Pages:
Author

Topic: Friends: The Reunion - 27 Mayıs 2021 yayında - page 2. (Read 189 times)

sr. member
Activity: 1442
Merit: 445
Chainjoes.com
Adını duydum ama hiç izlemedim. Hatta geçen gün eskiden izlediğim dizilere baktım. Hayat ağacı ( generations) YouTube dan bir bölüm açtım ve hey gidi günler dedim. Sonra yalan rüzgarı'na geçtim..
İlk fırsatta Friends izleyeceğim. @phi hocam bu kadar beğenmiş bir de ben bakayım.
legendary
Activity: 2058
Merit: 1030
Benim gibi yabancı dizi kültürü olmayan bir adam bile Friendsi duyduysa zaten efsanevi bir dizi olduğunu gösteriyor anlamadığım başka oyuncularla tekrar mı çekilecek aynı oyuncularla kısa bir bölüm mü olacak
full member
Activity: 1386
Merit: 160
Vay be kaç sene geçmiş üzerinden gerçekten de. How I Met Your Mother ile çok kıyaslanan bir diziydi. Fakat ikisinin de kendine göre ayrı bir güzelliği var bana göre.
hero member
Activity: 1232
Merit: 953
Sonuna kadar gayet iyi hissetmiştim ve özel bir bölüm olmayacak dedin ya hocam aldın eline pıçaaa sapladın galbime galbime Cheesy En son bu kadar heyecanlandığımda bir Grup Vitamin-İsmail 2'nin klibini ve bir de Prison Break'in yeni sezonunun fragmanını gördüğümde yaşamıştım.

Dizinin yönetmenlerinden Jimmy Burrows, dizinin çekimlerine başlanmadan hemen önce, diziyle ilgili içinde bir his olduğu için oyuncuları hep birlikte bir Las Vegas tatiline götürdü ve orada oyunculara “bu ünlü olmadan önceki son tatiliniz” dedi. Courteney Cox ise, bu tatile giderken “phalange”sinin eksik olup olmadığından emin olamadığımız uçakta çekilmiş bir fotoğraflarını “Vegas’a gittiğimiz ve F.R.I.E.N.D.S olduğumuzu henüz kimsenin bilmediği bölümden bir kare” notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Şu kısımı yeni öğrenmiştim instagramda dolanırken.

Alıntı:https://filmloverss.com/friends-hakkinda-mutlaka-bilinmesi-gereken-15-detay/
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Friends benim açıkara en favori dizimdir. Yıllardır kaç tekrar izlemişimdir bilmiyorum, canım sıkıldığında açar rastgele bir bölüm izlerim. 1994-2004 arası fırtınalar estiren dizinin sonunda özel bir bölümü yayınlanıyor.

Fragmanı şuradan izleyebilirsiniz:
https://www.youtube.com/watch?v=fnQVoYNy6W8

Yıllar hiç acımamış oyunculara. Dile kolay 2004'te son sezonu yayınlanmış. İlk sezonu üstünden 27, son sezonu üzerinden 17 yıl geçmiş. Şöyle de bi caps yapmışlar hatta Cheesy

Özel bölüm bir dizi bölümü olmayacak, oyuncuların sohbet edeceği, konuk oyuncuların olacağı bir sohbet bölümü olacak aslında ama bunu görmek bile çok iyi geldi. Benim gibi Friends severler varsa müthiş bir haber.
Pages:
Jump to: