Pages:
Author

Topic: Getir-istegelsin-trendyolGO-banabi-A101 kapıda... - page 3. (Read 403 times)

member
Activity: 994
Merit: 20
Artık insanlar zaten dijital alışverişe yönelmiş durumda. Alışverişin geleceği de tamamen buna evrilecek zaten hocam. Yani artık eskisi gibi marketlere gitmemize gerek kalmayacak eskisi gibi. Koronavirüs her ne kadar büyük bir lanet olsa da bu konuda insanları ciddi şekilde teşvike başladı. Artık hiç olmadığı kadar fazla sipariş veriyoruz bu ve türevi uygulamalar üzerinden. Büyük bir kolaylık olduğu için de insan artık marketlere gidip poşet falan taşımak istemiyor. Araba bile olsa gereksiz geliyor eve sipariş etmek varken. Ben de şahsen çok sık kullanıyorum ve kupon olayı baya faydalı. Ben alırken meraktan marketten gidip alsam kaç para tutardı diye de kontrol ediyorum ve gerçekten indirim sağlıyor bazı kuponlar.  Grin
hero member
Activity: 1204
Merit: 623
Çalıştığım işyerinin yanında iki tane avm var. Durum böyle olunca bu durumda olan online alışverişe pek rağbet etmiyorum. 1 kere bile kullanmadım desem yeridir. Fakat evimin olduğu yer rampa ana yol. Her gün bir aşağı bir yukarı motorlar sürekli paket taşıyorlar. Kar kış yağmur demeden.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Eğer ekstra bir indirim yoksa ve ağır bir ürün almıyorsam hiçbirini kullanmıyorum. Getir özellikle aşırı pahalı ürün fiyatlaması uyguluyor. Banabi deseniz gözden düşmüş durumda. Trendyol u yeni keşfediyorum yorum yapamıyorum. Hepsiexpress i biraz seviyorum arkada kalıyor ama fiyatları daha dengeli. İstegelsin a101 vs hiç kullanmadım. Sadece migros hemen kullanmışlığım var o da fena değildir fiyat olarak.
Evet unutmuşum bu işin piri migros sanal market
Bazı eksiklikleri olsa da arada sırada kullanmaya devam ediyorum
full member
Activity: 700
Merit: 134
Marketler bu işlere yetişebilmek için bir sürü yeni personel aldı bu yüzden pandeminin olumlu etkilerinden birisi bu oldu yeni bir iş kolu türedi eskiden sadece çiğ köfte ve kebap taşıyan motorlar görürdük şimdi her yerde vızır vızır kurye elemanları geziyor (: büyük marketlerde bu iş soğutması olan kamyonetlerle yapılıyor öylesi daha sağlıklı oluyor sayelerinde her şeyi eve getirtiyoruz Smiley
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Yıllarca hamal gibi marketten poşet taşıdığıma yanıyorum, spor veya hareketlilik değil bu, bildiğin hamallık, o yüzden servis için verdiğim para kuruşuna kadar helal olsun. Ayrıca her yaştan binlerce insan bu sayede evine ekmek götürüyor.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1358
Eğer ekstra bir indirim yoksa ve ağır bir ürün almıyorsam hiçbirini kullanmıyorum. Getir özellikle aşırı pahalı ürün fiyatlaması uyguluyor. Banabi deseniz gözden düşmüş durumda. Trendyol u yeni keşfediyorum yorum yapamıyorum. Hepsiexpress i biraz seviyorum arkada kalıyor ama fiyatları daha dengeli. İstegelsin a101 vs hiç kullanmadım. Sadece migros hemen kullanmışlığım var o da fena değildir fiyat olarak.
hero member
Activity: 1288
Merit: 961
Gayet mantıklı bir hizmet sonuç olarak evde çocuğuna bakıp dışarıya çıkamayan anne, hastalıktan kıvranmaktan çıkamayan adam, kışın soğuk gününde dışarı çıksa çanağı çömleği kıracak kardeş derken birçok kişiye faydalı olabilecek bir hizmet oldu ki rekabetinde verdiği fiyat uygunluğuyla birleşince tadından yenmiyor. Ancak her iyi şeyin birde kötü yanı olabiliyor bu da birçok kişiyi tembelliğe itebiliyor.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1069
Getir kampanyalarına baktığımız zaman kuponla daha uyguna geliyor gibi görünüyor ama aslında değişen bir şey yok dün limonata siparişi verdim 10 TL bir market 6.90 a satıyordu
member
Activity: 602
Merit: 12
elysian.finance
Rekabet bizlerin yararına oluyor, piyasa göre ürünleri daha uygun fiyatla alabiliyoruz. Getir çok kısa sürede Türkiye geneli de yayıldı, aynı performansı istegelsin, trendyol vs de gösterirse daha çok insan bu zor hayat şartlarında en azından daha uygun bir şeyler elde etme imkanını sağlayacaklar
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Pandemi en çok bu şirketlere yaradı abi. Pandemi artık normal.hayati pek etkilemiyor gibi ama yine her yerde motorlu ekipler var. Dediğiniz gibi hem daha uygun hemde kapına kadar geliyor.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Pandeminin başlangıcından bu yana markete pek gitmiyorum
Sırasıyla

-Getir
-İstegelsin
-TrendyolGO
-banabi
-A101kapıda
ve diğerleri olmak üzere internetten sipariş veriyorum.

Neden?

-Yorgunum, rahatsızlıklarım var, ağır kaldıramıyorum, uzun süre ayakta durmak zulüm
-Asansör yok  Smiley bilmem kaç kat kaç merdiven poşetlerle çıkmak ayrı zulüm
-Arabam yok, olsa da benzin pahalı
-Kupon mupon ile internetten alışveriş, reel marketten daha ucuza geliyor (ya da bana öyle geliyor) Cheesy
Pages:
Jump to: