Pages:
Author

Topic: Futbolculara Yapılan LGBT Dayatması - page 2. (Read 208 times)

sr. member
Activity: 504
Merit: 324
May 15, 2023, 02:20:58 PM
Ya özgürlük kisvesi adı altında bir şeylere dayatmaları hiç güzel değil. Bir çok ülkede kol bantlarını da takmayan takım kaptanları olmuştu. Eğer LGBT için düşünce özgürlüğü ise Mostafa’nın da dini özgürlüğü ve o formayı giymek zorunda değil. Her şeyde özgürlükten dem vuran Fransa’da işte bu kadar özgür olabiliyor insan demek ki.
sr. member
Activity: 588
Merit: 365
Life is so short but wonderful.
May 15, 2023, 02:18:33 PM

Nantes'ta Mustafa Muhammed kadro dışı!
Nantes'ta Mustafa Muhammed, LGBT+ sembolü olan formayı giymeyi reddettiği için Toulouse maçının kadrosunda yer almadı.
https://www.webaslan.com/futbol/nantes-ta-mustafa-muhammed-kadro-disi-SXHBQ146303SXQ

Ben her inanca, her görüşe ve her tercihe azami ölçüde saygı duymaya çalışan biriyim. LGBT bireylere de saygı duyuyorum ama LGBT bireyleri temsil eden sembollerin herkese zorla dayatılmasını anlayamıyorum. Fransa'nın Nantes takımında forma giyen Mustafa Muhammed LGBT sembolleri içeren özel tasarımlı formayı giymeyi reddettiği için kadro dışı bırakılmış. Futbolculara neden LGBT sembolleri ile dayatma uygulanıyor? Futbolcular da karşılık olarak LGBT bireylere şut çekme, frikik atma, tık tık çekme antrenmanı dayatsa hoş olur mu? Futbol ve LGBT sembollerinin birbirleriyle ne alakası var? Başka spor organizasyonlarında bu kadar zorlama yok. Özellikle futbolu seçmişler gibi hissediyorum bazen. Neden futbol? Anlayan varsa anlatsın dinleyelim.
Pages:
Jump to: