Pages:
Author

Topic: Galatasaray ?? - page 2. (Read 2901 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
July 20, 2017, 02:53:23 PM
Galatasaray bugün de evinde 1-0 yeniliyor, dakika 65. Bu saatten sonra 4 gol atıp turu çevireceklerini sanmıyorum. Avrupa oynamadan geçirecekleri bir sezon daha olacak. Artık yabancı oyuncu transferini zor yaparlar. Volkan Şenle falan idare etsinler.
member
Activity: 90
Merit: 10
July 20, 2017, 10:17:10 AM
Galatasaray en sevmediğim takımların başında geliyor ama bu akşam istiyorum ki galip gelsin. Böyle sikik sokuk takımlara yenilmeyelim artık ya. Ben ilk maç 1-0 bitti sanıyordum. 2-0'ı duyunca şok oldum lan. Şansı bol olsun. Umarım turu geçirecek bir sonuçla çıkarız. (Bu arada Tudor'a hiç güvenmiyorum.)
full member
Activity: 308
Merit: 100
July 20, 2017, 10:04:33 AM
Şu yönetim bi gitse tudor da gidip yerine lucescu gelse güzel olacak da işte bakalım.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
July 18, 2017, 06:19:08 AM
Youtube'a GS'ın eski maçları eklenmiş. Eskiden oynadığımız futbol ile şu an takımın ruhsuz halini kıyaslayınca insan ister istemez üzülüyor.

Ayrıca geçen maçta spiker sürekli rakibin zayıflığından bahsetti. Ne zaman maçı anlatanlar bu şekilde konuşsa ağır darbeler yiyoruz. Benzerini Trömsö maçında da yaşamıştık.

Şu maçı hiç de hazır olmadığımız bir anda oynuyoruz ve takım bir şekilde turu geçse bile maç anında ve sonrasındaki olası turlarda protestolar olacağını düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
July 18, 2017, 04:48:09 AM
O eski halinden eser yok şimdi... En yakına bakarsak nerde o 3-4 yıl önceki Türkiye ligine ambargo koyan Avrupa'yı sallayan takım ? Şimdi Sneijder'in gidişiyle iyice çöktü bir tek Muslera kaldı o da giderse iyice biter.
newbie
Activity: 16
Merit: 0
July 16, 2017, 07:03:41 AM
Galatasarayın iyi transferler yapması lazım
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
July 16, 2017, 06:08:48 AM
Sneijder gitmiş, yeni transferlerin takıma alışması zaman alacaktır. Galatasaray Avrupa'dan daha ilk ön elemede elenirse sadece lige odaklı bir sezon daha geçirecek demektir. Başakşehir hem kadro kalitesi hem tecrübe olarak şu an Galatasaray'dan önde görünüyor. Galatasaray'da bir sezon daha yeniden yapılanma olacak sanki.

On numara beş yıldızlık yorum Smiley Harbiden Galatasaray'ın düştüğü duruma bakın. Başakşehir bile Galatasaray'ın önüne geçti. Acaba üç büyükler değişiyor mu? Beşiktaş, Fenerbahçe, Başakşehir neden olmasın?!
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
July 16, 2017, 05:02:53 AM
Sneijder gitmiş, yeni transferlerin takıma alışması zaman alacaktır. Galatasaray Avrupa'dan daha ilk ön elemede elenirse sadece lige odaklı bir sezon daha geçirecek demektir. Başakşehir hem kadro kalitesi hem tecrübe olarak şu an Galatasaray'dan önde görünüyor. Galatasaray'da bir sezon daha yeniden yapılanma olacak sanki.
newbie
Activity: 6
July 16, 2017, 02:11:57 AM
Yeni sag bek ve alinacak bir ortasaha'nin gosterecegi performansa gore hersey bir anda degisebilir bence.
newbie
Activity: 19
July 15, 2017, 06:17:49 PM
rakiplerinin transfer poltikalarını hiç mi takip eden scout ekipleri yok. ne iş yapıyorlar bunlar anlamıyor.

nerde bizim uzun saçlı scoutumuz nerde bizim karadeniz eserli yöneticimiz. nerde bizim metin oktaylarımız. ali sami yen ruhumuz..  Cry Cry
sr. member
Activity: 672
Merit: 273
-
July 15, 2017, 05:40:10 PM
Hamza hocayı gönderdiklerinde evdeki lig tv aboneliğimi iptal etmiştim. Ondan beridir kafam rahat. Stres seviyem düştü baya Smiley

Şimdilik böyle uzaktan uzaktan daha iyi...

Öyle hocam bizde iptal ettik zaten galatasarayı takip etmiyorum edilecekte bir takım kalmadı.
full member
Activity: 196
Merit: 117
July 15, 2017, 04:13:28 PM
Hamza hocayı gönderdiklerinde evdeki lig tv aboneliğimi iptal etmiştim. Ondan beridir kafam rahat. Stres seviyem düştü baya Smiley

Şimdilik böyle uzaktan uzaktan daha iyi...
full member
Activity: 308
July 15, 2017, 02:11:23 PM
Zaten geçen sene bruma,sneijder ve muslera sayesinde zar zor 4. olduk.Şimdi bruma ve sneijderi gönderdiler ve takım muslera hariç boş kaldı.Belhanda'nın sneijderin performansına yaklaşacağını hiç sanmıyorum.Savunmamız rezalet oynuyor.Takım pas bile yapamıyor.Tudor'a teknik direktör demeye dilim gitmiyor.Rezalet bir oyun anlayışı var.Yedeklerde sonradan girip takımı toparlayabilecek 1 oyuncu bile yok.Yönetim o kadar acemi ki oyuncularda moral diye bir şey kalmadı.Östersunds gibi çöplükten öte bir takıma elenirlerse ki öyle gözüküyor,yönetim ve tudor direk istifa etmeli.
full member
Activity: 700
Merit: 134
July 15, 2017, 01:47:19 PM
Yıldız oyuncuyu gönder, saçma sapan takımlara yenil. Bu kafayla bu yönetimle bu takım adam olmaz. Geçmiş olsun galatasaraylı arkadaşlara
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
July 15, 2017, 07:31:14 AM
Galatasarayda ipler kopuyor tudor beyefendi haladaha turun geçileceğini düşünüyor bakalım topu belhandaya attı. Hazır olmayan bir oyuncu neler yapacak merak ediyorum. Bir diğer hususda fenerbahçede uefadan 2 oyuncusundan birini valbuena ve dirarı sanırım 27 temmuzdaki maçta oynatamayacak şu anda bonservis sorunu var ikisine de 6 m euro bonservis ödemiş durumda sayın aziz bey.

Emenikenin satışından 2.5 geldi diğeri dirarı oynatabilmek için oyuncu satması lazım. Smiley
newbie
Activity: 77
July 15, 2017, 07:03:40 AM
Sneijder'in gonderilmesiyle daha lig baslamadan taraftar ve yonetim arasında bir gerginlik oldu. Ek bir mucize yasanmaz ya da aynı ayarda bir dunya stari alinmazsa lige bu sekilde baslanacaga benziyor.

Lige kotu baslayip ligi dondurdugu cok sene olmustur ama karsisinda bu Besiktas ve Senol Gunes varken her zamankinden daha zor olur.
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
July 15, 2017, 06:24:13 AM
Transfer döneminde gelen/gelmesi beklenen oyuncular ile, şampiyonluğun en büyük adayı yaptık takımı. Ama şurası bir gerçek, birkaç gün sonra Avrupa'dan elenerek lige buz gibi bir başlangıç yapacak gibiyiz. Eğer oyun anlayışımız son maçtaki gibi olacaksa, pozisyon bile bulamadan bitirdiğimiz çok lig maçı olur. Angry
full member
Activity: 286
July 14, 2017, 01:12:43 PM
En iyisi Galatasaray futbol şubesini kapatsın  Smiley
member
Activity: 98
Merit: 10
"Highest ROI crypto infrastructure"
July 14, 2017, 12:34:58 PM
Galatasaray cidden çok garip bir takım oldu ya. Hep 4 yediği sezon "Bu takım bitti." diyorduk. O sene şampiyon olmuştu sanırım. Sonrasında bitti.  Grin Ben bu hocanın da iş yapacağını sanmıyorum ama görecez bakalım, zamanla iyileşir belki.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
July 14, 2017, 11:49:32 AM
32'lik Bafetimi Gomis nedir abi? Ne işi var Galatasaray'da. Bir de Sneijder olmadan bu takım gol atamıyor. Bunu anladım dünkü maç ile. Galatasaray'ın geleceğini pek iç açıcı görmüyorum. ⚽ 🖓

Kanatlar dandik Gomisde suç yok orta sahan yaratıcı olmazsa seni 3 bölgeye taşıyamaz ve forvetinle buluşturamazsa eğer bence bu gomisin sorunu değil. Adama top gelmedi çünkü 3 bölgeye gidemedi galatasaray.
Pages:
Jump to: