Pages:
Author

Topic: Gdje potrošiti kriptovalute u Hrvatskoj? - page 4. (Read 1305 times)

jr. member
Activity: 61
Merit: 8
October 06, 2020, 12:21:39 AM
#2
Odlicna tema, bas po mojoj mjeri Smiley
Ja sam Antun iz Electrocoina, i zaduzen sam
da sirenje "evandelja" o cryptu, i rado cu iskoristiti
ovu platformu da vam javljam najnovija zbivanja oko nasih
partnerstva i novih mogucnosti kupnje s cryptom, evo i prve,
ako volite gin, sada mozete i vrhunski Hrvatski gin kupiti cryptom
https://duh-u-boci.com/shop/?lang=en
eto toliko za danas, i bas je odlicna ova platforma Smiley
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
October 05, 2020, 02:24:00 PM
#1
Na ovu temu najviše me je zapravo ''ponukala'' ona priča sa crypto markicama, što je firma BitX na žalost objavila samo na Engleskom dijelu foruma a ne i kod nas, pa dok smo mi ''čuli'' za u akciju već je bilo kasno i svih 500 crypto markica je već bilo razgrabljeno.
A zadnjih mjeseci pratim i bitcoin mjenjačnicu na Fejsu i vidim da svako malo nude vrlo zanimljive stvari i projekte koji se mogu kupiti ili platiti cryptom u Hrvatskoj, kao npr. kupiti nakit ili dati donaciju Hrvatskom crvenom križu.
Vjerujem da među nama sigurno ima onih koji bi bili ''zainteresirani'' za neke od ovih akcija a s obzirom da, barem koliko ja znam, djelatnici barem 2 hrvatske firme koje se bave cryptom, imaju svoje registrirane profile na ovom forumu (Dzoni), pozivam ih da u slijedećim postovima predstave ono što nude od svojih proizvoda i usluga u Hrvatskoj i šire, sve ono što se može platiti cryptom.
Vjerujem da ćete imati vrlo ''zahvalnu'' publiku  Grin
Dakle, predlažem vam da se ukratko predstavite i ako imate neki konkretan proizvod ili uslugu, da to objavite ovdje za sve zainteresirane.


Pages:
Jump to: