Pages:
Author

Topic: Genel Seçim Anketi - page 2. (Read 310 times)

hero member
Activity: 1316
Merit: 966
December 04, 2021, 07:09:04 AM
İYİ Parti'ye oy veriyorum.

Genel başkan ve kadrosunun aklı başında insanlar olduğunu düşünüyorum. Serbest piyasaya inanıyorum. Solculardan, dincilerden (dindar değil) ve küreselcilerden hoşlanmıyorum. Ne Erdoğan'ı, ne de koltuk sevdalısı Kılıçdaroğlu'nu samimi bulmuyorum. Ülkenin %70'in sağcı olduğunu biliyorum bu nedenle ülkeyi düzgün bir merkez-sağ partisinin yönetmesi gerektiğini düşünüyorum. Türk kültürünün bu topraklardaki ortak kültür olması gerektiğine inanıyorum. Ayrıca, Meral Akşener'i samimi buluyor ve ona güveniyorum. Yapısı, imajı ve ses tonu sayesinde ülke içi kucaklaşmayı sağlayacak, kadın olduğu için ülkenin imajını düzeltecek Cumhuriyet kadını olduğunu biliyorum.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
December 04, 2021, 03:40:30 AM
Sıfırdan başlayıp 20 sene ülkeyi yönetiyorsunuz ve geldiğiniz nokta böyle olmamalı. Malcolm Gladwell’in “Outliers” adlı kitabında bir konuda uzmanlaşmak için en az 10.000 saat üzerinde çalışılması gerektiğini söylüyor. Yani 20 yıl yönettiğiniz ülkeyi çok çok iyi yerlere getirmeniz beklenir.

Şuan hiçbir şey yapmasalar ekonomi daha iyi gidecek lakin canlı yayına çıkıp faizleri düşüreceğiz gibi açıklamalar yapınca otomatikman ters tepiyor. Son bir ayda paramız alım gücümüz çok düşürüldü ve hâlâ inatla faiz indireceğiz diyorlar yani ülkeyi bataklığa sürüklüyorlar bunu nasıl göremezler.

https://www.etkinkampus.com/basarinin-sirri-10-000-saat-kurali-nedir/2021/04/09/
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
December 03, 2021, 01:49:45 PM
Seçim heyecanı nasıl yaklaşıyor anlamadım daha 1.5 sene var erken seçim falan da hikaye çünkü o zamana kadar elindeki bütün kozları oynayacak iktidar. Muhalefetin süregelen beceriksizliği devam edecek mi göreceğiz ama artık bu ülkeye bir kan değişimi gerçekten şart gibi..
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
December 03, 2021, 01:08:38 PM
Yorumları okudum da herkes aynı görüşte olmasına sevindim diyebilirim. İktidarı da , muhalefeti de aynı bir fark göremiyorum. Seçim az kaldı 20 senelik bir iktidardan söz ediyoruz mutlak bir değişiklik şart ne olursa olsun. Ülkemizin en kısa zamanda düzelmesini umut ediyorum. Halkımız refah içinde yaşamalı , eğitimli bireyler yetiştirmeliyiz yapılacak çok çok fazla şey var.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
December 03, 2021, 12:45:19 PM
Ülkede en büyük sorun düzgün bir muhalefet olmayışı iyi bir siyasi parti olmayışı yemin ederim jahrein Cumhurbaşkanı adayı olsun ona oy veririm aq öyle bir boşvermişlik içindeyim herkes kime oy versem diye düşünüyor ama herkesin vermeyeceği partiler az çok bellidir
member
Activity: 196
Merit: 34
December 03, 2021, 11:32:14 AM
işin esasına bakarsan verilecek parti yok, fakat batmakta olan gemide her alternatif de denene bilinir. o yüzden Halk oy verirken sadece şunu unutmamalı, verdiğiniz oy artık kul hakkına da giriyor. sadece seni bağlamıyor.
legendary
Activity: 2520
Merit: 1510
December 03, 2021, 06:01:49 AM
Bu partilerden hiçbirine oy vermek istemeyen milyonlarca vatandaştan biriyim ama mecburen oy vereceğiz. Hangi parti olduğu fark etmiyor yeni sistemde iki ittifaktan birini seçmek gerekiyor. Ülkeyi yirmi senedir bataklığa sürükleyenlere oy vermek için insanın aklını kaybetmiş olması gerekir, geriye tek bir seçenek kalıyor. Umarım hem yapılan yanlış işlerin hesabını sorup hem de ülkeyi kısa zamanda düzlüğe çıkarabilirler.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
December 03, 2021, 04:37:11 AM
Şuanki durumda orada bulunan bir partiye oy veren birinin aklından şüphe duyulması lazım. Unutmayın paramızın kendi üretim maliyetini bile karşılayacak değeri kalmadı.

sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
December 03, 2021, 04:20:56 AM
Malum seçim yaklaşıyor şimdiden anket firmaları bir çok anket yapıyor. Seçim heyecanı yaklaşırken bir ankette forumca biz yapalım Smiley

Genel seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?
Pages:
Jump to: