Pages:
Author

Topic: Girilecek Icolar - page 2. (Read 1751 times)

sr. member
Activity: 546
Merit: 251
October 11, 2017, 09:53:20 AM
Tezos manyak kazançlı çıktı bu işten. BTC forkladı Cash kazandı , şimdide Gold kazanacak. Ben Tezos olsam piyasaya 1 yıl sonra çıkarım .
sr. member
Activity: 616
Merit: 261
October 11, 2017, 08:50:44 AM
Uzun zamandır bakıyorum kafama yatan WCX olarak gördüm. 1 BTClik alım sizce uygun mu? Başka önerebileceğiniz ICOlar var mı?

Maalesef bu konuda olumlu görüş belirtemeyeceğim.

1. Sebep WCX çok fazla airdrop yaptı evet reklamı oldu ama bir sürü insan çeşitli şekillerde bunu kullandı. Ve eğer gerçekten de alabilirlerse piyasada aşırı bir kar satışı olacak ve ico fiyatının altına düşecektir.

2. Sebep bu olmasa bile bakınız Monetha dakikalar içinde (18 dakikaydı galiba) bitti. ve sonuç şu anda ico fiyatının oldukça altında.

3. Sebep Hardfork sebebiyle büyük çoğunluk BTC ye geçiyor.

Bunlar kendi kişisel görüşlerimdir. İlla böyle olacak diye bir şey yok. Farklı bir görüş açısı sağlayabildiysem ne mutlu bana.
hero member
Activity: 644
Merit: 502
October 11, 2017, 07:48:16 AM
Artı Icolar kazandırmıyor çoğuda kaybettiriyor.10 tanesinden sadece 1 tanesi kazandırıyor. Bu riskede girilmez.
hero member
Activity: 518
Merit: 500
October 11, 2017, 07:43:09 AM
şuara btc yada eth dışında hareket etmek risk tabi aynı oradan kazançta yüksek olablir kayıpta .
hero member
Activity: 910
Merit: 503
October 11, 2017, 07:37:23 AM
Hiçbirine girilmez arkadaşlar bence USDT'de durup düşüş beklemek en iyisi, bu piyasada herhangi bir kitle fonlama sürecine giriş yapmak en büyük pişmanlığınız olur.
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
October 11, 2017, 05:26:38 AM
Uzun zamandır bakıyorum kafama yatan WCX olarak gördüm. 1 BTClik alım sizce uygun mu? Başka önerebileceğiniz ICOlar var mı?

Karar ve arastirma sizin ama su siralar girilecek birtek ICO Change olarak goruyorum (imzasina girdigim icin degil zaten bana ne dusecek bir yatirimdan:)  Bende yatirim yaptim ama tek sorun bonus orani sifirlandi suan. karar sizin.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
October 11, 2017, 05:12:10 AM
bence hydrominer var su sıralar birde worldcore
ikiside iyi proje çalışan sistemlere olan inancım var benim hali hazırda olan yapılar genişlemek için ico yaptıgında onlara inanıyorum adamlar buradan ekmek yiyor sonuçta
işleri bu piyasayı çarpıp kaçalım derdinde olmuyorlar
full member
Activity: 392
Merit: 107
October 11, 2017, 04:43:15 AM
airswap icosunu bir arastirin derim. ama whitelist falan uygulanmis. globalde millet satilik whitelist adresi ariyor resmen. ilginc bir proje. bu da hardcap yapacak yarin anlasilan. yerelde konusunu falan goremedim.  su anda kisi basina 3300 token alma imkani var. tabiki whiteliste kayitli olmak kosuluyla
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
October 11, 2017, 04:11:16 AM
Şu anki piyasada hiçbir icoya girmeden düşükten güvenilir altcoinleri toplamak gerekiyor. Bu altcoinlere örnek olarak Ethereum, Ripple, Stratis, Waves ve ekstra olarak değerlenebilecek olan BitDice gibi örnekler verilebilir. Birde Melon var bizden fazla kişi bilmez ama iyi tokendir, ekip harıl harıl çalışır. Yukarıdakileri diplerden toplamak herhangi bir icoya girmekten çok daha faydalı olacaktır.

melonu görünce gözlerim doldu Smiley gerçekten dediginiz gibi bizim tr de cok takip eden oldugunu düşünmüyorum bende cok yakın takipçisi değilim fakat yaklaşik 1 yada 1.5 ay önce felan taas'in ether adresini takip ederken 90 dolarlardan 300 bin dolarlik (yada daha fazla)alim yaptigini ve adrese attiklarini gördüm bende alacaktim o zamanlar bu adamlar boşa yatirim yapmaz diye düşündüm ama o arada unuttum ve alamadim sonra fiyatlar cakildi. taas'i etkilemez ama hala boşa yatirim yaptiklarini düşünmüyorum adamlar fon yönetiyor sonucta ve gerçekten bu işi de iyi yapiyorlar. sonrasinda gerçi adamlar fiyat düşüklüğünden sonra maliyet azaltmak adina tekrar bi alim yaptilar diye hatirliyorum. geçen ayın 22'sinde 60 küsür dolar seviyelerindeydi o zaman alim yapmadim şuan da 73 dolar olmuş tanesinde 8-9 dolar artişlar efsanedir.iyi bi miktar yatirim ile girilip cok daha iyi şekilde cikilabilirdi ortalama 2o günde sanirim olanlar bunlar.
member
Activity: 233
Merit: 10
October 11, 2017, 03:55:00 AM
benim takip ettiğim confideal var guzel bi projeye benziyor takımda deneyimli.
hero member
Activity: 826
Merit: 504
October 11, 2017, 03:45:24 AM
Hocam buradaki tavsiyeleri bile çok dikkatli incelemenizi öneririm. Biliyorsunuz ıcolar arttıkca piyasaya tutunma olasılığı düşüyor. Elinizdeki parayı güzel bir icoda değerlendirmeniz dileği ile.
sr. member
Activity: 434
Merit: 255
October 10, 2017, 06:04:40 PM
Enjine girenlerden biri olarak takipte olduğum Guts smartbillion ve micromoney var. Büyük ihtimalle yakın zamanda smartbilliona geçebilirim çünkü insanlar son kuruş kalan coinlerini kumarda kullanmayı çok seviyor ve bilet ödemelerinin %90ınını ödüle ekliyorlar ve hatta toplanan paradan %10 dan fazla çekim yapılamıyor devler tarafından yani sistemi boşaltmaları neredeyse imkansız ciddi zaman ister kanımca en kötü senaryoda scamlendiğimizi uzun süre izleyebileceğiz tabii ki getiririsi daha fazla olacağı için kaçacaklarını düşünmediğimden dolayı girecek gibiyim. Micromoney de asya üzerinde aktif olan kredilendirme sistemi güzel bir fikir faizle çözerek getiri elde edebileceklerinden uzun süre ayakta kalabileceğini düşünüyorum. Sahi Gus neydi ? :s
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
October 10, 2017, 05:56:03 PM
WCX'te ref sistemi var. Ref sistemi olan ICO'lar uzun vadede iş yapmıyor genelde.
Bu aralar girilebilecek pek ICO görmüyorum. Kasımda ICO'su yapılacak Guts dışında beklediğim bir proje yok.
full member
Activity: 504
Merit: 103
October 10, 2017, 05:53:38 PM
Hocam sen genede dikkatli ol ICO işinde 1 btc az para değil. ICO ların yarısı scam bana göre kafası esen ICO yapıyor geçenlerde gene forunda gördüm adam ICO nun hiç bir sosyal medya hesabına sitesine ulaşamıyorum demiş adamlar almış paraları gitmiş çoğunun kafasında nereden koparsam var dikkatli ol hocam aman diyim.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
October 10, 2017, 05:50:51 PM
Girmeden önce iyi araştırın hocam 1 btc az bir miktar değil.  Çoğu ico artık borsaya girer girmez dumplanıyor. Ben cobinhood'dan umutluyum bakalım.
member
Activity: 266
Merit: 10
October 10, 2017, 05:41:28 PM
ico konusu 2018 de ciddi şekilde canımızı yakabilir. çoğunlukla gelişi güzel şekilde yatırım yapılıyor. Yani adamların fikrine yatırım yapıp onları fonluyoruz. Ya sonra... Başarılı olamazlarsa ki onları da gördük ekipleri dağılabiliyor anlaşmazlık çıkabiliyor vs. Büyük kar ümitleriyle girdiğimiz icolar yerine fiyatı düşmüş coinlere dikkat kesilsek daha faydalı olabilir.
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
"Proof-of-Asset Protocol"
October 10, 2017, 05:11:58 PM
Şu anki piyasada hiçbir icoya girmeden düşükten güvenilir altcoinleri toplamak gerekiyor. Bu altcoinlere örnek olarak Ethereum, Ripple, Stratis, Waves ve ekstra olarak değerlenebilecek olan BitDice gibi örnekler verilebilir. Birde Melon var bizden fazla kişi bilmez ama iyi tokendir, ekip harıl harıl çalışır. Yukarıdakileri diplerden toplamak herhangi bir icoya girmekten çok daha faydalı olacaktır.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
October 10, 2017, 05:05:31 PM
Benim iki önerim olacak ico araştıranlara birincisi bir projeye yatırım yaparken o projenin blockchain sistemi içerisinde ne faydası olacağını düşünün ikinci olarak bu projeye blockchain teknolojisinin şuanda ihtiyacı var mı? Proje çok güzel ama zamanla unutulup, ico fiyatının altına düşer mi? Bazı projeler gerçekten çok güzel ama şimdilik çok erken olduğu için zamanla ico fiyatının altına esniyor o zaman toplanmaya başlaması daha sağlıklı. Tavsiye olarak benim yatırım yaptığım enjin coini tavsiye edebilirim. İkinci tavsiyemde pundix olur ama pundix üzerine detaylı konuşmamız gerek proje çok güzel ama zamanla ico fiyatının altına ineceğini düşünüyorum.
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
October 10, 2017, 04:52:39 PM
Son zamanda kazandıran aman aman ICO hatırlamıyorum hocam . O Yüzden borsaya düşmesini bekle istersen . 18 Dakikada biten monetha bile diplerde şuan . ICO Olayı 1 yıl önceyle şuan çok farklı .
newbie
Activity: 3
Merit: 0
October 10, 2017, 04:43:40 PM

Hocam sirf senin icin girip bir kac inceleme yaptim ama gozume ilk carpan olay bu ekibin Guvenlik hakkinda ne tur bir onlem aldigini anlatan hic bir bilgi bulunmuyor. Ozellikle tek yazdiklari " Through the use of advanced cryptography and encryption methods, we have managed to make WCXCOIN a truly private currency." Yani cok havada kalmis gibi gordum. Bitcoin forumlarinda yeniyim ama 2013 ten beri yakin ilgi ve alakam var ozeliikle Blockchain Technologies ve Bitcoin uzerinde, bu sektordeki en onemli konu ise guvenlik ve gizlilik bu yusden ICO ve sirketlerini incelerken once baktigim nokta bu oluyor. Dilerim ki yapacaklari isler basarili olur. Saygilar...
Pages:
Jump to: