Pages:
Author

Topic: GoChain (GO) - page 2. (Read 16942 times)

legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
March 06, 2019, 09:35:34 PM
ravencoin ile gochain arasında bir bağlantı var, raven ekim'de binance'ta listelendiğinde gochain ile birlikte arttı, 1k seviyesini aşmıştı eşzamanlı! bugünlerde yine raven'de hareketlilik başladı, sanki gochain gözünün ucuyla raven'i süzüyor da ona göre artış-düşüş yaşıyor. muhtemelen raven go'yu geçecek, sonra bu mal da onu geçecek sonra ikisi birden düşecek. yani geçen sefer öyle olmuştu, herhalde balinası bir bunların!
mesela az önce raven 500 sat'ın altına sarktı, go da 600'ü altına indi raven 503 oldu go da 600 Cheesy

bir de telegram'da adamların "biz ucuzuz biz ucuzuz" diye bağırmasına illet oldum. sanki çok matah birşey, biraz değer kat kendine ama nerdeee

babababah fark 200 sat'lardan 30'a indi, birazdan tahminim doğruysa ikisi de coşacak

böyle "Aşık Mahzuni Şerif -Bilmem Ağlasam Mı ağlamasam mı" modunda coşsam mı coşmasam mı takılıyor kendileri..son birkaç gündür atraksiyonlar çoğaldı, sağdan soldan haberler geliyor, siyo (ceo) efendi hong-kong blockchain günlerinde oturuma katıldı. bcpt ile anlaştılar (bcpt %30'dan fazla arttı, bu yerinde sayıyor!!), iris projesi felan feşmekan...dökme operasyonu mu yaşanıyor yoğhsam mal mı satıyorlar çözemedim gardaş. Musa Eroğlu - Yolun Sonu Görünüyor

hero member
Activity: 1638
Merit: 686
March 03, 2019, 02:00:44 PM
Konuyu acali 7-8 ay olmus; yain GO elimde epeydir var ve hala duruyor... Su aralar bu fiyatlardan ek alim yapmayi düsünürken konumu gördüm yine; demek ki baskalari da GO hakkinda bilgi edinmeye calisiyor... Bilgiden ziyade ek alim yapma istegimin ana sebebi: önümüzdeki boga sezonunda bir atak olabilir ama daha önemlisi: ilk büyük ICO veya STO'lar GO üzerinden baslarsa, ETH tabanli büyük projeler GO'ya kayarsa: is tamamdir ve calismaya artik gerek yoktur:)
full member
Activity: 602
Merit: 118
March 03, 2019, 08:54:48 AM
gochain bir ara çok popülerdi eğer ki o gaza geldiği zamanlarda boğa piyasası olsaydı fiyatı çok daha yukarılara giderdi. Ayı onu da etkiledi.
legendary
March 03, 2019, 08:22:05 AM
ravencoin ile gochain arasında bir bağlantı var, raven ekim'de binance'ta listelendiğinde gochain ile birlikte arttı, 1k seviyesini aşmıştı eşzamanlı! bugünlerde yine raven'de hareketlilik başladı, sanki gochain gözünün ucuyla raven'i süzüyor da ona göre artış-düşüş yaşıyor. muhtemelen raven go'yu geçecek, sonra bu mal da onu geçecek sonra ikisi birden düşecek. yani geçen sefer öyle olmuştu, herhalde balinası bir bunların!
mesela az önce raven 500 sat'ın altına sarktı, go da 600'ü altına indi raven 503 oldu go da 600 Cheesy

bir de telegram'da adamların "biz ucuzuz biz ucuzuz" diye bağırmasına illet oldum. sanki çok matah birşey, biraz değer kat kendine ama nerdeee

babababah fark 200 sat'lardan 30'a indi, birazdan tahminim doğruysa ikisi de coşacak
full member
Activity: 490
Merit: 104
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
March 03, 2019, 04:58:07 AM
Sanki bir aralar ABD de bir etkinlikleri vardı diye hatırlıyorum. O haberlerin etkisi ile 1200 leri görmüştü diye hatırlıyorum. Binancede en çok yukselenler sevgisine çarpıyordu.
member
Activity: 812
Merit: 14
FRX: Ferocious Alpha
March 03, 2019, 04:29:05 AM

Belki arkasında aynı ekip olabilir. Xrp ile xlm gibi. Ayrılan kişi xlm yi oluşturdu. Bir ara go binancede iyi gitti. 1000 satoshiyi bile geçti
legendary
March 02, 2019, 05:06:44 PM

legendary
October 18, 2018, 07:42:52 PM
https://medium.com/gochain/farming-gaming-dapp-crypto-rancho-launches-on-gochain-mainnet-airdrop-1ecc01d491c7

"Sınırlı bir süre için, Crypto Rancho tüm yeni oyuncular için bir topluluk airdop yapıyor. Ücretsiz belirteçleri talep etmek için Telgraf'ı kullanın ve https://t.me/cryptorancho_airdrop_bot adresine gidin, Crypto Rancho! 'Da başlamanıza yardımcı olacak 100 CRT ve 1 GO jetonu için ekrandaki talimatları izleyin."

yeni bir oyun çıkmış, airdrop yapıyorlarmış, yanında 1 adet gochain de veriyorlarmış, ufak bir meblağ ama hani oynayan olursa...
newbie
Activity: 2
Merit: 0
October 08, 2018, 06:59:12 AM
gochain etherum forku değildir. Kendi blockhain ağı var. Yazılımsal Kod olarak Etherreum forkudur. Yani ethereum ağındaki bir token yazılımında herhangi bir değişiklik yapmadan direkt olarak Gochain ağına geçebilir. Şu an 1300 TPS 2019 SONUNDA 13000 TPS HEDEF.  Şu an bünyesinde 5 ICO nun çıkacağı kesin bunlarda biri job.com.  Bu sayı yavaş yavaş artmaktadır. Ayrıca   mbtechnology.io  ile partnerliği var ve mbtechnology.io GO ağına 500 milyondolarlık ICO lar getirecek geniş zamanda.
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
October 05, 2018, 10:25:42 AM
"GoChain özel blockchain dağıtım teklifinin artık Microsoft Azure'da sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Kurumsal müşteriler ve geliştiriciler, kendi özel GoChain ağını birkaç tıklamayla kolayca dağıtabilirler."

abi içinde maykrosoft kelimesi geçiyor, önemli bişey olabilir, eskiden olsa uzaya giderdi böyle haberlerle Wink bilenler, haberin mealini tafsilatlı açıklamasıyla birlikte yazsınlar please

Microsoft Azure hakkında
Microsoft Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan küresel bir ağ üzerinden uygulama ve hizmetleri oluşturmak, test etmek, dağıtmak ve yönetmek için Microsoft tarafından oluşturulan bir bulut bilgi işlem hizmetidir. Bir Hizmet Olarak Hizmet (Hizmet Olarak Sunulan), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) sağlar ve hem Microsoft'a özgü hem de üçüncü taraf yazılımları ve sistemleri dahil olmak üzere birçok farklı programlama dilini, aracını ve çerçevesini destekler. Azure.microsoft.com adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

GoChain hakkında
Ortak bir kripto para birimi olan GoChain, akıllı sözleşmeleri ve dağıtılmış uygulamaları destekleyen ölçeklenebilir, yüksek performanslı, düşük maliyetli, merkezi olmayan bir blockchain ağ protokolüdür. Kurumsal seviye desteği, yüksek işlem hızları ve yükseltilebilir akıllı sözleşmeler sunan tek ağ protokolüdür. GoChain at gochain.io hakkında daha fazla bilgi edinin.

Microsoft Azure üzerinden GoChain ağı için geliştirilen bir yazılım ile bir kaç tıklamayla sıradan bir yazılım kurar gibi kendi GoChain ağını kurabiliyorsun diyor.
full member
Activity: 602
Merit: 100
October 05, 2018, 08:00:03 AM
"GoChain özel blockchain dağıtım teklifinin artık Microsoft Azure'da sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Kurumsal müşteriler ve geliştiriciler, kendi özel GoChain ağını birkaç tıklamayla kolayca dağıtabilirler."

abi içinde maykrosoft kelimesi geçiyor, önemli bişey olabilir, eskiden olsa uzaya giderdi böyle haberlerle Wink bilenler, haberin mealini tafsilatlı açıklamasıyla birlikte yazsınlar please

Microsoft Azure hakkında
Microsoft Azure, Microsoft tarafından yönetilen veri merkezlerinden oluşan küresel bir ağ üzerinden uygulama ve hizmetleri oluşturmak, test etmek, dağıtmak ve yönetmek için Microsoft tarafından oluşturulan bir bulut bilgi işlem hizmetidir. Bir Hizmet Olarak Hizmet (Hizmet Olarak Sunulan), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS) sağlar ve hem Microsoft'a özgü hem de üçüncü taraf yazılımları ve sistemleri dahil olmak üzere birçok farklı programlama dilini, aracını ve çerçevesini destekler. Azure.microsoft.com adresinde daha fazla bilgi alabilirsiniz.

GoChain hakkında
Ortak bir kripto para birimi olan GoChain, akıllı sözleşmeleri ve dağıtılmış uygulamaları destekleyen ölçeklenebilir, yüksek performanslı, düşük maliyetli, merkezi olmayan bir blockchain ağ protokolüdür. Kurumsal seviye desteği, yüksek işlem hızları ve yükseltilebilir akıllı sözleşmeler sunan tek ağ protokolüdür. GoChain at gochain.io hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ben de bu açıklamayı arıyordum dostum, herkes tokenden bahsediyor ama bu ne iş yapıyor diyordum sen derdime tercüman olmuşsun. Yatırım amaçlı küçük miktarlarda alınıp bir köşeye atılabilir.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
October 05, 2018, 07:49:43 AM
Biraz baktımda yatırım yapasım geldi ya Smiley yatırım yapmamaya tövbe ettiğim için yatırım yapmayacağım ama nedenini bilmediğim bir halde çok ısındım bu coine şuan elimde biraz eth yada btc olsa 1-5k alır koyardım kenara
jr. member
Activity: 378
Merit: 1
October 05, 2018, 07:44:28 AM
Şu fiyatlardan alın 1000 tane falan atın bir köşeye.
legendary
October 04, 2018, 04:36:59 PM

Microsoft Azure hakkında

GoChain hakkında
legendary
September 20, 2018, 06:04:52 PM
"GoChain ekibi, yüksek hızlı ağ protokollerini gerçek zamanlı olarak GO tokenını Telegram aracılığıyla şanslı bir konferans katılımcısına transfer ettikleri için kullandılar. İşlem 5 saniye sürdü." https://medium.com/esprezzo/token-fest-boston-2018-takeaways-66ec3655546c

anladığım kadarıyla ether'in 2 saatte yaptığı işlemi gochain 46 saniyede yapıyor ve fee ücreti de bin kat daha ucuz imiş. https://twitter.com/go_chain  otun b...n püsürün değerlendiği dönemde bir atak yapar artık inşallah
newbie
Activity: 212
Merit: 0
September 15, 2018, 12:23:18 PM
Bunun imzasına giricektim mal gibi girmedim icoyada girmedik bütün icolar sıçtı diye bi bu kazandırdı o da gitti çok iyi borsaya girdi binance iyi mi oldu kötümü onu bilmiyorum gerçi adamalar toplulukla girdiler para verip girmediler borsaya
member
Activity: 448
Merit: 17
September 15, 2018, 11:45:07 AM
Valla bu piyasada en çok artan coin oldu sanırım binance falan listelenmesi çok iyi oldu bunlar için adamlar ciddi çalışıyolar communityde öyle keza diğer coinler anca baksınlar adamlar katlaya katlaya gidiyolar
sr. member
Activity: 742
Merit: 260
September 15, 2018, 11:44:07 AM
600 satoshi civalarına kadar gelmiş daha önce 450 civarlarını gördüğü için tam kestiremedim buradan yatırım yapmak doğru mu yanlış, şu dönem öyle bir dönem ki neye yatırım yapsak azalıp gidiyor.
full member
Activity: 616
Merit: 100
September 15, 2018, 10:27:54 AM
Tam yatırım yapma zamanı aslında fiyatlar düşmüşken biraz elde tutmak lazım. Ayı piyasasında  alımlar için iyi bir dönem. Boğa  elbet gelecek...
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
September 15, 2018, 10:18:44 AM
Yanlış zamanda Binance'ye girdiğini düşünüyorum. Ayı piyasasındayken böyle güzel borsalara girmek iyi etki yapmıyor maalesef. Belki birkaç ay sonra girse çok daha iyi olabilirdi. Sadece girdiği gün ufak bir yükseliş olmuş. Şimdi 2 hafta önceki fiyatının da aşağısında.
Pages:
Jump to: