Pages:
Author

Topic: Global'de HODL yapılması tavsiye edilen keşfedilmemiş coinlerin detaylı listesi - page 2. (Read 961 times)

member
Activity: 448
Merit: 17
Başlıkta tavsiye edilenler fena değil ama bikaçını ilk defa gördüm desem yeridir, daha detaylı araştırıp aralarından duruma göre bazılarına yatırım yapabiirim.bu ara binance söylentileri yüzünden aklım biraz neo ve neo tokenlerine kaymış durumda, azar azar topladım tky,rpx,qlink falan.en iyisi tky oldu şuanda ama akşam iyi yükseldi

Valla binance neolara ilgi göstermeye başladı rpx i iyi yükseltti sıradakide en az 2x olabilir artık hangisi olucaksa onu kestirmek zor
full member
Activity: 420
Merit: 100
Başlıkta tavsiye edilenler fena değil ama bikaçını ilk defa gördüm desem yeridir, daha detaylı araştırıp aralarından duruma göre bazılarına yatırım yapabiirim.bu ara binance söylentileri yüzünden aklım biraz neo ve neo tokenlerine kaymış durumda, azar azar topladım tky,rpx,qlink falan.en iyisi tky oldu şuanda ama akşam iyi yükseldi
hero member
Activity: 784
Merit: 502
Bancor Token tavsiye etmekteyim. İcosuna katılıp bountysine de katıldığım projedir kendileri. Hatta işin garibi bountysinden kazandığım icoya yatırımımdan daha fazlaydı inanır mısınız. İnanmalısınız çünkü geçen senenin en yüksek para toplayan icosu olarak tarihe geçti. Ve şimdi ethereumla birlikte artıp ethereumla birlikte düşüyor. Eğer ethereum fanlığınız varsa kesinlikla bancor almalısınız çünkü ethereum elbet 2k geçecek bancor da o zaman 15-20 dolar arası olacak.
full member
Activity: 387
Merit: 186
Faydalı başlıklardan biri olmuş, her şeyden önce emeğine sağlık. Globalde konuşulanları burada herkes sürekli takip edemiyor, şimdi en azından ilgilenen arkadaşlar araştırma fırsatı bulacaklar bu vesileyle Smiley
newbie
Activity: 17
Merit: 2
Bu arada şunuda eklemek istiyorum, uzun süreli HOLD tan kasıt, al unut 1 sene sonra bak olmamalı projenin gelişimi, takımı periyoduk olarak takip edilmeli ve piyasada neredeyse her coinin muadili var, onların gerisinde kaldığı durumda beklediğimize değmez diye düşünüyorum.
newbie
Activity: 140
Merit: 0
Yazdıklarınız için geleceğini çok parlak gördüklerim var. Kendime göre ufak tefek yatırım yapmıştım daha önceden. ins ve Etn bence gelecek  vaaden güzel projeler. ETN özellikle mining kısmı ile bayağı uzun süre uğraştım. Büyük/Orta bir borsaya girmeleri durumunda hem Sat hemde dolar olarak çok yol alacaklardır. ins, Piyasa düzgün olduğunda 11 dolarları gördü. Ben icodan almıştım. Henüz kardayım. Uzun süre tutulur ise çok iyi bırakacak bir coin. Bir de bu ay bir etkinlikleri var.

https://twitter.com/INS_Ecosystem/status/962965356183785474

INS konusunda benim de büyük beklentilerim var. Bountysinden gelenleri satmayı düşünmüyorum. Yaklaşık 30 $ civarlarına gelirse belki satmayı düşünebilirim. ETN daha önce duymamıştım, paylaşım için teşekkürler.

INS o rakamları görmesi bence de zor olmayacaktır. Bounty'den 149 tane geldi bana. Ayrıca Satın aldıklarım var. Birde aylık Airdrop ile gelenler de var. Airdrop beklediğimden az oldu. 200Bin adet dağıtılıyor. Ben bir yerde yanlış hesaplama yaptım sanırım. Çünkü daha fazla bekliyordum Smiley.

ETN, Özellikle pazarlama kısmı çok çok başarılı. Uzun zamandır elimde tutuyorum. Bir kısmını geçen gün BTX almak için sattım. Buna da bir göz atmanız da fayda var. Nisan sonu Belki Mayıs Başına kadar Airdropları var. Haftalık %6 Veriyorlar. BTC olarak 0.00270-0.00350 arasında Dolar olarak da 20-30 arasında gidip geliyor. Karlı bir yatırım.
newbie
Activity: 17
Merit: 2

Aeternity(AE)
Total Supply = 273.685.830 AE
Fiyat = 0,00028643 BTC

Biraz daha detaylı inceleme ve araştırmadan sonra  kesin kararı mı verecek olsamda ilk izlenimlerim gelecek vadeden bir proje.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Yazdıklarınız için geleceğini çok parlak gördüklerim var. Kendime göre ufak tefek yatırım yapmıştım daha önceden. ins ve Etn bence gelecek  vaaden güzel projeler. ETN özellikle mining kısmı ile bayağı uzun süre uğraştım. Büyük/Orta bir borsaya girmeleri durumunda hem Sat hemde dolar olarak çok yol alacaklardır. ins, Piyasa düzgün olduğunda 11 dolarları gördü. Ben icodan almıştım. Henüz kardayım. Uzun süre tutulur ise çok iyi bırakacak bir coin. Bir de bu ay bir etkinlikleri var.

INS konusunda benim de büyük beklentilerim var. Bountysinden gelenleri satmayı düşünmüyorum. Yaklaşık 30 $ civarlarına gelirse belki satmayı düşünebilirim. ETN daha önce duymamıştım, paylaşım için teşekkürler.
newbie
Activity: 140
Merit: 0

full member
Activity: 266
Merit: 190
Basic Attention Token (BAT)
Total Supply = 1.500.000.000 BAT
Circ Supply = 1.000.000.000 BAT
Fiyat = 0,00004200 BTC ( $0,370922 USD )
Market Cap Sıralaması = 56
Çoğumuzun bildiği bir coin olabilir.
Proje ve fikir fiyatının altında olduğunu düşünüyorum. Brendan abimize güveniyorum ama satış yok. Ekip de uyuyor.
Geleceğini parlak görüyorum

kesinlikle bu token piyasadaki en kaliteli tokenlerdendir. Birdefa bu sirketin CEO'sunun yaptigi proglamlama dili uzerinden yuruyen coinler bile bu piyasada is yapiyor bu Adam o dili yazmis dusun.
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
DigiByte (DGB)
Total Supply = 21.000.000 DGB
Circ Supply = 9,833,239,910 DGB
Fiyat = 0.00000424 BTC ( $0.037071 USD )
Market Cap Sıralaması = 58
Çoğumuzun bildiği bir coin.
4 algoritma ile kazılabilen en hızlı işlem yapılan, topluluğu gittikçe kuvvetlenen. ilk segwit geçişini yapan coin.
2400 satsohi de 88 satoshi ye kadar düştü buradan 700 satoshi ye çıktı. 400 satoshi de ciddi direnci var.
ilk toplu yükselişte 1000 satoshi yani 8 cent olacaktır.
Uzun vadeli beklentim çok yüksek.
full member
Activity: 336
Merit: 111
güzel bi başlık olmuş. takip edilesi başlıklardan. ben de bi kaç tane yazayım ama bence önemli olan circulation supply. mcapi hesaplarken circulation supply kullanıyoruz malum.

STORM :
Circulation Supply : 2.734.798.357 STORM
Fiyat = 0,00000432 BTC
MarketCap : $103.819.509 USD
Market Cap Sıralaması = 139

Buralara 0.00001679 btc lerden geri döndü. Airdrop yapacaklar 7 Haziranda ve HODL ler unsold tokenler dağıtılacak. en son Amazon geçmişi olan bi adamı işe aldılar.

COSS :
Circulation Supply : 65.001.228 COSS
Fiyat : 0,00007801  BTC
Marketcap : $44.590.778 USD
MarketCap Sıralaması : 231

ATH si 20k Sat. Exchange token, Holderlarına dividend dağıtıyor her ay. Volume düşük ama zamanla artar gibi , onlarca token trade ediliyor üzerinden. her exchange tokeni gibi o da değer kazanacaktır. özellikle supply az değerlendirilebilir.
sr. member
Activity: 266
Merit: 279
Pundix tam bir hayal kırıklığı oldu. Ico projesinden token olanlar ve bountye katılanlar açısından üzücü bir durum oluştu. Tokken sayısının arttırılması kararı hangi gerekçeyle alındı bilmiyorum ama düpedüz saçmalık.

bence gayet iyi oldu pazarlama stratejisi açısından çok iyi bir karar
full member
Activity: 201
Merit: 100
Pundix tam bir hayal kırıklığı oldu. Ico projesinden token olanlar ve bountye katılanlar açısından üzücü bir durum oluştu. Tokken sayısının arttırılması kararı hangi gerekçeyle alındı bilmiyorum ama düpedüz saçmalık.
member
Activity: 112
Merit: 10
4- Travelflex (TRF)
Total Supply = 102.506.835 TRF
Fiyat = 0,00001394 BTC

TRF bounty sine katılmıştım TR bölümünde çok ilgi görmedi ama güvendiğim ve hodl yapacağım bir coin, birkaç borsaya eklenirse geleceği güzel
member
Activity: 83
Merit: 11
Computer Engineer
Basic Attention Token (BAT)
Total Supply = 1.500.000.000 BAT
Circ Supply = 1.000.000.000 BAT
Fiyat = 0,00004200 BTC ( $0,370922 USD )
Market Cap Sıralaması = 56
Çoğumuzun bildiği bir coin olabilir.
Proje ve fikir fiyatının altında olduğunu düşünüyorum. Brendan abimize güveniyorum ama satış yok. Ekip de uyuyor.
Geleceğini parlak görüyorum
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Pundi X'den bende ümitliyim.Coin sayısının az olması yanında projesi ve genç ekibi ile güzel bir ivme kazandılar.Şu an sıra büyük borsalara girmesi.Bunu başarırlarsa güzel yerlere gelecektir fiyat olarak.
Pundix coin sayısı 175 milyondan 175 milyara çıkarılacak. Pek takip etmiyorsunuz sanırım...

Groestl(grs)
Fiyatı: 0,64
Max supply: 105m
Sirkülasyonda: 69m

Bu coinde ne isterseniz var ama ben alamadım. İnşallah etc güzel para kazandırınca bunu holdlayacağım.
Benim de almak istediğim ama henüz sepete ekleyemediğim bir coin bu. Bi boşluk oluşturamadım yoksa ilk fırsatta atacağım.
member
Activity: 294
Merit: 10
Globalde bu tip yazılardan çok okudum fakat her kafadan bir ses çıkıyor doğru düzgün bir koin bulamadım, bu tip bir derleme işime yarayacak.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
Groestl(grs)
Fiyatı: 0,64
Max supply: 105m
Sirkülasyonda: 69m

Bu coinde ne isterseniz var ama ben alamadım. İnşallah etc güzel para kazandırınca bunu holdlayacağım.

Grs çok önceden listeme aldığım bir coindi. Bir türlü almak kısmet olmadı hala beklenen patlamayı yapamadı.

Globalde elixir projesi baya konuşulmakta, heryerde görebilmekteyiz birinci olarak onu inceleyebilirsiniz. Pundix ve electroneum az miktar hodl yaptığım projelerden, globalde konuşuluyor mu bilmiyorum fakat bunların yanında INS ve neblio da diğer iyi olabilceni düşündüğüm hodl coinlerim.

Çok bilinenleri eklemediğimiz için INS ve NEBLIO yok. Yoksa bu iki proje de gayet başarılılar.

Sizinkiler kadar olmazsada güvenilir bir limanada ben demir atayım.

ZEN

3.200.000M dolaşımda olan coin adeti.
0.00423465 BTC / 36.43$
Herhangi bir ICOsu falan yapılmadı. Sadece mine ediliyor şu an. Ekip muhtemelen piyasadaki en prestijli ekiplerden birisi. 7-10$ civarı alamadığıma pişman olduğum bir coindir kendileri. Coin-türk ile yaptımları röportajı okuyarak biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://coin-turk.com/zencash-ekibi-ile-yaptigimiz-ozel-roportaji-kacirmayin

Bu da Zencash nedir sorusunun bir cevabı niteliğinde.

http://coin-turk.com/kuresel-olarak-erisilebilen-anonim-blockchain-zencash

Evet belirttiğiniz gibi ZEN baya başarılı duruyor. Hatta bu adet miktarı ile fiyatı çok daha yükseklere çıkabilir.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
Sizinkiler kadar olmazsada güvenilir bir limanada ben demir atayım.

ZEN

3.200.000M dolaşımda olan coin adeti.
0.00423465 BTC / 36.43$
Herhangi bir ICOsu falan yapılmadı. Sadece mine ediliyor şu an. Ekip muhtemelen piyasadaki en prestijli ekiplerden birisi. 7-10$ civarı alamadığıma pişman olduğum bir coindir kendileri. Coin-türk ile yaptımları röportajı okuyarak biraz daha bilgi sahibi olabilirsiniz.

http://coin-turk.com/zencash-ekibi-ile-yaptigimiz-ozel-roportaji-kacirmayin

Bu da Zencash nedir sorusunun bir cevabı niteliğinde.

http://coin-turk.com/kuresel-olarak-erisilebilen-anonim-blockchain-zencash
Pages:
Jump to: