Pages:
Author

Topic: Forexle Uğraşmak Nekadar Mantıklı. - page 2. (Read 3367 times)

legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
January 04, 2016, 02:27:35 PM
spk lisanslı kaldıraçlı alım satım işlemlerinde yetkili firmaları seçerseniz sıkıntı yaşamazsınız bu lisanslı firmaların fon hareketli sürekli spk tarafından takip altında oluyor.Ben gcm kullanıyordum makas farkları yüksekti destek fx e bir bakın derim
şurdan mevcut yetkili firma listesini görebilirsiniz
http://www.spk.gov.tr/apps/afd/mevcutyetkiler.aspx?tur=ak
legendary
Activity: 980
Merit: 1011
January 04, 2016, 02:18:52 PM
çoğu forex firması demo hesap sunuyor demo hesapları kullanarak tecrube edinebilirsiniz duyarak öğrenmektense demo hesaplarda tecrube ederek risksiz bir şekilde öğrenin ve her forex firmasına bilgilerinizi telfon numaranızı vermeyin günde 15 20 telefonla boğuşmak istemiyorsanız tabi
Aynen bak bu durumu unutmuştum teşekkür ederim hatırlattığınız için. Telefon konusunda haklısınız ilk kayıt yaptığımda 1 ay rahatsız etmişlerdi. Peki forex firmalarında da ponzi muhabbeti dönüyormu fake olan ödeme yapmıyan siteler var mı? En güvenilir ve hızlısı hangisi ?
legendary
January 04, 2016, 02:16:28 PM
Zaten başlıyacağımdan değil fakat artılarını eksileri ciddi anlamda öğrenmk istiyorum. Forex hakkındaki bilgim çok yüzeysel etrafda gördüğüm kadarıylada millet binlerece lira kazanıyor ve reklam kokusundan dolayı forexe karşı kötü bir önyargı beslemiştim beslemeye devam ediyorum. Kendimi kesinlikle sabırlı olarak tanımlayabilirim fakat insanız sonuçda ilaki para kazanma hırsı oluşucaktır. Dediğim gibi şu konu çok saçma şu çok mantıksız yada şu çok iyi düşünülmüş vay be gibi konularda bilgi edinmek. Kısacası Oyun gibi oynamak mümkünmü ?
çoğu forex firması demo hesap sunuyor demo hesapları kullanarak tecrube edinebilirsiniz duyarak öğrenmektense demo hesaplarda tecrube ederek risksiz bir şekilde öğrenin ve her forex firmasına bilgilerinizi telfon numaranızı vermeyin günde 15 20 telefonla boğuşmak istemiyorsanız tabi
legendary
January 04, 2016, 02:13:30 PM
Hocam eğer sabırlı iseniz ve soğuk kanlı iseniz para kazanma olasılığınız daha yüksek. Ama aceleci ve sabırsız iseniz işte o zaman kesin kayıp yada kesin az kar olacaktır. Ama size asıl tavsiyem forex e başlamadıysanız başlamayın. Yada çok küçük bir miktar ile girin. Sonuçta bir musibet bir nasihatten iyidir.
Zaten başlıyacağımdan değil fakat artılarını eksileri ciddi anlamda öğrenmk istiyorum. Forex hakkındaki bilgim çok yüzeysel etrafda gördüğüm kadarıylada millet binlerece lira kazanıyor ve reklam kokusundan dolayı forexe karşı kötü bir önyargı beslemiştim beslemeye devam ediyorum. Kendimi kesinlikle sabırlı olarak tanımlayabilirim fakat insanız sonuçda ilaki para kazanma hırsı oluşucaktır. Dediğim gibi şu konu çok saçma şu çok mantıksız yada şu çok iyi düşünülmüş vay be gibi konularda bilgi edinmek. Kısacası Oyun gibi oynamak mümkünmü ?

]forexte sabır paraya ne kadar ihtiyacınız olduğuna ve o paranın gözünüzdeki değeriyle orantılı bir olay ters yönlü hareketlerde marginin yani hesaptaki paranın sıfırlanmaması için teminata koyduğunuz paranın riske attığınız rakamdan çok daha yüksek olması gerekiyorki uzun vadeli işlemlerde gece rahat uyuyabilesiniz yoksa bir akşam işlemleriniz yeşillenmişken sabahında forex firmasının hesaba para yükleyin tavsiyeleriyle uyanırsınız...
Yazınızı biraz geç gördüm kusura bakmayın. Ben o tür konularda 2/1 mantığında takılmayı hep sevmişimdir. Ana paranın yarısı kadarını teminat olarak herzaman bırakırım. Biraz garanticiyi oynarım o tür durumlarda.
legendary
January 04, 2016, 02:10:26 PM
Peki hocam bu işi en iyi nerede öğrenebiliriz durumu gayet net anladım fakat birileri kaybedicekki birileride kazanabilsin. Forex para kazanmk için kısa vadelide kötü bir araç peki uzun vadede sabırlı bekleyişlerle sonuçlar olumlu alınabilir mi? Forexle ilgili ayrıntılı bilgileri en iyi şekilde öğrenebileceğim biryer önerebilirmisiniz ?
forexte sabır paraya ne kadar ihtiyacınız olduğuna ve o paranın gözünüzdeki değeriyle orantılı bir olay ters yönlü hareketlerde marginin yani hesaptaki paranın sıfırlanmaması için teminata koyduğunuz paranın riske attığınız rakamdan çok daha yüksek olması gerekiyorki uzun vadeli işlemlerde gece rahat uyuyabilesiniz yoksa bir akşam işlemleriniz yeşillenmişken sabahında forex firmasının hesaba para yükleyin tavsiyeleriyle uyanırsınız...
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
January 04, 2016, 02:02:35 PM
Peki hocam bu işi en iyi nerede öğrenebiliriz durumu gayet net anladım fakat birileri kaybedicekki birileride kazanabilsin. Forex para kazanmk için kısa vadelide kötü bir araç peki uzun vadede sabırlı bekleyişlerle sonuçlar olumlu alınabilir mi? Forexle ilgili bilgileri en iyi şekilde öğrenebileceğim biryer önerebilirmisiniz ?
Hocam eğer sabırlı iseniz ve soğuk kanlı iseniz para kazanma olasılığınız daha yüksek. Ama aceleci ve sabırsız iseniz işte o zaman kesin kayıp yada kesin az kar olacaktır. Ama size asıl tavsiyem forex e başlamadıysanız başlamayın. Yada çok küçük bir miktar ile girin. Sonuçta bir musibet bir nasihatten iyidir.
legendary
January 04, 2016, 01:57:22 PM
Peki hocam bu işi en iyi nerede öğrenebiliriz durumu gayet net anladım fakat birileri kaybedicekki birileride kazanabilsin. Forex para kazanmk için kısa vadelide kötü bir araç peki uzun vadede sabırlı bekleyişlerle sonuçlar olumlu alınabilir mi? Forexle ilgili ayrıntılı bilgileri en iyi şekilde öğrenebileceğim biryer önerebilirmisiniz ?
legendary
January 04, 2016, 01:45:39 PM
forexe yeni başlamak isteyenlere önerim hiç başlamaması, eğer başlandıysa da hemen işlemleri kapatıp forexteki parayı banka hesabına toplanmasını tavsiye ediyorum, doviz altın vs. gibi az riskli doğru tercihlerde iyi kazançlı yatırım yöntemlerine yönelmesi çoğumuzun ana tavsiyesi olacaktır.
Niye diyeceksiniz. Arkadaşlar kısa sürede para kazanma çabası ve hırsıyla kısa sürede para kaybettiğiniz zaman o paranızı tekrar alma hırsıyla boğuşacaksınız tekrar tekrar fonlama yaparak hem kaybınızı büyüteceksiniz hemde hırsınız artacak paranızı doğru şekilde yönetme eğiliminden gittikçe uzaklaşacaksınız.

özetle "Zararın neresinden dönersen kârdır."
legendary
January 04, 2016, 01:01:17 PM
Forex hakkında şu 2 gündür aşırı derecede duyum alıyorum. İlk çıktığı dönemlerden az çok bilgim ve araştırmam var. Bu camiyada forexle ilgilenen iyi derecede bilgisi olan arkadaşlarımdan yardım talebinde bulunuyorum. Bu forexin artısı eksisi doğrusu yanlışı nedir ne değildir ? Dışarıdan bakıldığı gibi mi? Forexle ilgili bilgilerinizi örneklerlede anlatırsanız çok sevinirim.
Pages:
Jump to: