Pages:
Author

Topic: Galatasaray'ın başkanı Burak Elmas Oldu! - page 2. (Read 176 times)

member
Activity: 756
Merit: 17
Galatasaray Lisesi mezunu olması şartının aranması bana göre mantık dışı. Ne alaka ki yani, o liseden mezun olmayan "Gerçek Galatasaraylı" olamıyor mu?  Grin  Onun dışında umarım Galatasaray camiası için uygun bir başkan seçimi kazanır.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
Liseli Tayfa ile Liseli Olmayan Tayfanın çekişmesini izliyoruz.

Eşref Hamamcıoğlu sadece liseli olduğu için bu kadar oy çıkmıştır. Projesi vizyonu falan yoktur diye düşünüyorum. Burak Elmas Liseli olmamasına rağmen Faruk Süren'in damadı, eski yönetici ve en önemlisi genç , vizyonlu birisi.

Websitelerini falan incelemiştim baya baya işi ciddiye alırlar. İyi olan kazansın demiyorum Burak Elmas kazansın genç ve vizyonlu birisi gelsin isterim. Buna tüm kulüplerin için örnek olur.
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
Umarım Galatasaray tam aradığı bir başkana kavuşabilir. Bir kulüp başkanının kendinden önce kulübünü düşünmesi çok önemli. Kulübün zenginleşmesi ve yükselmesi için elinden gelenin en iyisini yapmalı.
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
Yeni başkanın yenilikçi birisi olmasını ve katı tutum içinde olmamasını dilerim ülke futbolunun gelişmesi için futbolcu yetiştirmek kadar önemli birşey bu futbolcuların yetiştiği kulüpleri yöneten kişiler.
full member
Activity: 492
Merit: 139
1 cent = 1 satoshi
yeni gelenin daha da zenginleşmediği bir başkanlık görev süresi yaşaması dileğiyle
member
Activity: 294
Merit: 49
Burak Elmas'ın ismini cok duymustum. Hatta favorilerden biriydi. Adayların tamamı cebi kabarık iş adamları muhtemelen. Gelecek başkan ayyuka çıkmış borcu uzaya çıkarmaz umarim. Takım sampiyonlar liginde ve uefada başarılar yakaladığı yıllarda kasaya giren paralar zamanın baskânlari tarafından buhar edildi. Hatırladığım adnan sezgin idi o zamanlar başkan. Gelen gideni aratmaz inşallah diyelim.

sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Adayların hiçbiri hakkında bir bilgim yok valla.  Grin  Eşref Hamamcıoğlu ile Burak Elmas arasında kıyasıya bir yarış var. Eşref Hamamcıoğlu kazanacak gibi duruyor sanki ama hala seçimin bitmesine daha var. Galatasaray için kim daha hayırlı olacaksa o seçilir umarım.
full member
Activity: 182
Merit: 140
TOPLAM (30/30)
Eşref Hamamcıoğlu: 1500
Burak Elmas: 1541
Metin Öztürk: 893
Yiğit Şardan: 679
İbrahim Özdemir: 92

Sandıklarda başa baş bir sonuç var. Burak Elmas ve Eşref Hamamcıoğlu arasındaki fark var. Hangisinin daha iyi olacağını bilemiyorum ama Galatasaray için hayırlı olsun. Başkan adaylarının Galatasaray lisesi mezunu olması şartı ise bence gereksiz ama yapacak birşey yok. Abdulrahim Albayrak'ın yönetici adayı listesinde olduğu Yiğit Şardan ise büyük oranda kaybedecek gibi duruyor.

Sarı-kırmızılı kulüpte başkanlığa aday olan 5 isim oylarını kullandı. Mustafa Cengiz de 9 numaralı sandıkta oy attı

Kulübün eski başkanlarından Faruk Süren, Adnan Polat ve Dursun Özbek, sarı-kırmızılı takımın eski teknik direktörlerinden Hamza Hamzaoğlu ile eski futbolcular Gökhan Zan, Necati Ateş, Hakan Ünsal, Vedat İnceefe de liseye gelerek oylarını kullandı.

Seçimde 4731 kişi oy kullandı.

Kaynak: https://www.mynet.com/canli-galatasaray-in-baskani-belli-oluyor-319596-myspor
Pages:
Jump to: