Pages:
Author

Topic: Genesis Vision Token (GVT) - Fiyat Tartışma Konusu - page 2. (Read 322 times)

sr. member
Activity: 729
Merit: 251
Genesis Vision için bir çok arkadaş yapacağı karı yapmış demiş. Şahsi düşüncem bir miktar uzun vade alınıp unutulması gereken bir proje olduğu kanaatindeyim.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
Arkadaş şu düşünceyi anlamıyorum 25 yapmış zaten neden zorluyosun diyor. Arkadaş kenarda paran varsa aç açıkta değilsen bırak kalsın proje güzel işte üstüne bi 25 kat daha yapar burası survivor arkadaş burda herşey gerçek  Grin

O tarz düşünceler amatör ve bilgisizlik sonucu oluşan fakir düşünceler. Pek kafaya takmamak gerekli böyle yorum yapan kişileri. Smiley

He ozaman ripple 50x yapacak diyim baslık acayım ka. kişi sövecek bakalım. Yatırdıgınız coinler 50x yapabilir birsey diyince hemen cahil bilgisiz. Tek akıllı sizsiniz sanırım. Böyle konularda coin aldırma derdine düştüyseniz demekki kırizde sizi iyi silkelemişler sazan gibi atlamıssınız demekkitr bunun baska bir acıklaması yoktur kendinizi böylelikle tescillemiş oldunuz.
Ripple yapmış milyon kat sen neyin kafasındasın hocam. Mantık çerçevesinde yorum yapmak gerekiyor. Ya da mantıklı örnekler vermek gerekiyor. Önce bir marketcapine bak çıkış tarihine bak çıktığındaki fiyatlara bak airdroplarına bak. Bak allah bak bu arada rippledan da nefret ederim ama çok tatlı bir trade coini Grin
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
Arkadaş şu düşünceyi anlamıyorum 25 yapmış zaten neden zorluyosun diyor. Arkadaş kenarda paran varsa aç açıkta değilsen bırak kalsın proje güzel işte üstüne bi 25 kat daha yapar burası survivor arkadaş burda herşey gerçek  Grin

O tarz düşünceler amatör ve bilgisizlik sonucu oluşan fakir düşünceler. Pek kafaya takmamak gerekli böyle yorum yapan kişileri. Smiley

He ozaman ripple 50x yapacak diyim baslık acayım ka. kişi sövecek bakalım. Yatırdıgınız coinler 50x yapabilir birsey diyince hemen cahil bilgisiz. Tek akıllı sizsiniz sanırım. Böyle konularda coin aldırma derdine düştüyseniz demekki kırizde sizi iyi silkelemişler sazan gibi atlamıssınız demekkitr bunun baska bir acıklaması yoktur kendinizi böylelikle tescillemiş oldunuz.

Ben zamanında Ripple değerlenecek dediğimde zaten fazlasıyla tepki almıştım fakat 2.5 Dolar olunca harika bir kâr kaldı cebime. Bu arada kıriz değil kriz, diyim değil diyeyim, birsey değil bir şey.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1

newbie
Activity: 29
Merit: 0
Uzun vadede 100 dolara kadar tutmayı düşünen arkadaşlar var mart 31e kadar yükselmeye devam edebilir deniyor.
full member
Activity: 630
Merit: 102
6 dolarlardayken girmeyi düşünmüştüm sonrasında 30 dolarları görünce aman iş işten geçti diye düşünüp girmediğim projedir kendisi. Ha proje ve ekip sağlam ama  biraz az bi sermayeyle girdiğimden yüksek karlar kazanacağım projeleri kovalıyorum
newbie
Activity: 126
Bir çok kez alıp satmışlığım var, az çok da kazandık ama girip 2 bekleyip hiç al sat yapmasaydım. Şimdi çoktan köşeyi dönmüştüm..
sr. member
Activity: 655
Merit: 258
Platform kullanılmaya başlayınca -belki de kullanılmasına yakın- 0.006 civarına yaklaşması hedef. 5 Dolardan bu yana tutuyorum hiç al-sat yapmadım ellemedim. Beklediğim tutara gelirse Bitcoin de normal seyrine dönerse 100 doları görür.

Bitcoin bu seyirde giderse de 50-60 usd civarı.

Kısacası 0.006 hedeftir.
hero member

full member
Activity: 490
Merit: 100
PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN
member
Activity: 406
Merit: 10
Benim birkaç kez alım satımım var. Toplam miktar çok düşük, başarılı bir proje olursa uzun vade de fiyatı çok yüksek olur.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Issue Price$1.0000 2555.47%

25x bırakmıs zaten daha ne kadar bekliyorsunuz ki.
hero member
4 dolarken 300 tane aldım pusuda bekliyorum
1 nisanda projenin alfa sürümü cıkıyor eger herhangi bir sorun olmaz ise başarılı traderlar sayesinde fiyatının ucusa gececeğini düşünüyorum.
İşbu post yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.

Çok güzel kar ettiniz o zaman siz, yinede inadına hodl! Smiley Bende ufak bir miktar da olsa almayı düşünüyorum.
newbie
Activity: 30
4 dolarken 300 tane aldım pusuda bekliyorum
1 nisanda projenin alfa sürümü cıkıyor eger herhangi bir sorun olmaz ise başarılı traderlar sayesinde fiyatının ucusa gececeğini düşünüyorum.
İşbu post yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
hero member
Siz bu token'in geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?
Pages:
Jump to: