Pages:
Author

Topic: GLOBAL EKONOMİK KRİZ - page 2. (Read 243 times)

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
October 24, 2019, 09:00:21 AM
Global bir ekonomik krizde ben paramı tek bir yere bağlamam altın ve bitcoini dengeli olarak elimde tutarım. O anda neyin ne duruma geleceğini tahmin etmek gerçekten zor ve her ihtimali düşünerek hareket etmek gerektiğini düşünüyorum. Kafamdaki iki senaryoda bana kaybettirmeyecek olan iki seçenek bunlar kesinlikle.
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
October 24, 2019, 08:13:32 AM
Boyle bir durumda bence Bitcin almak cokta dogru bir karar degil. Altin yillardir bilen, bilmeyen herkes tarafindan kullanilan bir element ve tarih boyunca fenel olarak degerini korudu. Bitcoin hala bazi ulekeler tarafindan bilinmiyor ve/veya yasak sayiliyor. Bu nedenle boyle bir durumda Bitcoin almak global olarka islem yapma potansiyelinizi neredeyse sifira bile cekebilir. Eger gercekten boyle bir durumu on gorebilirsek ve hazirlanacak maddi duruma sahip olabilirsek bence tek dogru karar kesinlikle Altin almak olur, her ulkede gecerli, degeri bilinen, degeri cogunlukla ulkeler arasi ayni olan bu materyal boyle bir kriz durumunda cok daha degerli olacaktir.
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 24, 2019, 07:59:32 AM
Bu başlıkda bir kaç defa konu açıldı, insanların düşünceleri daha çok BTC almak yönünde, bende dahil. Altın seçenlerde oldu tabiki, onların da kendilerine göre sebebleri var, ama ben yinede BTC seçerdim, gelecekde faydalı olacağına inanıyorum.

Neden Bitcoin ?
member
Activity: 1011
Merit: 65
October 24, 2019, 06:04:23 AM
Sonuçları merakla bekliyorum lütfen samimi cevaplar verin.
Pages:
Jump to: