Pages:
Author

Topic: ftt'nin durmak bilmeyen yükselişi - page 2. (Read 214 times)

legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
November 10, 2023, 04:40:03 PM
Herifler 5 dolardaki 800.000 usdyi sadece 3 saniyede topladı Cheesy
member
Activity: 692
Merit: 50
November 10, 2023, 03:58:32 PM
Nasıl ileri tarihli alım? anlamadım

Fiyat 3.64$ sanıyordum. Hocam yükselmiş. Anlık fiyattan almışlar o zaman:)
legendary
November 10, 2023, 03:35:50 PM
Nasıl ileri tarihli alım? anlamadım
member
November 10, 2023, 03:32:56 PM
Uzun zamandır nokta atışı yapıyorduum bunda mcap vs inceledim ama yok abi spot tahta vadeli yok birşey yok milyonlarca dolar direk tahtada emir var kesin bugün yarın arkasından birşey çıp bunun fiaytını ciddi anlamda yukarı kaldırırlar.

Gas gibi tokenları marjin ve vadeliden borç alıp her türlü yüklü yukarı kaldırıyorlar  sırf bugün düşüşte short açayım dedim güzelde yakaladım ama -%2 funding fee emaili gelince tahtada durmanın anlamı olmadığını anladım bir an şok oldum

Geçenlerde bir eleman diyordu bi tane tokenın tahtasını tuttuğunu söylemişti (kanıtlı) o ara millete aldırdı kar alan aldı. Eleman tahtayı bir bıraktı takkkkk tahta kıpkırmızı.

Şuan tahtada ucuz kalan adı bilinen coin ve tokenların tamamını en az 2x olmak şartıyla yukarı kaldırıyorlar. Ufak bir arkadaş grubum var nelerin yürüyebileceğini az çok tahmin etmeye çalışarak mal alıyoruz. Hiçbirini'de hodl'luk almıyorum soğuk cüzdana attığım ürünler başka.

Şuan 36.000 seviyesinde yüklü long pozisyon olduğunu biliyorum. En azından altlara girerken ona bir miktar güveniyorum.

Herifler sport tahtada 4.20'de bekleyen 320.000 usdlik satışı aldı.

ileri tarihli alım mı oluyor?
legendary
November 10, 2023, 03:19:48 PM
Uzun zamandır nokta atışı yapıyorduum bunda mcap vs inceledim ama yok abi spot tahta vadeli yok birşey yok milyonlarca dolar direk tahtada emir var kesin bugün yarın arkasından birşey çıp bunun fiaytını ciddi anlamda yukarı kaldırırlar.

Gas gibi tokenları marjin ve vadeliden borç alıp her türlü yüklü yukarı kaldırıyorlar  sırf bugün düşüşte short açayım dedim güzelde yakaladım ama -%2 funding fee emaili gelince tahtada durmanın anlamı olmadığını anladım bir an şok oldum

Geçenlerde bir eleman diyordu bi tane tokenın tahtasını tuttuğunu söylemişti (kanıtlı) o ara millete aldırdı kar alan aldı. Eleman tahtayı bir bıraktı takkkkk tahta kıpkırmızı.

Şuan tahtada ucuz kalan adı bilinen coin ve tokenların tamamını en az 2x olmak şartıyla yukarı kaldırıyorlar. Ufak bir arkadaş grubum var nelerin yürüyebileceğini az çok tahmin etmeye çalışarak mal alıyoruz. Hiçbirini'de hodl'luk almıyorum soğuk cüzdana attığım ürünler başka.

Şuan 36.000 seviyesinde yüklü long pozisyon olduğunu biliyorum. En azından altlara girerken ona bir miktar güveniyorum.

Herifler sport tahtada 4.20. usd'de bekleyen 320.000 usdlik satışı aldı. Abi neredeyse 1 yıldır bu malın fiyatı 1 doların ya altında yada o seviyelerde.
member
November 10, 2023, 03:11:37 PM
Sattığım yerden %110 yaptı ben ise kar aldım da ne oldu hiç. harika bir kar alıp çıkmıştım çıkmasam kendi boğamı yaşayacakmışım hoş aldığım karla almak istediğim altları alıp soğuk cüzdana çetim. kendimce çokta yüklü girmiştim sabah erken kalktıp karı görünce sattım 2,75'den sattım  sonra bir süre bekledi ve 2.59'lardan tekrar sepete ekledim ancak ftt tokenı olduğu için basit bir haberde yerle bir olabilir düşüncesi ile sattım. Sonrası malum.

Gas'ın sebebi upbit borsası. Önlerine ne koysalar yürütüyorlar artık sırada hangi coin olacak bakalım.

Kar cebe yakışır. En güzelini yapmışsın.
legendary
November 10, 2023, 03:00:39 PM
Sattığım yerden %110 yaptı ben ise kar aldım da ne oldu hiç. harika bir kar alıp çıkmıştım çıkmasam kendi boğamı yaşayacakmışım hoş aldığım karla almak istediğim altları alıp soğuk cüzdana çetim. kendimce çokta yüklü girmiştim sabah erken kalktıp karı görünce sattım 2,75'den sattım  sonra bir süre bekledi ve 2.59'lardan tekrar sepete ekledim ancak ftt tokenı olduğu için basit bir haberde yerle bir olabilir düşüncesi ile sattım. Sonrası malum.

Gas'ın sebebi upbit borsası. Önlerine ne koysalar yürütüyorlar artık sırada hangi coin olacak bakalım.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
November 10, 2023, 02:28:28 PM
Yolu açık olsun. Neo’nun GAS tokeni gibi yaklaşık bir 10x falan yaptırmadan durdurmazlar artık. MEXC borsasında vadelisi var ama diğer borsalarsa yok sanırsam.
Bu tarz yükselişleri acaba insanları çekmek için mi yapıyorlar bilmiyorum. Buradan boğa gelir mi bunu söylemek zor ama bence büyük bir çakış olmadan ben gelmesini beklemiyorum. Sanki insanları içeri çekmeye çalışıyorlar gibi geliyor bana hep.
legendary
November 10, 2023, 10:25:52 AM
FTX'e ait olan token günlerdir yükseliyor şans eseri 1.18'lerden yakaladım ve bu sabah harika bir kar ile çıktım ancak çıktığımdan beri yükseliyor ne mcap dinliyor ne limit buneden yükseliyor ne oluyor bilen varmı? Bu konuda herhangi bir yerde bilgide yok. Borsa açılmadan önce toplamaya mı çalışıyorlar? Eğer böyle bir bilgi varsa karı içeride bırakırım.

1 dolardan alan yoktu şimdi 3 dolara kadar 1.3 milyon dolarlık alım bekliyor saçmalığa bak abi. Hayır diyeceğimki borç alıyorlar kardeşim ne futures var ne marjin. bildiğin spot. Sabah satmasam bakiyeyi %50 den fazla arttırıyormuşum. şansıma tüküreyim.
Pages:
Jump to: