Pages:
Author

Topic: G20 de bitti, sıradaki darbe kimden gelecek? - page 4. (Read 460 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Balina lar ne zaman hangi yöne gitmesini isterse o yöne gider diye düşünüyorum. Büyük yatırım fonlarını iyi takip etmek lazım. Güzel haberler silsilesi ile yukarı çıkartabilirler. Tabi bunun için yeteri kadar düşürmüş ve yeteri kadar toplamış olmaları gerekli. En büyük soru yeteri kadar topladılar mı?
hero member
Activity: 728
Merit: 500
MenaPay - Crypto made easier than cash
spekülasyonların bitmesini beklemiyorum sıradaki darbe amerikadan gelebilir.
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Bitcoin'in transfer ücreti düştüğü için ağlayacak kriptopara nedir? Bitcoin cash ve bitcoin gold. Bu herifler bitcoin'e daha hızlı transfer ve daha ucuz transfer amacıyla rakip olmuştu ama bugün görüyoruzki bitcoin'in transfer ücreti bitcoin cash'ın transfer ücretinden çok daha düşük dolayısıyla ağlayacak ilk kişinin spekülatör piç Roger ver olacağını düşünüyorum.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
2 aydır çektiklerimiz malum üzerine G20 korkusu sarmıştı ama kazasız belasız atlatıldı bu sene sanki. Yarın 20 si önümüzdeki günlerde olumsuz flod nerden/kimden gelecek sizce?
demir alma zamanı gelmişse bu limandan, habere falan ihtiyaç duyulmaz piyasada düzeltmeler her zaman olacak ekstra bir habere ihtiyacımız yok. hep bir suçlama veya felaket tellalığı  Cheesy
member
Activity: 392
Merit: 10
Piyasada şimdilik her şey normal gibi herhangi olumsuz bir haberde yok ,kripto para piyasasına yapılan açıklamalar iyi yönde ,tek eksik bu durumun fiyatlara yansımaması bu durum can sıkıyor.
full member
Activity: 560
Merit: 113
Bir darbe olmasa da yükselemez ki piyasada korku var, her halükarda gelece kötü haberlerin toplamı iyilerden fazla olacağı için boğa sezonu gibi bir durum olamayacak bence. Bakalım 12.000'i sağlam kırması lazım boğa için  Smiley
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
Artık piyasa güzelde iyi olur. Bıktık  artık bu piyasanın düşüşünden birazda yükseliş görmeli artık. Yapılabilecek bir dünya olumsuz haber yapıldı bitcoin için. Birde mtgox olayı var. Esas sorunda bu.
member
Activity: 336
Merit: 11
Umarim bundan sonra piyasayi durdurabilecek kimse kalmamistir. Cunku bu seneye cok buyuk deger kaybiyla basladi bir sekilde bunu telafi etmesi gerektigini dusunuyorum.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
market değeri dün en yüksek 353 milyar dolar gördüm. 349'da şu anda hep sürükleyen bitcoin oluyor kriptoları. uğraşmasalar yükselecek. problemin kaynağı 6'dan 9'a yükseldi. 15'e felan gelsin de sonra haber yayalım düşsün gitsin. inş böyle fikirler karşımıza çıkmazlar.
hero member
Activity: 910
Merit: 503
Roger Ver gelecek, transfer hızı ve ücreti konusunda bitcoin'e kafa tutarak bitcoin cash'ı çıkarttı ama lightning networkle beraber bitcoin'in transfer ücreti 5 cent oldu dolayısıyla bitcoin cash gibi artık bir kriptoparanın artık hiçbir işlevi kalmadı ve resmi olarak bir altcoin olduğunu, bitcoin karşısında duramayacağını kanıtladı.. Ben zaten biliyordumda toplulukta bitcoin'in açık kaynak kodlu ve geliştirmeye açık olduğunu anlamıştır artık.
member
yeter artık şamaroğlana döndü bitcoin artık kim ne darbe indirecekse indirsin de biz de rahatlayalım ve bir an önce toparlanmasını bekleyelim 
hero member
Activity: 1582
Merit: 520
Tether mevzunu bir ara çok öndeydi şimdi yerini G20 zirvesi aldı ama sanki bilinçli olarak tether mevzusu uyku moduna alındı ben piyasanın bir müddet bu şekilde devam ettikten sonra tekrar tether olayının hortlatılacağına inanıyorum ve umut ediyorum ki bu olay artık bir netliğe kavuşur .
legendary
Activity: 950
Merit: 1000
G20 den beklendiği gibi kötü haberler gelmedi. Hatta Bitcoin ve kriptocoin piyasasını biraz küçümsediler. Ben bu ara çalkantı beklemiyorum ve laflarını onlara yutturucasına yükseliş bekliyorum. Bakalım bekleyip görmek lazım.
member
Activity: 336
2018 yılı ilk çeyreği kripto para piyasası için son derece yıkıcı geçti ,türlü olumsuz haberler ülkelerin açıklamaları ile piyasayı resmen erittiler.Şuanda olumsuz gözüken bir durum yok fakat her an bir şey çıkarabilirler.
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Türlü bahaneler ile kripto piyasasını dibe çektiler ,G 20 zirvesi dediler , zirve de bitti , kripto piyasası için olumsuz bir karar da çıkmadı , bu dönemden sonra piyasada bir yükseliş olacaktır, umarım bahar gelir.
member
Activity: 322
Merit: 12
Ben inaniyorum ki bundan sonra tutan olmaz. Devletler bile en buyuk toplantilarinda bir karar alamadilar. Guzel gunler yakindir.
hero member
Activity: 1532
Merit: 560
Balinalar bu düşük değerleri bir gün kendi menfaatlari için pump dalgasına dönüştürecekler elbet, hep darbe değil de ara sıra güzel şeyleri de düşünelim.
Düşüş ve yükseliş için her zaman bir bahane bulunur piyasa spekülasyona çok açık o yüzden yazdıklarınızın hepsi olabilir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
artık kimse tutamaz. 15bin doları geçerse oluşan olumlu hava üzerine altcoinlere güven tazelenecek ve yatırım artacaktır. büyükler yine btc üzerine yoğunlaşıp onu daha da yukarı taşıyabilirler.

Balinaların btc savaşını izlerken biz altcoinlerde yunus dansı yapabiliriz.

umuyor ve ümit ediyoruz.

coininiz bol olsun. Smiley
member
ankette verilenlerden tether haricinin tek başına fazla bir etkiye sahip olduğunu düşünmüyorum zaten hangisi vurursa vursun bu günler geçicidir
full member
Activity: 224
Merit: 100
Valla gelen vurdu giden vurdu artık fark etmez. Bize artık olumlu haberler lazım zaten piyasa iyice b.k oldu. 2018 yılını 15.000 dolarla kapatabilelim de başka bir şey istemiyorum.
Pages:
Jump to: