Pages:
Author

Topic: FON SMART_01 : %25 net faiz + vade sonu %50 Kar paylaşımı,(LISTE KONTROL EDIN.) - page 2. (Read 2875 times)

hero member
Activity: 678
Merit: 501
FON SMART_01: KATILAN ARKADAŞLAR - GUNCEL LISTE
———————————————————————————
mhanbostanci::::::::::::0.3 BTC
modsa26:::::::::::::::::0.2 BTC
udonmez:::::::::::::::::0.03 BTC
goraset:::::::::::::::::::0.1 BTC
bilimevi::::::::::::::::::1.459 BTC
kalemder::::::::::::::::1 BTC
drpacman::::::::::::::::0.12 BTC
but3rz:::::::::::::::::::1 BTC

Bu akşam 24:00 son, tesekkurler.

*** bu fon aslında en iyiside ben biraz anlatamadım galiba, katılan arkadaşlar nasıl olsa gorur Smiley

hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Fonunuza 1 BTC ile katılıyorum. Yeni fonunuz için başarılar dilerim.

TXID: 2939efc099291b9aed8475bc7e8840198400f85e2847e514d2ca3e8b95c7d390

*TXID edit
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
katilim bilgilerini guncellemeniz mumkun mu (kimler ne kadar btc ile katildi) ?
hero member
birkaç arkadaşımız daha sordu, suan uzun vadeli fonlarımıza yatırım yapan arkadaşlar, vade bitiminde bu fona katılabilirler, katıldıkları tarihe gore net Kar oranı hesaplanır, bunun dısında fon harici yatırım yapan arkadaşlarımızda haftalık fonlar harıc, aylık fonlarda, fonların vade sonuna yaklaşmasına min 15 gün kalaya kadar girebilirler. net kar payıda girdikleri tarihe göre düzenlenir. tesekkurler.
hero member
aralık için %14.5 devam bu ekstra mıdır?

oncelikle sorun icin tesekkurler, bu fon sabit faizli fonlardan ayridir, sabit faiz + kar paylasimlidir. aralik fonu devam etmektedir.

işinize karışmak gibi olmasın ama rekabet olarak da görmeyin. sonuçta biz her fırsata bir miktar yatırım yaparak genel bir kazanç elde etmeye ve bunu paylaşmaya çalışıyoruz.

ancak bu kadar güzel getiri sunacağınız bir fon için mevcut Aralık bitip, Ocak gibi başlasanız ve bizler gibi mevcut fonda katılımcılar en azından yeni fona da katılabilse...

aynen katılıyorum. günlerde bir düzenlemeye giderseniz iyi olacak.
FON9 da 600 mbtc lik yatırımım var. fon bitiminde oluşacak 624 mbtc nin 300 mbtc si ile bu fona katılmak istiyorum ama günleri çakışacak. bize nasıl bir kolaylık sağlarsınız.

uzun vadeli fonlarda +2 / -2 gun cok fark etmiyor, haftalik fonlarda cok onemli cunku 1 gun orada pozisyondan cikma
ve girmeye harcaniyor. tesekkurler. bol kazanclar.

diger uzun mevcut fondaki arkadaslar icinde, girdikleri tarihe gore faiz dusumuyle katilim yapabilirler.
legendary
Activity: 3136
Merit: 1516

oncelikle sorun icin tesekkurler, bu fon sabit faizli fonlardan ayridir, sabit faiz + kar paylasimlidir. aralik fonu devam etmektedir.

işinize karışmak gibi olmasın ama rekabet olarak da görmeyin. sonuçta biz her fırsata bir miktar yatırım yaparak genel bir kazanç elde etmeye ve bunu paylaşmaya çalışıyoruz.

ancak bu kadar güzel getiri sunacağınız bir fon için mevcut Aralık bitip, Ocak gibi başlasanız ve bizler gibi mevcut fonda katılımcılar en azından yeni fona da katılabilse...

aynen katılıyorum. günlerde bir düzenlemeye giderseniz iyi olacak.
FON9 da 600 mbtc lik yatırımım var. fon bitiminde oluşacak 624 mbtc nin 300 mbtc si ile bu fona katılmak istiyorum ama günleri çakışacak. bize nasıl bir kolaylık sağlarsınız.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com

hero member

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
hero member
hocam ayda %25'den yüksek kar teklifiyle kendi konumda takip ettiğim 30'dan fazla fonda en kazançlısı görünüyor. şimdiden kolay gelsin diyorum.

2 aylık toplam %25 net Smiley teşekkür ederiz. hepimize bol kazançlar.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
hocam ayda %25'den yüksek kar teklifiyle kendi konumda takip ettiğim 30'dan fazla fonda en kazançlısı görünüyor. şimdiden kolay gelsin diyorum.
hero member
Merhaba Arkadaşlar,

Yatırım yapan birkaç arkadaşımızdan gelen istek üzerine yeni bu fonu duzenledik, Mevcut fonlarımızda bildiğiniz gibi sabit faiz oranı veriyordum, haftalık veya aylık olarak, yeni bu akıllı fonumuzda, hem 2 aylık net toplam %25  faiz veriyorum, artı 2 ay boyunca fonda toplanan işlemlerden kazanılan kar'ında %50 sini ek olarak vereceğim. kısaca , 2 ay sonunda yatırdığınız Anapara + %25 net faiz + fon tutarından yapılan işlemlerden elde edilen kar'ın %50'si, vade sonunda hesabınıza ödenecektir. Anapara koruması yoktur. Eğer kar olmassa diye bir soru soracaksanızki, sadece sabit kar ödenir.

Not: Fonun vade sonunda elde ettiği toplam kardan, ödenecek faiz tutarı düşürürdükten sonra geriye kalan %50 kar dağıtılır. Kar elde edilmezse, sadece sabit faiz tutarı ve anapara ödenir.

örnek 1  : fon buyuklugu 20BTC - 2 Ay sonra ödenecek faiz 5 BTC , 2 ay sonunda toplam 20BTC ile işlemlerden elde edilen nihai tutar örnek 28BTC toplam %40 kar elde edildi;
        Hesaplama : 28BTC - 5BTC ödenecek faiz = 23BTC ,toplam kar 3 BTC;  dağıtılacak kar = 1.5btc + 5 BTC net faiz. Toplam : 6.5BTC Yatırımcılara dağıtılır.

örnek 2  : fon buyuklugu 20BTC - 2 Ay sonra ödenecek faiz 5 BTC , 2 ay sonunda toplam 20BTC ile işlemlerden elde edilen nihai tutar örnek 36BTC toplam %80 kar elde edildi;
        Hesaplama : 36BTC - 5BTC ödenecek faiz = 31BTC ,toplam kar 11 BTC;  dağıtılacak kar = 5.5btc + 5 BTC Sabit faiz. Toplam : 10.5BTC Yatırımcılara dağıtılır.

---------------------------------------------------------------
FON SMART_01 : 15.02.2017 Tarih ödemeli.(Çarsamba))
---------------------------------------------------------------

Min Yatırım Tutarı :   100 mBTC (0.100 BTC)
Max Yatırım tutarı : 10000 mBTC (10 BTC)

Deposit Address : 1HvsDDbSDMqETDBKc62ePkhqzAgMskTLEq (bu Fonun Deposit Adresi ayrıdır. Diğer poloniex hesabından yönetilecektir. )

16.12.2016 Cuma akşam 24:00 ' e kadar katılabilirsiniz.

Lütfen, Deposit adresinizi ve TXID yi mesaj atmayı unutmayın. teşekkürler.

FON SMART_01: KATILAN ARKADAŞLAR
————————————————————-
mhanbostanci::::::::::::0.3 BTC
modsa26:::::::::::::::::0.2 BTC
udonmez:::::::::::::::::0.03 BTC
goraset:::::::::::::::::::0.1 BTC
bilimevi::::::::::::::::::1.459 BTC
kalemder::::::::::::::::1 BTC
but3rz:::::::::::::::::::1 BTC
CanErik::::::::::::::::::2.596 BTC
Hartmania:::::::::::::::2.176 BTC

TOPLAM = 8.981 BTC