Pages:
Author

Topic: GELECEK VAADEDEN KRİPTOPARALAR - page 2. (Read 371 times)

member
Activity: 102
Merit: 25
January 17, 2018, 08:10:35 PM
Gelecek vaadeden bir tek etherum görüyorum bunun yeri farklı Gibi altcoin olarak pek fazla yok bana kalırsa herhangi birisi bile x10 yapabilir bir anda.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
January 17, 2018, 08:07:52 PM
Neo trenini kaçiranlar Nebulas'a (NAS) bir göz atsınlar derim. Henüz Binance ve Kucoin'e girmedi. Mainnet mart sonu gibi.
full member
Activity: 434
Merit: 111
Hydax Global Bounty Program
January 17, 2018, 06:27:09 PM
HSR nin bende scam olduğunu düşünüyorum ama takipçisi çok bu koinin.

Hiç olmadık zamanda artabilir.
full member
Activity: 854
Merit: 113
January 17, 2018, 04:31:38 PM
hsr için scam iddiaları var gibi görünüyor sanırım. gelecek vaadeden bence ins var. binance'de de listelendi dün. iyi bi yere gelir.
full member
Activity: 546
Merit: 100
January 17, 2018, 04:30:45 PM
Uzun vadede değerlenecek tokenlerden birisi de utrust arkadaşlar. Kucoin'e girdi, okex'e girdi, huobi'ye girecek ve hitbtc'ye girecek daha ne olsun.
İlerde binance'ı da çakar büyük ihtimalle
newbie
Activity: 3
Merit: 0
January 17, 2018, 03:48:20 PM
hsr gircektim bir aralar ama vazgeçtim iş işten geçmiş gibiydi

Binance delist olayı HSR'yi olumsuz etkiledi. Yoksa önü çok açıktı zamanında
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
January 16, 2018, 01:26:37 AM

Hsr ye 16 dan girdim ben şu an baya bir düştü. Bekliyoruz bakalım nereye kadar gidecek
member
Activity: 279
Merit: 10
January 15, 2018, 08:25:29 PM
newbie
Activity: 70
January 15, 2018, 07:51:58 PM
bu tarz yenilikçi projelerli seviyorum. VRC ile VRM de benzer şekilde birleşik blockchainleri olacak
full member
Activity: 196
January 13, 2018, 04:36:44 AM
Genesis Vision ıco fiyatnın üstünde hemde byağı bi üstünde kısa zaman içinde 100$ göreceğini düşündüğüm projelerden. Elimde 50 tane GVT vardı 8.5 $görünce sattım.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
January 13, 2018, 04:34:08 AM
Ağırlık olarak hep yeni projelere yoğunlaşıyoruz . Fiyat açısından fakat bir de eski tokenlerin kendilerini geliştirdiklerini göz ardı ediyoruz .

Özellikle NEO .. Tamam fiyatı yüksek fakat kalıcı kısa vadede güzel yerlere gelecek .
member
Activity: 280
Merit: 13
January 12, 2018, 04:48:22 PM
Vertcoin. 31 Mart'ta usd ile exchange yapabileceğimiz vertbase.com ve vertwallet uygulaması yayınlanacak. Araştırmanızı öneririm. YTD
full member
Activity: 224
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
January 12, 2018, 04:41:26 PM
Uzun uzadıya bilgi veremem ama gelecek vaadeden coinlerde bir tanesi benim için envion. Proje çok ilginç geliyor ve ileride ciddi rakamlara ulaşacağını düşünüyorum
newbie
Activity: 3
January 12, 2018, 03:31:45 PM
Kriptoparaları bir para kazanma aracı olarak değerlendirmenin dışında gelecekte kullanılabilir ve somut bir karşılığı olabilecek teknolojisi olanları
belirlemek çok önemli. Bu konu altında herkes projesini ve altında yatan teknolojiyi en çok beğendiği coinleri paylaşabilir diye düşündüm. Coinler hakkında kısa bir bilgi de paylaşırsanız güzel bir rehber oluşturabiliriz.

Benim yazılımsal altyapısını en çok beğendiğim projelerden biri Hshare (HSR) ;

Proje geliştiricilerinin belirlediği vizyon Blok zinciri (blockchain) türü farketmeksizin, bütün ağları yani koinleri, birbirine bağlayabilmek.
En önemli özelliklerden biri hem Bitcoin hem de Ethereum'un akıllı kontratlarıyla hazırlanmış çift taraflı bir altyapısı olması. Bu blockchain ve DAG sistemleri arasında bilgi ve değer alışverişini sağlıyor. Tabi ki gizlilik ve güvenlik yine Hshare'ın en çok önem verdiği konulardan biri. POS+POS açık-yönetim modeli ile her hcash sahibi, POS madenciliği mekanizması aracılığıyla protokol güncelleme ve yükseltme dahil olmak üzere, yetkiye sahip. Yani Proof of Work (standart madencilik) ve Proof of Stake (elindeki koin adedine göre işlem onaylayabilme) sistemlerini entegre etmişler. Hatta Hcash, blok zincirleri arasında kurduğu iletişim sayesinde, gelecekte yaşanacak kuantum saldırılarına karşı, diğer koinleri koruyabilecekmiş. Geliştiricileri hız konusunda bir hayli iddalı, saniyede 500 işlem kapasitesine sahip olması için çalışmalar yapılıyor.

Proje bir çok alanda geleceğe ışık tutabilir ;

- Blockchain ve akıllı kontratlar arasında köprü kurmasıyla bütün coinleri tek bir ağda toplama potansiyeline sahip bu da bir nakit olarak kullanılmasını sağlayabilir. Sınırsız bilgi akışına sahip.

- FinTech (internet finansı) konusunda gayet güvenilir. Yüksek işlem hızı ve gizliliği sayesinde veri bulutu görevi üstlenebilir.

-Endüstriyel İnternet ; Endüstriyel internet, büyük verilerin, analitik araçların ve kablosuz ağların fiziksel ve endüstriyel ekipmanlarla birleştirilmesi ve birleştirilmesidir ya da başka bir şekilde meta-level networking fonksiyonlarının, dağıtılmış sistemlere(*) uygulanmasıdır.

- Büyük ya da karmaşık olan veri setleriyle başa çıkabilecek potansiyelde.

Teknolojisi dışında yine arkasındaki ekipte çok önemli isimler var. Yönetim kadrosu da kaliteli ama asıl danışmanlar Çin'deki önemli üniversitede akademisyenlik yapan insanlar, ciddi bir ar-ge var bu yazılımda. 4 ay önce Çin, borsalarda HSR al-sat yapılmasını engelledi ve bir süre Çin merkezli borsalarda de-list oldu bu da gerçek potansiyeline ulaşabilmesine sekte vurdu. Borsalar nezdinde konuşacaksak şu anda olması gerekenden çok düşük seviyelerde seyrediyor.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN SİTESİNE ULAŞABİLİRSİNİZ : https://h.cash/#home
Pages:
Jump to: