!
mamy dziś receptę na to - garść ciekawych propozycji
zawsze znajdziesz we FlyingAtom

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku naszym klientom życzy zespół FlyingAtom

member
Activity: 201
Merit: 17
W Lublinie nasze biuro funkcjonuje od dawna, a od dziś możecie korzystać w tym mieście także z naszego bitomatu
Nasze urządzenie znajdziecie w Galerii Olimp Lublin, Aleja Spółdzielczości Pracy 34, 20-147 Lublin.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach działania Galerii tj.:
poniedziałek - sobota 10:00 - 21:00
niedziela handlowa 10:00 - 20:00

Aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki w Bitomacie sprawdzicie na naszej stronie Bitomaty FlyingAtom

member
Activity: 201
Merit: 17
Na Black Friday przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę.

W dniu jutrzejszym obniżamy naszą prowizję przy wymianie BTC o 30%. Promocja obowiązuje zarówno w naszych biurach jak i bitomatach.

Listę naszych kantorów oraz bitomatów znajdziecie na: https://flyingatom.com/

member
Activity: 201
Merit: 17
Po krótkiej przerwie związanej z koniecznością poprawy stabilności działania naszych bitomatów wracamy do rozwoju naszej sieci tych urządzeń w Polsce.

Kolejny Bitomat znalazł swoje miejsce w Warszawie. Znajdziecie go w Galerii Renova, ul. Rembielińska 20, 03-352 Warszawa.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach działania Galerii tj.:
poniedziałek - sobota 10:00 - 21:00
niedziela handlowa 10:00 - 20:00

Aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki w Bitomacie sprawdzicie na naszej stronie Bitomaty FlyingAtom

member
Activity: 201
Merit: 17
Tak - zdarza się, że wypłacając małe kwoty - banknoty nie wylatują tylko zostają głębiej na tym podajniku. Przyznam szczerze, że jak pierwszy raz wypłacałem testowo to też myślałem że urządzenie nie wydało kasy Cheesy
Osoba na infolinii dobrze o tym wie, widocznie założyła, że zostało to sprawdzone.
Dobrze wiemy o naszych słabościach, cały czas poprawiamy rzeczy.
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
Miałem przyjemność dwa lata temu rozmawiać z właścicielem tych Bitomatów o tym jak one powstają. Dużo pracy zajęło ich stworzenie.
Na pewno jeszcze będą zdarzać się podobne sytuacje, ale jako społeczność powinniśmy wspierać tego typu przedsięwzięcia. W końcu jest to w naszym wspólnym interesie Wink
Dziś nie będę przeszkadzał, ale jutro do niego zadzwonię i porozmawiam na ten temat. O ile jeszcze to do niego nie dotarło..

Ps. Wiem, że powstanie ich jeszcze dużo więcej.. na serio dużo więcej.. Wink

 
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Zależy ile banknotów wypada, jak tylko jeden to widocznie można przeoczyć skoro więcej niż jedna osoba zwraca na to uwaɡę.

Suma nie była duża, bo pierwszy raz używałem bitomatu i miała to być jazda próbna, ale nie był to też 1 banknot. Mi udało się nie zauważyć 1000 zł. Niemniej zgadzam się, że większych sum (np. 20k) nie dałoby się pominąć. Tylko czy to usprawiedliwia sytuację? To chyba nie jest normą, by wydłubywać z maszyny pieniądze banknot bo banknocie ledwo sięgając palcami.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Zależy ile banknotów wypada, jak tylko jeden to widocznie można przeoczyć skoro więcej niż jedna osoba zwraca na to uwaɡę.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Mamy dziś znakomite wiadomości. Postawiliśmy Bitomat w mieście, które najczęściej pojawiało się w Waszych zapytaniach. Wrocław - Magnolia Park, ul. Legnicka 58, tam nas znajdziecie.

Testowałem dziś. Polecam ... choć nie obyło się bez przygód. A mianowicie po wpisaniu danych do obioru kasy bitomat wyświetlił informację o tym, że pomyślnie sprzedano BTC i na tym koniec ... A moja kasa gdzie? Wymacałem cały front bitomatu czy może jakiś element się otwiera i nic. No ładnie. Dzwonię na infolinię i odbiera przemiły pan, który odpowiada, że zaraz wyśle serwis po czym wszystko wybada i oddzwoni. Już chciałem odchodzić bez kasy by zrobić małe zakupy na kolację (skoro i tak jestem uziemiony), gdy żona podjęła ostatnią próbę znalezienia kasy. Okazało się, że pieniądze były w otworze ale bardzo głęboko (zupełnie niewidoczne z zewnątrz).

Wróciłem do domu i postanowiłem poszukać na YT filmików z tym bitomatem by zobaczyć, czy to usterka, czy ten typ tak ma. I faktycznie

https://www.youtube.com/watch?v=BvF4t_dO47Q
11:43 koleś kończy transakcję a potem patrzy zdzwiony na kamerzystę z pytaniem w oczach - "co dalej?" Potem jest cięcie i 12:10 tłumaczy, że kieszeń jest głęboka i nie zawsze widać banknoty.

Może warto uprzedzić o tym pracowników infolinii? By w takim wypadku pierwsze co to polecali zajrzenie głęboko do podajnika? Albo poprawić urządzenie Smiley Niewiele by brakowało a bym odszedł od bitomatu na zakupy i kolejny użytkownik miałby piękny bonus od życia.

Tak z ciekawości to jakie byłoby wasze postępowanie w takiej sytuacji? Ja nie mam kasy i jestem przekonany, że nie wyszła. Kasa wyszła i kolejny klient ją wziął, gdy ja czekałem na serwis?
member
Activity: 201
Merit: 17
Zainstalowaliśmy drugi Bitomat w Poznaniu. Znajdziecie go w Galerii Panorama, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach działaniach Galerii tj.:
poniedziałek - sobota 10:00 - 21:00
niedziela handlowa 10:00 - 19:00

Aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki w Bitomacie sprawdzicie na naszej stronie:
Bitomaty FlyingAtom

W Poznaniu nasz bitomat znajdziecie też w Centrum Handlowym M1, ul. Szwajcarska 14.

member
Activity: 201
Merit: 17
20 - tyle właśnie Bitomatów FlyingAtom znajdziecie w Polsce. Urządzenie nr. 20 stanęło właśnie w Katowicach w Centrum Handlowym Dąbrówka, aleja Roździeńskiego 200, 40-315 Katowice.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach działaniach Centrum Handlowego tj.:
poniedziałek - sobota oraz niedziele handlowe 9:00 - 21:00

Aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki w Bitomacie sprawdzicie na naszej stronie:
Bankomaty Bitcoin

Jako, że 20 urządzenie to dla nas pewien kamień milowy, spodziewajcie się w najbliższym czasie specjalnych promocji i konkursów.

member
Activity: 201
Merit: 17
Uwaga - zmiana lokalizacji jednego z naszych łódzkich Bitomatów.

Adres zostaje ten sam - ul. Kasprzaka 7/9, zmienia się tylko budynek. Z hotelu Borowieckiego urządzenie zostało przeniesione do biura firmy MediaM - ul. Kasprzaka 7/9 budynek C I piętro, 91-078 Łódź

Dostęp do urządzenia możliwy jest w godzinach działania firmy tj.:
Poniedziałek - Piątek 8:00 - 16:00

member
Activity: 201
Merit: 17
Wczoraj Wrocław, a dzisiaj... Mszana. Lokalizacja może dziwić ale nasz nowy Bitomat stanął tam z myślą o naszych klientach zza południowej, czeskiej granicy. Urządzenie znajduje się w Chata Staropolska, ul. Wodzisławska 39, 44-325 Mszana.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach działania restauracji tj.:
poniedziałek - niedziela 7:00 - 23:00

member
Activity: 201
Merit: 17
Mamy dziś znakomite wiadomości. Postawiliśmy Bitomat w mieście, które najczęściej pojawiało się w Waszych zapytaniach. Wrocław - Magnolia Park, ul. Legnicka 58, tam nas znajdziecie.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia centrum handlowego tj.:
poniedziałek - sobota oraz niedzielę handlowe 9:00 - 21:00

member
Activity: 201
Merit: 17
Prezentujemy lokalizację naszego kolejnego Bitomatu. Tym razem nie w samej Warszawie ale w jej okolicy. Nasze nowe urządzenie znajdziecie w Homepark Janki, plac Szwedzki 3, 05-090 Janki.

Dostęp do urządzenia jest możliwy w godzinach otwarcia centrum handlowego tj.:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 20:00
niedziele handlowe: 10:00 - 18:00

Aktualny kurs wymiany oraz stan gotówki w Bitomacie sprawdzicie na naszej stronie
https://flyingatom.com/bankomaty-bitcoin/

W samej Warszawie znajdziecie natomiast 5 naszych Bitomatów:
1. Aleje Jerozolimskie 123A, Galeria Millennium, Restauracja Nepalska i Indyjska Everest Nepal
2. Grochowska 207, Galeria Handlowa Rondo Wiatraczna
3. Zgrupowania AK Kampinos 15, Galeria Młociny
4. Gen. Felicjana Sławoja-Składkowskiego 4, Centrum Skorosze
5. Powstańców Śląskich 126, Galeria Bemowo

sr. member
Activity: 1316
Merit: 265
Najnowsze Wiadomości ze Świata Bitcoin
Nasze biuro w Katowicach przenosi się na nowe miejsce. Od jutra możecie korzystać z naszych usług w Gmachu Biznesu, ul. Mickiewicza 3, 40-092 Katowice.

Biuro FlyingAtom znajdziecie na 1 piętrze.

member
Activity: 201
Merit: 17
Kolejny tydzień i kolejny Bitomat Tym razem nasze urządzenie pojawiało się w zachodniej części Warszawy. Znajdziecie je w Centrum Handlowym Skorosze (gen. Felicjana Sławoja Składkowskiego 4, 02-497 Warszawa).

Dostęp do urządzenie możliwy jest w godzinach otwarcia Centrum:
Poniedziałek - sobota 10:00 - 21:00
Niedziela 10:00 - 20:00

member
Activity: 201
Merit: 17
Łódź po raz drugi! Po Bitomacie, który stoi w hotelu Borowieckim, nasze kolejne urządzenie stanęło w Centrum Handlowym Tulipan (al. Piłsudskiego 94, 92-202 Łódź).

Dostęp do urządzenie możliwy jest w godzinach otwarcia Centrum Handlowego tj.:
poniedziałek – sobota 9:00 - 21:00
niedziele handlowe: 10:00 - 19:00

Nasz nowy Bitomat znajdziecie w Centrum Handlowym przy sklepie RTV Euro AGD.

Pages:
Jump to: