Pages:
Author

Topic: Forumda en sağlam fonlar hangileri - page 2. (Read 2030 times)

legendary
Activity: 3136
Merit: 1516
January 18, 2017, 08:46:08 AM
Forumdaki en sağlam fon guwera'nın fonudur.
Bu işi çok profesyonel ve makul rakamlarla yapıyorlar.
Belki benim kadar yüksek kar dağıtmıyorlar ama, çok yüksek rakamlara da hizmet verebilirler gibime geliyor. 1000 btc'e ulaşırlarsa şaşırmayın 2017 sonunda Smiley

Bob'a katılıyorum. Benim düşüncem de bu yönde. Bu nedenle ben bitcoin portföyümü şu aynı şekilde fonlara dağıtmış durumdayım.
yatırım miktarı olarak sıralamam gerekirse cryptomerian, çakır, joly,  bob, leonar, ingiltere diye gidiyor benim listem.
birde imza geliri ile bitshares ve monero biriktirme arızam var.
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
January 18, 2017, 08:09:37 AM
BTC el yakiyor su anda ) biraz duserse fon sayisi ve katilimlar artar diye dusunuyorum.
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
January 18, 2017, 08:04:12 AM
Forumdaki en sağlam fon guwera'nın fonudur.
Bu işi çok profesyonel ve makul rakamlarla yapıyorlar.
Belki benim kadar yüksek kar dağıtmıyorlar ama, çok yüksek rakamlara da hizmet verebilirler gibime geliyor. 1000 btc'e ulaşırlarsa şaşırmayın 2017 sonunda Smiley
hero member
Activity: 700
Merit: 553
January 18, 2017, 07:35:48 AM
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi Türkçe forumda birçok fon yöneten arkadaşlarımız var, ben şahsen bizzat, bobmarley , leonar, guwera'nın cryptomerian ve ingiltere nin fonunda btc lerimi değerlendiriyorum.Arkadaşları gayet başarılı buluyorum.

Sizlerin bu fonlarla ilgili görüşleri nelerdir ? Yabancı forumda kullandığınız fonlar varmıdır ?

Görüşleriniz BTC e yeni girmiş ama al sat yapmayı henüz bilmeyen, btc lerini değerlendirmek isteyen herkes için değerli olacaktır diye düşünüyorum.

Özellikle cryptomerian yöneticisi @guwera bizleri aydınlatabilir çünkü cryptomerian birçok farklı enstrümana yatırım yapıyor.

Pages:
Jump to: