Pages:
Author

Topic: forum ağzına kadar kahpe dolu - page 2. (Read 789 times)

member
Activity: 108
Merit: 14
ROBOTINA
October 26, 2017, 07:53:30 AM
kesinlikle haklısın hocam, bu gibi tipler yüzünden insan bişi yazmaya çekiniyor. şimdi dengesizin birisi gelecek sinirimi bozacak diye.
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
October 26, 2017, 07:48:41 AM
Hayırdır olay ne? Sonuçta herkes anne karnında öğrenmiyor herşeyi. Araştırma okuma lazım bunun için de soru yöneltecek arkadaşlar olacaktır illaki ama küçümsemek yalnış. Bilmiyorsan bile ufak bilgiler ile aydınlatabilirsin karşındakini.

ben de onu diyorum canım kardeşim , ben de onu diyorum .
full member
Merit: 100
DIWtoken.com
October 26, 2017, 07:45:13 AM
Hayırdır olay ne? Sonuçta herkes anne karnında öğrenmiyor herşeyi. Araştırma okuma lazım bunun için de soru yöneltecek arkadaşlar olacaktır illaki ama küçümsemek yalnış. Bilmiyorsan bile ufak bilgiler ile aydınlatabilirsin karşındakini.
full member
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
October 26, 2017, 07:42:57 AM
 görüyorum millet başlık açıp efendi gibi soru soruyor , bişeyler duymak istiyor .

yardımcı olanlara , aklındakini iyi kötü paylaşanlara teşekkür ediyoruz , zurnasını boynumuza kravat yapıyoruz

ama paragraf paragraf yardırıp anasının karnından bilerek doğmuş gibi davranan orospu çocuğu lordlar var aramızda .

bu amına koyduklarım gelirler , bi sike derman olmazlar , efelenir giderler başlıktan

başlığı açan bi soru sormuş , efendi gibi sormuş adam , ama iyi ama kötü , ama googledan bulabileceği ama bulamayacağı bişey , ama bu 'lord' orospu çocukları için alfabenin ilk harfi kadar kolay bişey .

benim taktığım yer , be amına koyduğum , bişey demeden geçmek varken , adamların gelip şevkini kırıyolar . özelden konuşuyorum insanlarla , daha 2 3 gündür bakan adamlarla , millet başlık açmaya çekiniyo lan .

burası güya milletin birbirine yardımcı olması yol göstermesi gereken ortam , ama herkes birbirinden daha iyi bildiğini ispatlama peşinde.

Pages:
Jump to: