Pages:
Author

Topic: Gözden Kaçırdıklarımız! - - page 2. (Read 256 times)

sr. member
Activity: 1358
Merit: 374
July 23, 2020, 12:21:35 PM
İnanılmaz bir tablo, özellikle lend örneği şaka gibi bir örnek , bu kadar çıkmasındaki sebep nedir ? Hadi 5,10 kat çıkarda 120 kat nedir insanmıyız lend bey ?
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
July 23, 2020, 11:56:29 AM
Hocam bu tür kaçanları yazsak kocaman bir liste olmaz mı zaten? 2 dolardan aldığımı da ben 12 dolarda iken satmazdim. En iyi ihtimalle 4-5 dolar arası ateslemistim. Yarın belki ether için aynisini yazacağız. Yahu 250 dolardı bak 1 sene içinde 1500 dolar oldu. Katlanma birbirinden farklı ama etoş hep gözümüzün önünde. O değil de demin bir transfer için 1,9 dolar ödedim. Yuh!
member
Activity: 351
Merit: 52
July 23, 2020, 10:36:44 AM
Swap sonrası ve hatta bounty ödemelerinde yaşanan problemlerden dolayı scam damgası yemesine rağmen, ekip sessiz sedasız çalışma yürütüyordu.

Geçen gün atılan tweet ile "çok çalışıyoruz ve artık masrafsız transfer için mainnete geçmeye hazırız" duyursuyla iyi bir zıplama yaptı iki günde.

Ve size bir şey söyleyeyim, bounty den gelenleri satmamıştım, swap döneminde borsada kaldı çekemedim, sonrasında tekrar bir kyc prosedüründen geçtim. Baya baya uzun bir süreçten bahsediyorum. Ama projenin tekrar ayağa kalkacağını düşündüğüm için hep tuttum. Keşke cesaret edip bol bol toplasaymışım...
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
July 23, 2020, 08:37:33 AM
6 ayda 12X yapmış yani, vay be! Böyle kaçan fırsatlar çok oluyor. İçlerinden sadece birkaçını takip ettiğimiz için almadığımıza üzülüyoruz belki ama diğer yandan da takibimizde hiç olmayıp da ruhumuz bile duymadan onlarca x yapan projeler var. Bu tarz projelerin çoğu öngörülemiyor; sürpriz bir anlaşma/ortaklık yapıyor ya da büyük borsalardan birine giriyor aniden! Zaten öngörülebilir olsa, oraya bir hücum yapılırdı. Bu bakımdan pump/dump coini bile olsa ya da tam tersi "ölmüş gibi bile görünse", günün birinde yeni bir gelişmeyle heyecan dalgası yaratıp patlama yapabiliyor.

Artık hiçbir proje için "bundan bir cacık olmaz" dememeyi öğrendim :) Sonra Yeşilçam filmlerindeki karakterler gibi bir gün kapıda belirip şöyle diyebiliyor:
"Hatırlar mısınız, bir zamanlar fakir ama gururlu bir genç vardı"
İnsan dumur oluyor haliyle!
member
Activity: 1106
Merit: 25
July 23, 2020, 08:00:24 AM
Buraya çoğu kimsenin yazacağı lend vardır. O da Mayıs  ayından hareketine başlamış ve 4000 e kadar dayanmış. Başladığı zamanlarda 29 sats iken şuan ki fiyatı 3200 lerde belki ama 4000 in üstüne atti ve x120 yaptı neredeyse.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
July 23, 2020, 07:33:31 AM
Malum kripto para piyasası çılgın gibi büyüyor. Her geçen gün yeni bir coin, yeni bir blockchain, yeni bir defi, yeni bir mining yöntemi duyuyoruz.
O kadar ki artık gerçekten takip etmesi çok zor bir hal aldı.
Şu anda Coingecko verilerine göre 7701, CMC'ye göre 5783 farklı kripto var piyasada. Ve sayı giderek artmaya devam ediyor. Bu arada da bir bir inanılmaz kâr fırsatlarının kaçtığını gördüm.

Özellikle az önce gelen haberden sonra çok üzüldüğüm bir şey oldu. 1 ay kadar önce kulağıma gelen Kusama (KSM) bugün duyurulduğu üzere Huobi'de listelenecek. Tabi bunun ardından %25 civarı bir yükseliş geldi. Ama beni daha çok üzen 1 aydan uzun süredir bir şeylerle uğraşırken bunun gözden kaçması. Kusama'nın adını çok gördüm sağda solda.

Alın size kaçan tablo;
Tüm Zamanların En Yükseği   $11,80 2.4%
Jul 23, 2020 (8 dakika)
Tüm Zamanların En Düşüğü   $0,876572 1278.4%
Jan 14, 2020 (6 ay)

0.87'de yakalamak mümkün değildi belki ama 2-3$ seviyelerinde alınması gerekirdi. Şu an bizi ihya edebilirdi.
Halen yükselebileceğini düşünsem de bu saatten sonra satın alamam artık.

Alın size Kusama grafiği;

Başka kaçmasın, fikir alışverişi yapalım arkadaşlar.
Pages:
Jump to: