Pages:
Author

Topic: Foruma Hoşgeldiniz! Kendinizi Tanıtın - page 31. (Read 314348 times)

full member
Activity: 1302
Merit: 115
Pepemo.vip
Merhaba ben Hüseyin, Van'da yaşıyorum. Arkadaş yönlendirmesiyle özellikle son bir aydır Bitcoin ile ilgileniyorum. Bu forum bana çok şey katacak, şimdiden tüm paydaşlara teşekkürler   Smiley
member
Activity: 112
Merit: 10
Herkese selamlar

Bilgisayarla ilk tanışmam bundan tam 20 yıl öncesine dayanıyor, bunca yıllık süre içerisinde hep aktif olarak hayatımın ve işimin bir parçası oldu tabiki evlenip çoluk cocuğa karışıncaya kadar Smiley tabi bu zamanın Bitcoin in çıkışına denk gelmesi kaderin ayrı bir cilvesidir ( hay aksi...) üstelik elimde kulanabileceğim 8-10 son derece güçlü bilgisayarlar, serverlar, soğutmalı sistem odaları, fiber internet varken ( burdan BTC pişmanlıkları konusuna gönderme yapmış olayım) ... şuan finans sektöründe çalışıyorum yaklaşık 15 gün önce mesai arkadaşım zorla bana poloniex hesabı açıp 0,23 BTC transfer etmesiyle boş zamanlarımda alım yapıp emirleri girmeye başladım. iş gereği alım satım konularına hakimim ama altcoinlerdeki düşüş ve yükselişi görünce inanın üniversiteden kalma ders kitaplarımı, ödev ve tezlerimi çıkarıp yeniden okudum, ben mi unuttum acaba diye kendimden süphelendim  Smiley bugün 0,23BTC sini 0,33 BTC olarak kendisine yolladım. haftalık %2-%7 büyüme oranıyla ( taminim) yola çıkmış bulunuyoruz. Herkese başarılar
member
Activity: 67
Merhaba izmirliyim 4 aydır btc ve altcoinler ile ilgileniyorum. Genel olarak forumda daha çok okuyucu durumundayım, kazma işi bana göre olmadığını anlayıp hiç bulaşmadan direk forum üzerinden btc satın, alıp sonrada poloda hesap oraya aktarıp alım satım yaparak 3 aydır öğrenmeye çalışıyorum Smiley sağolasun forumda zaten soracağım çoğu şeyde sorulmuş bana okuyup hazıra konması kalmış Smiley
member
Activity: 70
İlk çıktığı zamanlarda konuyla tanışıklığı olan, sonra bundan bir sonuç çıkmaz diyip 1 btc 2.700 USD'lere çıkınca geri dönüp, artan bilgi yığınını hatmekle uğraşan ve bir daha aynı duruma düşmemek isteyen ben, selamlarımı gönderiyorum Smiley
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
Merhaba, adım Mitat, 24 yaşındayım. Balıkesir' de ikamet ediyorum. Herkese bol kazançlı günler.
member
Activity: 522
Merit: 13
merhaba samsundan aranıza katıldım bende.. siteyi bir süredir dışarıdan takip etmekteydim, bitcoin dünyası çok derin ve karmaşık, çokta cahil saymamama rağmen kendimi hala birçok şey karışık benim için. üstatlardan çok şey öğreneceğiz inşallah bu dünya hepimize iyi fırsatlar sunar. saygılar...
newbie
Activity: 22
Merit: 0
Merhaba, adım Tamer, 45 yaşındayım. Adana' da ikamet ediyorum. Kriptopara konusunda fena halde yeniyim. Herkese huzurlu forumlar dilerim.
full member
Activity: 448
Merit: 107
Merhaba arkadaşlar.

BTC dünyasına giriş yaptık Smiley

Forum çok yararlı, istifade etmeniz temennisiyle bol coinler Smiley
full member
Activity: 602
Merit: 122
Bitcoin ile şirketimizin bilgisayarına bulaşan bir virüs ile tanıştım, şifrelenen verileri açmak için 0.4 btc satın alıp açtırmak için gönderdik sonradan araştırınca dikkatimi çekti ben de al sat yapmaya başladım Smiley
full member
Activity: 260
Merit: 102
BitCoin'i 500TL civarındayken duymuş ama "treni kaçırdık artık" vizyonsuzluğuyla bugün kafamı taşlara vuran bir bireyim. Bu vizyonsuzluğu tekrar etmemek için buradayım =)
newbie
Activity: 4
Merhaba. Bitcoin olayı bana hep çok ütopik gelmiştir. Şimdi ciddi ciddi merak sardım bakalım.
newbie
Activity: 24
Merhaba arkadaşlar,

İzmir'de yaşıyorum. Her ne kadar yeni üye olmuş olsam da uzun süredir forumu okuyucu olarak takip etmekteydim. Son 2 aydır "BTC to the moon" Wink olayıyla birlikte popülaritesinin artmasıyla aktif olarak üye olmaya karar verdim.

Burada çok değerli arkadaşlar ve üstadlar ile tanışacağımı umuyorum. Bilgi paylaştıkça çoğalır ilkesiyle elimden geldiğince katkıda bulunmaya çalışacağım.
Herkese selamlar ve saygılar.
full member
Activity: 532
Merit: 100
öğrenmek ve incelemek için buradayım merhaba
newbie
Activity: 1
mehmet tokmak balıkesirliyim. balıkesir de bit coin ile ilgilenen arkadaşlar varmı?
EFS
staff
Activity: 3668
Merit: 2056
Crypto Swap Exchange
Bitcointalk forumuna yeni üye olan herkes, foruma hoşgeldiniz. Bu başlık altında kendinizi tanıtabilirsiniz.

Forum kuralları: Spam, flood, referans linkleri, trollük, konu dışı cevap vermek, uzun alıntı zincirleri yapmak, tamamı büyük harfle yazmak, gereksiz büyük fontlar kullanmak yasak. Geri kalan (neredeyse) her şey serbest.

Yeni Üyeler İçin Hızlandırılmış Forum Turu

Forum Hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Pages:
Jump to: