Pages:
Author

Topic: G20 Zirvesinde Japonya Kripto Paralar İçin Kurallar Oluşturulmasını İsteyecek - page 2. (Read 401 times)

newbie
Activity: 196
Merit: 0
 “Esas amaç, hızlı büyüyen kripto para ve fintech sektörlerinde yenilikleri engellemeden tüketicileri korumak ve yasa dışı faaliyetleri önlemek için düzenlemeler uygulamak olacaktır” ya şu işe bir el atın, dediğinizi yapın da biz de rahatlayalım siz de..
member
Activity: 224
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Dünya rezervine bakıldığında miktar olarak hala çok küçük yüzdeler olsa da hafife alınmayacak paralar dönüyor bu piyasada. 2018 denildiği gibi geçiş-düzenlemelerin olacağı- btc nin sağlam demirlere temel atacağı yıl olarak gözüküyor. İnşallah böyle bir şey spekülasyon değil gerçektir.
full member
Activity: 602
Merit: 100
Aslında geç kalınmış bir adım ama önde gelen 20 ekonomiyi birleştiren böyle bir organizasyonda gündeme gelmesi de çok iyi bir gelişme. Bunu Ülkelerin Kripto paralar hakkında yeterli adımları atmadıklarını düşündüğüm için iyi bir gelişme olarak görüyorum. Artık Kripto piyasası en üst perdeden dillendirilecek.
full member
Merit: 100
Böylesine büyük ekonomilerin en ufak bir olumlu sinyal vermeleri Bitcoin'i tekrar 10.000 doların üzerine atar. Fakat Japonya ve Rusya dışında böyle olumlu sinyaller verecek bir ülkede görünmüyor. Umarım bu sefer Japonlar ve Ruslar diğer ülkeleri ikna edebilirler ve olumlu bir haber çıkar.
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
G20 zirvesinden yasaklama kararı çıkacağını sanmıyorum, kripto paraları yasaklamak için geç kaldılar. Bir çok ülke ve şirket blokzincir teknolojidine hatta kripto paralara yatırım yaptı. Bu saatten sonra ancak yasal düzenleme yapabilirler.
member
Kaldı 5 gün. olumlu haber çıkacağını düşündüğüm için pazartesi alım yapmayı düşünüyorum zaten. rusya ve japonya'nın bu alanda ciddi çalışmalarda olduğu belli. bakalım.
member
Activity: 210
Bu tarz calismalarin yapilmasi gercekten yararli olur. Kafasina gore elinde cok coini olan satamamali piyasayi dusuruyorlar. Eminim o satis yapan borsa bir yerden satip baska biryerden alim yapiyordur. Arada panikleyenlerden kazanc saglayip sonra tekrar birkac yil sonra ayni hikaye.
jr. member
Activity: 238
Merit: 4
W12.io ▬ Blockchain protocol
İnşallah Kripto para piyasası için olumlu adımlar atılır ve heyecan verici gelişmeler yaşanır.
full member
Activity: 630
Merit: 101
Bir haberde Güney Kore den geldi az önce okudum kriptopara borsaları kapatılması için bazı ismi verilmeyen yetkililer görüşme yapacaklarmış her neyse umarım gerçeklik payı yoktur.
newbie
Activity: 6
Bu zirvede ne görüşürselerse görüşsünler dünya yine aynı düzene devam edicek bir kaç güç sahibi herkez yerine karar vericek ve herşey ona göre şekillenecek unutmayın...

Aynı şu haberde yazan gibi "Trump'ın emri kabul gördü: Broadcom, Qualcomm'u satın almaktan vazgeçti"
member
Activity: 336
G20 zirvesi toplantı  kararı piyasayı oldukça etkiledi.Zirvede yer alan ülkelerden kripto para piyasasına ılımlı olan bir kaç ülke dışında ülke maalesef yok.Bu ülkelerden kripto piyasası için en önemlisi rusya ve japonya .Dileriz bu zirveden kripto piyasası için olumlu kararlar çıkar.
member
Activity: 448
G20 zirvesinde toplantı esnasında ülkeler arası konuşmalar yorumlar çok kızışacağa benziyor. Bu toplantıda kripto para yatırımcılarının arkasında tek bir ülke var gibi gözüküyor oda Rusya piyasanın bu hali ile çok oynama yapmadan devam etmesini savunan tek ülke.
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Yasaklama değilde ufak kurallar konsa G20 ' den sonra yükselişe geçecektir . Ama direk yasak koyarlarsa ozaman işimiz yaş...
hero member
Activity: 1862
Merit: 524
Her şey tek bir olumlu habere bakar. Çıkacak güzel bir haber btcyi tekrardan 15 bin'in üzerine gönderir ama alınacak kararlar ne zaman uygulanır bir de orası var. Eğer olumsuz bir karar alınırsa da btcyi 5 bin doların altına görürseniz şaşırmayın.

kesinlikle katılıyorum piyasalarda şu an gergin, panik havası var ve haberlere göre şekilleniyor. bu zirveden umarım güzel haberler çıkar ve yaza doğru daha iyi yerlerde olur diye düşünüyorum bitcoin fiyatı. şahsen her türlü sonuca hazırım, bakalım neler olacak göreceğiz.
full member
Activity: 742
Merit: 112
zaten herşey allak bullak buradan da kötü haber gelirse iyice beter olur. o yüzden piyasanın biraz da iyi haberlere ihtiyacı var. fiyat olarak iyice dibi görmek bu piyasada al sat yapanların iyice uzaklaşmasını sağlar. eskisi kadar yatırımcı olmazsa balina kime satacak elindekileri, kendi kendine mi?
member
Activity: 336
Merit: 11
Olumlu bir haberin cikmasi harika sonuclar doguracaktir. Biraz daha sabredersek eger ya cok iyi yerlere gelecegiz ya da batisa gecip yeniden yukselmeyi bekleyecegiz.
member
Activity: 266
G20 zirvesinde bir tek umutlu olduğum ülke Rusya idi. Japonyanın yapmış olduğu açıklama beni şaşırttı açıkçası. Sanırım zirveden güzel haberler çıkacak. Bu açıklamayı gördükten sonra düşüncelerim değişti.
newbie
Activity: 140
Japonyanın bu açıklamasına sevindim açıkçası. Diğer ülkeleri de olumlu yönde etkileyecektir ve G20 zirvesinden güzel haberler gelecektir diye umut ediyorum. Bu açıklama beni ümitlendirdi açıkçası.
member
Activity: 182
bitcoinin evrenselliğini düşündüğümüz de bu adımın g20de atılması gerçekten çok iyi olur ve de bitcoine tahmin edilenden çok daha fazla yarar sağlar
member
Activity: 280
Japonların bu tavrını ben de destekliyorum, zaten japonlar akıllı adamlar, yaş tahtaya basmazlar, genelde kripto paralara yatırım yaparkende japonları yakında takip ederek yapıyorum.
Pages:
Jump to: