Pages:
Author

Topic: Forum Niclerinin Sizde yaptığı Çağrışım/lar - Mizah Amaçlı - page 2. (Read 330 times)

hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Valla abi çalışkan öğrenciliğimiz mi kaldı mezun olduk mezuuuun Cheesy Mezun öğrenci müzmin işsiz diyelim Cheesy Senin listeden giderek ben de burada aklıma gelenlerin kulaklarını çınlatayım Smiley

Bthd - Gandalf -"Kriptocular tamahkardır.”

EFS - NFS oyununu andırıyor ister istemez o ses benzeşmesinden birde Walter White- "-Say my name! + EFS! -You goddamn right!"

eightdots - Akademisyen - "Rivayete göre coinleri ufak kağıtlara yazarmış ve havaya atarmış masanın üstüne düşenlere yatırım yaparmış Cheesy"

gospodin - Ramiz Karaeski - "Boğa sezonunda kayıp yaşamış bir trader, artık eskisi gibi değildir!"

Jossque - Namı değer Jordan Belfort - "İnsanların beni kazandırdıklarımla yargılamasını asla istemem, onların benim kaybettirdiklerimle yargılamalarını isterim. Zira pek kaybettirmem!"

mandown - Masa 5'i yarım saat yerine 1 saat uzatan reis Smiley - "Rivayet o dur ki internet cafesinde bitcoin kullanan çocuklara %10 ekstra süre tanımlarmış Cheesy "

mhanbostanci - Sevdiğimiz bir abimizdir her ne kadar tanışmayıp pek sohbet etmesekte pek yorum yapamıyorum.

meser# - https://www.youtube.com/shorts/ABU1YTFubFM

MK-74 - Yanlış anlama hocam küfürbaz haydo geliyor aklıma hep nickini görünce MK'mun 74'ü diye okuyasım geliyor Cheesy

RaltcoinsB - Behzat Ç Cheesy Hatta nicki RaltcoinsC yapacakken yanlışlıkla eli B'ye çarpmıştır Cheesy

Trendcoin - Saygı duyduğumuz bir abimiz.

Vispilio - Tarkan bir ara avatarı ve farklı platformlar için Kurt imgesini sıkça kullanınca kurtları bu kadar seven bi Tarkan vardı o gibi! " Kim düşürdü bu piyasayı kurt? +Hav hav -Hain CZ!"

W Jr. -  Iron Man geliyor malum Jr benzeşmesi "I am inevitable for coiiiiins" repliği en sevilen repliklerde ilk 3'te

ZekiBeyy - Gönülden sevdiğim bir hocamdır bir ara güzel puzzle belasına düşmüştük özel mesaj yoluyla Cheesy

@Silence Scream: Çığlık Reyiiiiiiiiz

@ajanwalker: Walker 007 Walker Cheesy

Adını yazmadığım arkadaşlar lütfen alınmasın kırılmasın. Ciddiye almayın mizah amaçlı konudur gülmek iyidir Smiley (Yatırım Tavsiyesidir)
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Doğruyu söylemek gerekirse listede trendcoini troll olarak görmüyorum çünkü o sadece çoğu kişiye muhalif olduğu için öyle zannediliyor buradan muhalif bir kişiliği alıp çoğunluğun zıt düşünceye sahip bir foruma konulmasında da karşı taraf troll değildir kendine göre her iki tarafta doğrularını savunuyor bu anlamda tartışmaları okumak bana keyif bile veriyor diyebilirim

Benim aklıma gelenler tabi forumun gurusu Türk bölümü için Bthd, EFS adı üstünde moderatör buranın şerifi gibi denetim mekanizmasının elinde olduğu, hiç kolay işi olmayan çoğu mesajı inceleyip kaldıran veya doğru yere taşıyan bir yönetici

Vispilio kurt sembolünden dolayı bende hep ülkücü gibi olduğunu düşündüğüm milliyetçi bir kişilik çağrışımı yapıyor
Gospodin efsanesini unutmamak gerekiyor genelde shitcoinlerin kralı açtığı başlıklar çok kazandırdı zamanında özellikle Raca bir efsane oldu
Halloween, bitcoin satın altın alın bitcoin ölecek bitecek vb karamsar biri
Mandown internet kafesi bir kripto ilgilisi ayrıca AirDrop’ları takip ediyor
Jossque efsane bir araştırmacı
Mk-74 yazılarını Jossque ye benzettiğim tarzda iyi bir kripto araştırmacısı
W Jr rütbe atlayan veya yakın üyeleri tespit eden buna çalışan birini çağrıştırıyor
Mhanbostanci (Twitter’a girip baktığım) gerçek adını şak diye buraya yazan ender kişiliklerden bir de Waves, Unify dönemleri vardı onlar direkt canlanıyor kafamda
Eightdots anketçi aynen
Meser# azmine ve yaratıcılığına hayran kaldığım bir arkadaşımız
Püsür gamer, nba ilgilisi
SUPERSAIAN sanırım Counter oynuyordu bir ara forumda yazmıştı maçlarını falan
Verbakalim yüksek lisans öğrencileri olan yaşlı bir baba ve abimiz
Bobita forumdaki abilerimizden başka birisi
Totti67 ekonomi bölümünün gediklisi
Bir tane nargileci arkadaş vardı ismini hatırlayamadım onun da kafesi vardı
Lachrymose zamanı pek olmadığı için yazamayan geçen boğaların kralı
Geçmiş dönemden iz bırakanlar ise :

Deathwing mi ne vardı, bitlikoyun çevirisiyle akılda kalıcı, Alp ışık ilk kripto ile tanışmama vesile olanlardan birisi forum hesabı da vardı, AlyattesLydia diye bir arkadaş vardı, Kalemder üstat vardı, Blacknavy vardı merit kaynağımızdı sağolsun çoğu kişiye yardımı dokunmuştu, Otto diesel nickini hatırlıyorum bir de bir döneme damga vuran küfürbaz bir arkadaş vardı banlandı sonra Japon ismine benzer bir nicki vardı herhalde ha Hirozaki mi neydi galiba

Onun dışında da eminim çoğumuza bir şeyler çağrıştıran nickler var ama dediğim gibi forum tamamen farklı bir kültür herkesin farklı işleri herkesin farklı ilgi alanları var

Biz ise her şeyiyle bir aile olduk iyi çocuğu da var bu ailenin kötü çocuğu da ama biz biriz bunu unutmamak lazım sevgilerle

Edit yanlış Nick yazdıysam kusura bakmayın örneğin a kişisinin nickini b kişisi diye yazdıysam kötü hafızamdandır yani biri çıkıp lan ben oyuncu değilim bana gamer demiş derse benim yanlışımdır Grin
hero member
Activity: 1218
Merit: 877
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Alınmaca gücenmece olmasın arkadaşlar tamamen mizah amacıyla bu konuyu oluşturuyorum, havamız değişsin biraz da tebessüm edelim. Forumda konu açanlardan yorum yapanlar akılda kalanlarla o kişi hakkında şu lakabı yakıştırıyorum dediğiniz illaki olmuştur bende bunu toparlayıp aklıma gelenlerden  bir kaçını yazıyorum bakalım kim kimin hakkında ne düşünüyor Smiley Herkesi yazamayacağım belirgin olarak aklınıza gelenleri sizde paylaşırsanız sevinirim hemde benim için ne düşünüyormuşsunuz bunu öğrenmiş olurum Smiley

Bthd - Bilge

EFS - Patron

eightdots - Anketçi (Az anket doldurtmadı bize Smiley)

gospodin - Semt abisi (kabadayısı)

Jossque - Yatırım Danışmanı

mandown - Asabi

mhanbostanci - Güvenlik

meser# - Çalışkan Öğrenci

MK-74 - SPK Yine halka arz var Smiley

RaltcoinsB - Dağılın ben polisim Smiley

SUPERSAIAN - e-Sporcu

Trendcoin - Troll  (sanırım benim için kendiside aynı şeyi düşünüyordur, şaşırmam Smiley)

Vispilio - Ceo

W Jr. -  Teknik Direktör

ZekiBeyy - ?

Adını yazmadığım arkadaşlar lütfen alınmasın kırılmasın. Ciddiye almayın mizah amaçlı konudur gülmek iyidir Smiley (Yatırım Tavsiyesidir)

Pages:
Jump to: