Pages:
Author

Topic: Gözümle gördüğüm en büyük mining farmı - page 2. (Read 1348 times)

jr. member
Activity: 168
Merit: 1
Millet neler yapıyor ya.  Gerçektende demekki bir ülkenin enerjisi buraya gidiyor
newbie
Activity: 6
Merit: 0
King  . nokta  Grin
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
hocam solo mu yapıyorsunuz madenciliği pool da mı

pool
member
Activity: 224
Merit: 10
Gerçekten mining işinde para var ve kafan rahat miningi kur sistemi düzenli takip et sıkıntı yok tabi elektrik falan sıkıntılı olmazsa
member
Activity: 140
Çok ciddi mining farmları kuruyor millet. Bizim tosuncuk bile 2000 s9 aldı kullandı tabi sonuç paraları cebe indiregandi yapıp kaçtı umarım bizim yatırdıklarımız da kaçmaz
full member
Activity: 616
Merit: 118
hocam solo mu yapıyorsunuz madenciliği pool da mı
member
Activity: 602
Merit: 32
Turcoin'in yaratıcısının milyonlarca dolar değerinde madencilik farmının olduğunu bir röportajda görmüştüm.. hatta geçen izmir tekmarda bir adam gelip 4 üst düzey kart almıştı direk parayı basmıştı hiç acımamıştı .. bence bizimkisi biraz sazan gibi atmalaya benziyor ya .. sonumuz hayır olsun.

Tekmarda adamın biri 4 tane ekran kartı almış ha? vay beee. ne zenginler var. kesin bu adam soğanın sadece cücüğünü yiyordur.

Üstad ben sadece cücüğünü yiyorum Smiley çok çok zengin olurmuyum Smiley)))

Arkadaş adam hold yapmış belliki. Eth btc falan filan yapınca satıp buna yatırmış.

En mantıklı olan şeyde bu.

Hem belki başka bir şirketi var ve elektriğide gider yazıp hallediyor. Bilemeyiz bunları ve biraz özel olur.
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
büyük risk almıssınız hocam , büyük risklerde doğru hamlelerle büyük kazancları doğurur. bol kazanclar dilerim
newbie
Activity: 42
Merit: 0
Yok artık mükemmel yapılmış
legendary
TRT ana haber bülteninde çıktım

https://www.youtube.com/watch?v=mbMdNFkRTHI
full member
Activity: 476
Merit: 102
CAT.EX Exchange
Hocam öncelikle bol kazanç dilerim.
Görüntüleri görünce hatırladım, geçen sene yada bu senenin başında ekran kartı bulunmazken 2 palet ekran kartı yan yana duruyordu.
O zaman bu kadar dolu değil di tabi.   
legendary
Turcoin'in yaratıcısının milyonlarca dolar değerinde madencilik farmının olduğunu bir röportajda görmüştüm.. hatta geçen izmir tekmarda bir adam gelip 4 üst düzey kart almıştı direk parayı basmıştı hiç acımamıştı .. bence bizimkisi biraz sazan gibi atmalaya benziyor ya .. sonumuz hayır olsun.

Tekmarda adamın biri 4 tane ekran kartı almış ha? vay beee. ne zenginler var. kesin bu adam soğanın sadece cücüğünü yiyordur.
jr. member
Activity: 58
Merit: 1
jr. member
Activity: 120
Merit: 3
Biz yeni ve küçük madenciler olarak gelip görmek isteriz bir gün Smiley Anladığım kadarıyla organize sanayi bölgesinde falan.
legendary

nerde gördünüz hocam? nerede yapmışlar bu güzel işi.

türkiye de bu boyutta yapılması gerek elektrik parası gerekse vergilerden dolayı çok zor.

İzmirde, kendi farmım.
full member
Activity: 405
Merit: 104

türkiye de bu boyutta yapılması gerek elektrik parası gerekse vergilerden dolayı çok zor.

Hocam hesabı satın aldınız herhalde, hayırlı olsun, tüm konulara okumadan post kasmışınız. Keşke okuyarak kassanız, en azından yorumlarınızdan faydalanırdık.
sr. member
Activity: 728
Merit: 263

full member
Activity: 742
Merit: 140
Süper görünüyor hayırlı olsun umarım daha ileri gidersiniz Ali hocam.

Bu kadar büyük olmasada %10 u kadar bir proje var aklımda kısa bir süre sonra.
member
Activity: 238
One Token to Move Anything Anywhere
Hayırlı olsun diyelim hocam 4000 kart az bir rakam değil Smiley umarım türkiyede bu tarz daha fazla mining  farmı görebilirz bizimde gözlerimiz şenlenir Cheesy bilgi birikimlerinizi paylaşırsanız bir çok insana fayfası olur.
sr. member
Activity: 504
Merit: 256
Din Konuşacaklar Camiye gitsin burası BTC forumu.

Gerçekten çok iyi bir farm olmuş. O ilk zamanlardaki bir videonuzu hatırlıyorum vantilatorler falan vardı sagda solda dagınık bir ortam vardı. Oradalardan buralara gelmiş olmanıza çok sevindim. Dilerim çok daha fazlasınıda başarırsınız. Tebrikler !!!

Zayıf kalmışsınız da neyse...

Buyur anlayamadım

Ben anladım... Çok mühim değil anlamasan da olur..

Hiç üşenmedim aradım buldum bu konuyu

https://bitcointalksearch.org/topic/m.20067009

Bir boktan haberiniz yokken geliyorsunuz buraya iki üç şey öğrenince götler tavan yapıyor. Üzerine vazife olmayan bir mesajı quote yapıyorsun yani bana laf sokuyorsun sonrada insan gibi soruyorum ne oldu diye hala bir trip bir değişik cevaplar. Nasıl bir evrim geçiriyorsunuz anlamıyorum. Sizin gibiler yüzünden bu forumda nice bilgili insan post atmıyor. Neyse ne halin varsa gör seje efendi anladım bende anlamam gerekeni.

Arkadaşım bir tablon var belli de boyaların kurumuş cidden üzülecek haldesin gece gece güldüm ya sağolasın.. Neyin peşindesin anladım da kalemim değilsin yazmak için yazdığına karşı ben de sana yazıyorum ve bi sus da bak ali arkadaşımızın güzel konusu daha da fazla meşgul olmasın.. He varsa bir derdin özelime pm at kale alirsam cevaplaşırız.. You ander stend Wink
Pages:
Jump to: