Pages:
Author

Topic: FlyingAtom.shop - sklep z gadżetami, płatność w BTC - page 2. (Read 861 times)

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Kupiłem u Państwa tydzień temu Ledgera Nano X. Paczka została szybko wysłana i dotarła do mnie po kilku dniach. Rozpakowałem ją w czwartek i okazało się, że urządzenie posiada wadę fabryczną.

https://imgur.com/a/TisZ7jn

Na drugim zdjęciu widać linię przecinającą ikony aplikacji Bitcoin i ustawień, a na pierwszym wyświetlony został napis ETC zamiast BTC. Wieczorem tego samego dnia wysłałem do Was maila i do dzisiaj nie uzyskałem odpowiedzi. Portfel kupiłem jako gość, a konto utworzyłem po zakupie, więc nie mam opcji zgłoszenia reklamacji z poziomu konta. Próbowałem się skontaktować telefonicznie w sobotę - brak odpowiedzi. Produkt zniknął ze strony i nie można go już kupić. Prosiłbym o wyjaśnienie sytuacji.
member
Activity: 201
Merit: 17
@bitCryptex z tymi limitowanymi edycjami może być ciężko. Jeżeli uda się je ściągnąć to jedynie pojedyncze sztuki.



Skarpetki z nietypowymi wzorami to zawsze modny dodatek, który wyróżni Cię z tłumu. Przez najbliższy tydzień wszystkie skarpetki z naszymi najnowszymi wzorami kupicie taniej o 15%

Pokaż się światu

Kryptowalutowe skarpetki

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Z tego co widzę, to od dzisiaj można u was kupić Ledgera Nano X. Jak w przyszłości będzie wyglądać sprzedaż limitowanych edycji? Czy Ledger wysyła takie urządzenia do dystrybutorów? Z chęcią bym kupił wersję, która była dostępna podczas pre-orderów, ale pewnie takich już nie dostaliście.
member
Activity: 201
Merit: 17
Trzecią nową kryptowalutą dodaną do handlu w kantorze FlyingAtom jest Dash.

Ogłaszamy wiec tydzień promocji na Dash w FlyingAtom Shop. Poduszka, skarpetki, monety, kubek oraz smycz z tą kryptowalutą przeceniamy o 15%.

Promocja Dash

member
Activity: 201
Merit: 17
1 z 4 kryptowalut jaką możecie wymienić w kantorze Flyingatom jest ethereum. I właśnie eth dotyczy najnowsza promocja w FlyingAtom shop.

Poduszka,  smycz, skarpetki oraz monety z Eth przez najbliższy tydzień przeceniamy o 15%

Promocja ETH

member
Activity: 201
Merit: 17
W naszych biurach możecie wymieniać m.in. LTC i z tej okazji w FlyingAtom Shop ogłaszamy tydzień Litecoina.

Poduszkę, kubek, smycz oraz skarpety z tą kryptowalutą, kupicie w naszym sklepie o 15% taniej.

Tydzień Litecoin

member
Activity: 201
Merit: 17
W FlyingAtom Shop znajdziecie największy wybór kryptowalutowych skarpet na rynku  i to w najlepszych cenach. 😎

Dodatkowo jeszcze dziś i jutro skarpety z najnowszej serii kupicie w obniżonych cenach

Macie już jakieś w swojej garderobie? Pochwalcie się zdjęciami

Kryptowalutowe skarpety

member
Activity: 201
Merit: 17
W FlyingAtom Shop dziś wielka promocja. Przeceniamy wszystkie koszulki  oraz skarpetki z najnowszej serii o 15%

Promocja obowiązuje przez cały tydzień. To doskonały moment aby uzupełnić swoją krypto garderobę.

Krypto Koszulki i skarpetki

member
Activity: 201
Merit: 17
Przeceniamy podkładki! I te pod kubki i te pod myszki komputerowe. -15% przez najbliższy tydzień.

Podkładki promocja

member
Activity: 201
Merit: 17
W bieżącym tygodniu mamy przygotowane, aż 2 super promocję.

Portfel sprzętowy Archos Safe-T mini zakupicie 10% taniej.

Natomiast w naszej standardowej promocji -15% znalazły się breloki metalowe Bitcoin oraz zestawy monet po 10 sztuk. Idealny moment aby zrobić hurtowe zakupy

Promocja czerwiec

member
Activity: 201
Merit: 17
W tym tygodniu, przeceniamy wybrane koszulki oraz karty do gry.  W promocji znalazły się koszulki HODL, Bitcoin Pac-Man oraz Bitcoin Space Invaders.

Karty do gry to nasz autorski projekt

Promocja Flyingatom

member
Activity: 201
Merit: 17
Z okazji Bitcoin Pizza Day mamy przygotowaną wyjątkową promocję. Od dziś, przez następny tydzień w FlyingAtom Shop kupicie gadżety z serii 10 lat Bitcoina aż 50% taniej.

Koszulka, kubek i smycz 50% taniej przez cały tydzień.

Promocja Pizza Day

member
Activity: 201
Merit: 17
@adamvp - odezwij się na priv to dostaniesz jakiś kod zniżkowy na zakupy.

Rajd Bitcoina w ostatnich dniach to powód do zadowolenia dla wielu. Aby radość była większa dokładamy do tego naszą cegiełkę.🧱 W FlyingAtom Shop skarpety, poduszka, lampa oraz monety  z Bitcoinem od dziś 15% taniej.

Zapraszamy do zakupów

Promocja Bitcoin

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
@FlyingAtom_Lukasz no no faktycznie działa, w sumie to nawet jakby to miało  smakowac jak g**no to warto spozyc kilka puszeczek dla takich wzrostów jak mamy obecnie  Grin Grin

Szkoda ze przegapilem promo na rzeczy zw z DASHem..
member
Activity: 201
Merit: 17
@adamvp - sam ostatnio wypiłem i zobacz jakie wzrosty od tego momentu  Grin


Proponujemy aby nadchodzący tydzień stał pod znakiem Dasha.

Wszystkie produkty z logo tej kryptowaluty kupicie w naszym sklepie FlyingAtom Shop 15% taniej.

W obniżonej cenie możecie nabyć skarpetki, kubek, monety, brelok, podkładkę pod mysz, poduszkę oraz smycz - wszystkie z logo Dasha

Promocja Dash

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Wszyscy wszędzie o tym piszą, ale jakoś szczerze mówiąc nie trafiłem na opinie na temat smaku i działania ;-) tego produktu?
Sam raczej wystrzegam się tego typu specyfików natomiast mam kilku znajomych, ktorym moglbym taki napoj sprezentowac..
Czy on dodaje skrzydel? Czy wręcz przeciwnie? A może tak jak bitcoin jego działanie ma charakter falowy :p raz po spożyciu mamy hosse a innym razem wpadamy w besse? ;-)
member
Activity: 201
Merit: 17
Znacie Crypto Energy Drink? Bitcoin Hodl to energetyczny, gazowany napój bezalkoholowy. Pojawił się na polskim rynku w 2018 roku i często można go dostać na branżowych eventach.

Dostępny jest on też w sprzedaży na naszej stronie FlyingAtom Shop.

W tym tygodniu przeceniamy jego cenę o 10%, a gdyby ktoś chciał nabyć większą ilość to zgrzewka 24 sztuk przeceniona jest o 15%

Zapraszamy do zakupów
Crypto Energy Drink

member
Activity: 201
Merit: 17
Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, w którym można wygrać jedne z 3 zestawów składających się z koszulki, skarpetek, kubka, talii kart, piłeczki antystresowej oraz przypinki bitcoin.

Zasady są bardzo proste - zachęcamy do wzięcia udziału - Konkurs FlyingAtom Shop
member
Activity: 201
Merit: 17
Wiosna już na dobre zagościła za naszymi oknami, świat przyjemnie dla oka się zazielenił. Grube, zimowe ubrania można zostawić w szafie i przymierzać się do letnich stylizacji.

Doskonale to rozumiemy i czujemy, dlatego startujemy z wiosenno — świąteczną promocją w naszym sklepie FlyingAtom.Shop. Aż do świąt Wielkiej Nocy wszystkie koszulki, skarpetki oraz inne dodatki do ubrań można kupić w cenach obniżonych, aż o 20%

Warto skorzystać i uzupełnić swoją crypto garderobę.

Promocja wialkanocna FlyingAtom

member
Activity: 201
Merit: 17
W tym tygodniu przeceniamy kolejne dodatki do garderoby dla każdego miłośnika kryptowalut. W cenach obniżonych o 15% znajdziecie nasze muszki i poszetki z Bitcoinem. Dodatkowo kupując je w zestawie, cena jest jeszcze niższa. Promocja trwa od dziś do wtorku 9.04.

Muszka i Poszetka BTC

Pages:
Jump to: