Pages:
Author

Topic: Forkdelta Kullanımı - page 3. (Read 624 times)

member
Activity: 658
Merit: 42
Graphic Designer
April 27, 2019, 05:21:47 PM
Hocam eline sağlık güzel bir konuya değinmişsin ama sana söylemem gerekir ki, böyle bilgilendirme konuları ya da kullanım rehberleri hazırlıyorsan muhakkak görseller konu içeriğinde görünmeli. Mutlaka foto ekleyemediğin için böyle oldu diyeceksin, haklısın benim de başıma gelmişti. Sana tavsiyem, https://www.resimag.com/ sitesine yüklediğin görselleri buraya eklersen sorunsuz olarak görüntülenir ve konuya olan ilgi artar.. Bence bir dene..
full member
Activity: 1120
Merit: 200
Turkish Translator
April 27, 2019, 02:38:30 PM
Ödüller dağıtıldıktan sonra çoğu katılımcı forktan satıyor, ben de donanım haber ölücüsü gibi saldırıyorum, çok güzel paralara iyi tokenler denk gelebiliyor.
member
Activity: 630
Merit: 37
April 27, 2019, 02:22:52 PM
forkdeltadan ico coinlerini bounty coinlerini topluyorum genelde ölü tokenlere genelde 0.1 eth atıyorum bazen hiç beklemediğim token 10x 20x bile veriyor
uzun zamandır kullandığım güzel ve kaliteli bir dex fakat sanırım zamanla binance dex bunlardaki hacimi tamamen öldürecek
member
Activity: 269
Merit: 20
April 27, 2019, 02:12:42 PM
Genelde ölücülerin bitik fiyata ico lardan kazanılmış tokenleri almak için çok düşük fiyatlar kurduğu platformdur. Ayrıca bugüne kadar aradığım fakat platformda olmasına rağmen hiö bir tokeni bulamadım bana çok karmaşık geliyor forkdelta
jr. member
Activity: 252
Merit: 2
April 27, 2019, 10:55:33 AM
Ethereumun kaliteli, limit istemeyen hacimli dex'lere ihtiyacı var. Forkdelta, etherdelta bence bu boşluğu tamamlayamıyor.
full member
Activity: 742
Merit: 112
April 27, 2019, 10:49:10 AM
ölü fiyata tokenleri alma pazarıdır kendisi. hani tokeni ucuz maliyetten aldınız, kardasınız hiç kimlik vs, üyelik gerektirmemesi yani tamamen merkeziyetsiz olması açısından cezbettiği de açık. bir kaç kere kullandım gayet sorunsuz site.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
April 27, 2019, 09:46:30 AM
Ben forkdelta ya da etherscan üzerinde görünmeye tokenleri deltabalance sitesinden kontrol ediyorum. Orada; listelenmemiş olanlar da, listelenip de borsalara girmeyenler ya da scam işaretlenmiş olanlar bile görünüyor. Nelere sahip olduğumuzu anladıktan sonra da contract adresleri ile forkdelta'ya eklemek mümkün oluyor.
jr. member
Activity: 79
Merit: 3
April 27, 2019, 07:31:45 AM
Yazıyı ilk yazdığımda hiç olumlu veya olumsuz tepki gelmemişti . Detaylı anlatamadığımın farkındaydım ama yine de canımı sıkmıştı bu durum , uzun zamandır siteye giriş yapmıyordum ve şimdi baktım 20 tane çabamı takdir eden yazı var , herkese teşekkür ediyorum gerçekten böyle şeyler insanı mutlu ediyor .
copper member
Activity: 196
Merit: 1
February 05, 2019, 07:30:13 AM
başarılı bir anlatım olmuş. özellikle yeni başlayanlar iin epey karışık ve en kötüsü epey tehlikeli bir borsa. yanlış iş emirleri gözün yaşına bakmaz ve gerçekleşir, geri dönülmesi mümkün değildir.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
February 05, 2019, 01:29:57 AM
Dostum çabalamışsin bravo ama YouTube da videoları var. Türk e anlatım videoları. Resimlerden daha açıklayıcı. Yine de eline sağlık.
full member
Activity: 966
Merit: 142
February 05, 2019, 01:13:36 AM
Forkdelta com eskidi,  guncellemeler çağın gerisinde kaldi.  Köhne yavaş bir o kadar da az kişi kullandigi icin hacimde olmuyor artik.  Sadece ilk cikan tokenlari almak veya satmak icin giriyorum cok nadir.  Piyasa bu haldeyken yeni tokenda cikmiyor,  velhasıl forkdelta bitmiş.
jr. member
Activity: 406
February 04, 2019, 01:47:34 PM
Stellarport farklı bir platformda olmasına rağmen arayüz olarak da kullanım olarak da daha iyi. Forkdeltanın da aynı kolaylığa sahip olmasını umuyorum. Çok detaylı ve güzel bir paylaşım yapmışsınız ben dahil bir çok kişiye çok faydalı oldu teşekkürler.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
January 31, 2019, 08:26:00 AM
Zamanında iyi kazandırıyordu 1e alıp 10'a satımlarda. Uzun zamandır girmiyordum bugün bir vesileyle uğrayayım dedim de grm ilerleme yok arkadaş. O kadar da hacim var aslında iyi kötü... Siteyi geliştirir insanlar biraz yaa. Aynı şekilde duruyor. Eskisi gibi ciddi takip gerekiyor mu acaba kazanç için, vaktim olmadığından bakamıyorum. İCOlar sonrasında buraya çok ucuza düşenleri toparlayıp köşe olanlar az değil buralarda. Ama şimdi var mı fırsat bilmem...
jr. member
Activity: 257
January 31, 2019, 08:05:44 AM
Teşekkür ederim güzel bir konu olmuş elimde forkdeltada işlem gören tokenler vardı bu yazı bana yardımcı olabilir.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
January 30, 2019, 12:53:22 PM
Paramızın nasıl kaybedilmeyeceğini anlatan faydalı bir başlık bir zamanlar AirDrop’lar ile ilgilenirken forkdelta değil de etherdeltada 2 ethereum çalınmıştı çalınmıştı diyorum çünkü bence hırsızlıktan hiç bir farkı Yok bu borsanın sonra bir daha da uzak durdum
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
January 30, 2019, 11:44:17 AM
Arkadaşlar neden bilmiyorum bazı tokenlere arama kısmında arayarak ulaşılmıyor , bu tokenlerin kontrat adreslerini bulup arama çubuğuna örneğin şu şekilde yapıştırıp ulaşabilirsiniz

Etherscan tarafından onaylanmamış tokenler listede gözükmüyor diye biliyorum ama daha detaylı bilgisi olan varsa lütfen belirtsin

Kesin bir bilgim yok ama, Etherscan ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü etherscanda gözüküp orada gözükmeyen tokenler var. Geçenlerde alım yaptım ve listede gözükmüyordu.

etherscan ana listelemede görünmez birçok token. Bu konu başında anlatıldığı gibi ilgili token kontrat adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.
Ayrıca birkaç ekleme yapmam gerek. Bence gas price kesinlikle 4 gwei çok fazla. Forkdelta' yı 2 gwei ile kullanıyorum sürekli bazen 1.5 lere düşerek ve hatta 1 gwei denemişliğim de var.
Token gas limit, kilitli olma ve ya farklı bir yerde sorun yoksa 2 gwei rahatlıkla kullanılabiliyor.

Her ne kadar private key import ile daha önceleri bağlanmış olsam da nacizane tavsiyem chrome yada firefox kullanın ve metamask eklentisini edinin. Metamask eklentisi üzerine yani bilgisayarınız üzerinde eklenti üzerine sadece private key giriyorsunuz ve bu gibi dexlere metamask ile doğrudan siteye private key paylaşımı yapmadan bağlanabiliyorsunuz.

Kimseye ve hiçbir siteye private key vermemenizi şiddetle tavsiye ederim.

1 gwei kullanabilmenizin sebebi forkdeltanın eskisi kadar hacmi olmamasından kaynaklanıyor. Çok yoğun zamanlarını bilirim, 16 gwei bile yemiyordu alım satımda. Aceleniz olmadığı sürece yada anlık alım satım yapmayacağınız zaman düşük gas tercih edilebilir.
member
Activity: 612
Merit: 10
January 30, 2019, 10:54:03 AM
Fork delta bir kac kere kullanmayı denedim ama klasık borsaya alısan benim gibiler için gercekten karısık. Birde sahte kontratlar olabiliyormus bazen ona cok dikkat etmek lazım. Bu detaylı yazı için tesekkurler. Bos bir zamanda burdakileri uygulayarak bir deneme daha yapayım bari Smiley
member
Activity: 561
Merit: 11
BNBTiger ! Fierce. firm. Victory.
January 30, 2019, 09:27:38 AM
Fork delta genel olarak henüz borsaya girmemiş olan tokenlerin ticaretinin yapışdığı bir platform etherdelta da aynı şekilde tabi piyasada olan tokenlerde var.
jr. member
Activity: 126
January 29, 2019, 12:27:33 PM
Bir zamanlar Bounty ve Airdropların en iyi hacimlendiği Borsaydı.Tabi eskiden ForkDeltada yoktu.O zaman EtherDelta olarak devam ediyordu.
jr. member
Activity: 378
January 29, 2019, 08:54:00 AM
Forkdelta - Etherdelta gibi merkeziyetsiz borsalarda hacimler düşük olduğu için tokenler öldü fiyatına el değiştirebiliyor. Henüz biten icoların çoğu tokenini icodan çok daha düşük fiyatlara buralardan toplayabilirsiniz. Tek bilmeniz gereken toplayacağınız tokenin kontrat adresi.
Pages:
Jump to: