Pages:
Author

Topic: Free Shoptan Ürün Temini ( Talep Toplama ) - page 2. (Read 2139 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Votka istiyorum

Russian Standard Vodka ya da gold ya da premium olanindan.

Nedir fiyatiniz?

baya bir içki ve tütün ürün alabilirim yer neresi nerden kargolayacaksınız

hocam beni neden alintiliyorsunuz, satici ben degilim, ben de aliciyim.  Roll Eyes
sr. member
Activity: 630
Merit: 250
Votka istiyorum

Nedir fiyatiniz?

baya bir içki ve tütün ürün alabilirim yer neresi nerden kargolayacaksınız
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
Votka istiyorum

Nedir fiyatiniz?
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Free shop'tan ürün faturalı alınır ve kargoya eklenirse + komisyon oranında sorun yaşanacağını sanmıyorum. önemli nokta kargolama şekli ve ücreti olacağını düşünüyorum. şirket olarak herhangi bir kargo şirketine üyeliğiniz yoksa ve alıcı ödeyecekse (tek bir A4 kağıdı şehirlerarası 15tl'ye gönderdiğimi düşünürsek) astarı yüzünde pahalıya gelebilir.

freeshoptan ürün pasaportla ve sınırlı sayıda alınır.ve yurtiçinde tekrar satışı için tekrar fatura kesmen,bunu yaparsanda markette satılandan daha pahalıya satman gerekir kar etmen için .

zamaında host (steward) bir arkadaşım cok ugrasmıştı bu işlerlede odan biliyorum Smiley
sr. member
Activity: 387
Merit: 252
Free shop'tan ürün faturalı alınır ve kargoya eklenirse + komisyon oranında sorun yaşanacağını sanmıyorum. önemli nokta kargolama şekli ve ücreti olacağını düşünüyorum. şirket olarak herhangi bir kargo şirketine üyeliğiniz yoksa ve alıcı ödeyecekse (tek bir A4 kağıdı şehirlerarası 15tl'ye gönderdiğimi düşünürsek) astarı yüzünde pahalıya gelebilir.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
hocam cok tehlikeli iş sana soyliyim.
bu ulkede her turlu pisliği yapabilirsin ama alkolden vergiyi kaçırdıgın anda bitirirler seni.
ulkenin ayakta kalmasının sebebi şu an alkol ve sigaradan alınan vergi.
alışveriş yaptıgın adamlardan biri aldıktan sonra kıllıgına ble şikayet etse işin içinden cıkmazsın.
kaldı ki butun bilgilerin alıcıda olacak.yol yakınken vazgeçmeni tavsiye ederim.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Tütün ürünlerinde sorun çıkmaz da aklıma free shop diyince viski, tekila, vodka veya parfüm geliyor. Bunlarda sıvı olduğu için kargoda sorun çıkma problemi var. ( kırılma dökülme gibi )
full member
Activity: 240
Merit: 102
yaptığınız işlemi isterseniz hocam bir daha değerlendirmeye alın.

kargoda olası bir durumda fatura fiş gösterilmez ise kaçakçılık şube ile başınız derde girebilir.

teşekkürler.
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Free Shoptan genellikle İçki ve Sigara , Puro satışı yapmayı düşünüyorum. Genellikle TR de satışı bulunmayan ürünler için talep geleceğini düşünüyorum.
Ürünlerin Fiyatları Hem Türkiye de ki fiyatlardan uygun olacak hemde Kargo ile kapınıza teslim olacaktır.

Şimdi fiyatlar net oluşmadığından almayı dusunebileceginiz markaları ve ürünleri iletebilirseniz bir liste çıkarmayı düşünüyoruz
Pages:
Jump to: