Pages:
Author

Topic: Grafik Müptelası Youtuberlar - page 3. (Read 480 times)

sr. member
Activity: 812
Merit: 262
January 10, 2018, 09:25:04 PM
bildiğin falcılık işte .takipcin çok yüksektir o zaman zaten grafik çizmedende etkilersinde alım yapacak insan grafiğe bakarmı klasik olarak işin içinde iş var diye düşünme merakı
hero member
Activity: 840
Merit: 532
January 10, 2018, 07:59:21 PM
Bu piyasada grafikler sadece destekleyici olarak kullanılabilir. Ben haberlere ve yol haritasına göre yatırım yapıyorum aynı zamanda hedef tokenin websitesini kontrol edip hit değerlerini sorgulatıyorum böylece ilgi grafiği oluşturmuş oluyoruz. Yüksek kâr garantisi yok tabiiki ama en azından uzun vade de değerleneceğinden %100 emin olduğumuz (stratis gibi) kriptoparaları keşfedebiliyoruz.
newbie
Activity: 28
Merit: 0
January 10, 2018, 07:32:31 PM
Artık BTC için grafik yorumlamaktan vazgeçin. Herkes için söylüyorum. Çünkü tutmuyor ve tutmayacak. Ne yapın biliyor musunuz? En güncel ve güvenilir 10-15 haberi yabancı kaynaklardan takip edip bunları yayınlayın ve sadece olumlu/olumsuz diye yorum yapın.

Hem daha kolay olur hem de daha net ve tutarlı fikir verir. Mumlar, çubuklar havada uçuşuyor. Bıktırdınız. Bu işi böyle yapan çok güzel yabancı Youtuberlar var. Grafikleri bırakın artık.
Pages:
Jump to: